Fenyloetyloamina (PEA) - wątek ogólny

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1026 / 175 / 6

Czy w naszym nowym prawie analogowym PEA jest nielegalna? Wydaje mi się że tak (Dz.U pozycja 1591 s. 56-59), ale może coś źle widzę.
Do pobrania tutaj: http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2018/1591
  • 6 / / 0

Wie ktoś jak jest teraz z legalnością PEA? nie moge nigdzie znalezc informacji ktora potwierdzi to na 100%

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Próbowała przemycać narkotyki w postaci kokardek we włosach

– Masz kokardę we włosach wykonaną z woreczka metamfetaminy. – Nie wiedziałam, że tam jest, ktoś inny mi to przyczepił, nie wiedziałam co jest w środku
  • 1032 / 22 / 0

Dziwnym trafem ale jedzenie tego donosowo sprawia spory dopaminowy haj, ktos potwierdzi?
  • 838 / 71 / 0

up jakie dawki ? samo bez imao ?
  • 1032 / 22 / 0

50-60 mg nosem potem mozna dorzucac 20-30mg

tak!
  • 1026 / 175 / 6

30 sierpnia 2018cebex pisze:
Dziwnym trafem ale jedzenie tego donosowo sprawia spory dopaminowy haj, ktos potwierdzi?
Potwierdzam, ale testowałem tylko mikrodawki, resztki które zostały na wadze czyli parę mg. Więcej się nie odważyłem. To przecież rozkurwia nos bardziej niż chlorokatynony...
  • 838 / 71 / 0

Przekonaliście mnie i jutro sprawdzę 50mg sniffem bez imao i dam znać.
Serio aż tak niszczy nos? Dziś testowo wypiłem w wodzie 50mg i od razu zcczął boleć mnie uszkodzony ząb. Docelowo w miksie z sele w przyszłości będę brał to tylko w bombkach, bo jednak szkoda tych kłów.
  • 838 / 71 / 0

Po głównej części tripu na DXM i wrzuceniu 1mg alpry postanowiłem jebnąć ok. 50mg sniffem. Zajebisty pomysł kurwa.
Coś poczułem, nazwałbym to jako: "chuj wie co, po chuj mi to". Po położeniu się jakiś czas później nie mogłem zasnąć dłuższą chwilę mimo dorzucenia kolejnego mg alpry. Czułem się jak po jakimś dziwnym i słabym speedzie, ale chuj wie czy to nie od DXM.
Jedno jest pewne. Nigdy PRZENIGDY KURWA więcej tego nie wciągnę do nosa :wall: :wall: :wall: .
Chlorokatynony dają przynajmniej spoko fazę jak są dobre, a to ? No dla mnie beka.
I teraz moje pytanie. Kupiłem do do miksów z imao b i mam zamiar brać p.o. w bombkach, bo szkoda zębów, ale jeśli to coś rozkurwia bebechy tak samo jak nos to już wolę to wypierdolić. Czym osłaniać wnętrzności przed tym?
Węgiel/hepatil/trilac/lacidofil/len/wszystko/coś innego? Serio będę wdzięczny za sensowną odpowiedź.
  • 7 / / 0

21 sierpnia 2018hydroksy pisze:
Czy w naszym nowym prawie analogowym PEA jest nielegalna? Wydaje mi się że tak (Dz.U pozycja 1591 s. 56-59), ale może coś źle widzę.
Do pobrania tutaj: http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2018/1591
Z tego co widzę to na liście nie ma PEA, ale ktoś kto się na tym zna powinien zobaczyć to co jest na dole (o strukturach, wiązaniach itp. przepraszam za nieprofesjonalizm). A sprzedają jeszcze PEA sklepy internetowe z odżywkami itp? Jeśli tak to chyba nie ma się o co martwić.
  • 49 / / 0

PEA można kupić nawet na allego, więc na pewno jest legalne
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata