Reszta nie pasująca do powyższych
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 1599 / 47 / 0
Mam do was pytanie na tych tańszych colach piszę, że zawierają źródło fenyloalamniny, co to znaczy, czy ma to jakiś związek z efedryną, pseudoefedryną lub amfetaminą.
  • 1876 / 23 / 0
Dobra wprowadziłem w bład w sumie to sam nie wiem pisze ze z fenyloaminy mozna produkowac amph ;p mi to zawsze koajrzylo sie z efektem przeczyszczajacym w duzej dawce , często dodawany do produktow spozywczych m.in tabletkach musujących itp
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2011 przez opak, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 839 / 7 / 0
No i masz... Cały wielki plan wykupu coli szlag trafił ;)
Uwaga! Użytkownik llabx jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3449 / 122 / 8
Ale temat %-D Rozkurwia.

To po kolei.
Nie fenyloalamina tak jak było w nazwie tematu (poprawiłem), tylko fenyloalanina. To po prostu jeden z aminokwasów, które zwierzęce organizmy wykorzystują do syntezy swoich białek.

Fenyloalanina ma w swojej strukturze szkielet fenyloetyloaminy, do której dołączona jest grupa kwasu karboksylowego. Należy zatem do rodziny fenyloetyloamin.
Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: dla Ciebie ma to co najwyżej znaczenie psychologiczne ("o kurwa, zawiera jakąś CHEMIĘ? Nie biorę"), natomiast chorzy na pewną chorobę zwaną fenyloketonurią nie metabolizują fenyloalaniny tak dobrze jak Ty i gromadzi im się w organizmie, wywierając po pewnym czasie negatywny wpływ (jak pewnie każda kumulująca się substancja z tej grupy). Dlatego nie mogą spożywać żadnych produktów, w których fenyloalanina jest, a takim jest np. aspartam robiący za substancję słodzącą w napojach, gumach do żucia, odświeżaczach oddechu i proszkach do prania.

Odpowiadając na pytanie zawarte między wierszami tematu (mimo że jest tylko jeden wiersz): nie, fenyloalanina nie kopie. Ani nawet nie kopie przerobiona przez ludzką wątrobę. Jest natomiast półproduktem w całkiem prostej syntezie amfetaminy. Dopiero wtedy pomizia receptory, ale roboty trochę jest a jakość fazy po fecie całkiem wątpliwa (co kto lubi).

@kapo
[ external image ] -> fenyloalanina
[ external image ] -> fenyloamina (anilina)
  • 262 / 2 / 0
argus malinowy zswiera zrodlo fenyloalaniny xd
jesli czytasz moj post, wez pod uwage ze jestem cyborgiem pod wzgledem tolerancji
  • 105 / 4 / 0
Jak to jest z zażywaniem fenyloalaniny w formie suplementu? Brać na posty żołądek czy luźno można zażywać sobie z posiłkiem?
  • 3206 / 175 / 0
Pusty
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1934 / 108 / 0
Czemu ten ciekawy, tani, przekraczający barierę krew-mózg i to już w niewielkich dawkach, wyraźnie działający (dopamina, noradrenlina) suplement, który wykazał się skutecznością w owocnych badaniach na temat stosowania na depresję (w dawkach od 200mg) a który okazuje się (jak na razie w znalezionych przeze mnie badaniach i po przetestowaniu na sobie w praktyce) lepiej działać niż L-Tyrozyna, ma tak mało zainteresowania?
"...Żadnego klefedronu z ogłaszamy, mordo więcej snu i witamin..."

angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
  • 1174 / 222 / 23
Ja 750mg i dziewczyna 500mg. Dziewczyna śpiąca a ja w sumie nic nie czuję. Oczywiście do tego omega-3 i witaminy.
  • 328 / 33 / 0
Stosował ktoś Dlpa przy odstawieniu Opio?
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Wpływ świadomości lekarzy na doświadczenia pacjentów z terapią medyczną marihuaną

W ostatnich latach temat medycznej marihuany zyskał na ważności zarówno w kręgach medycznych, jak i wśród pacjentów. W miarę legalizacji oraz wzrastającej dostępności preparatów konopnych dla pacjentów, pojawia się potrzeba przeanalizowania, jak zrozumienie i wsparcie lekarzy wpływa na skuteczność terapii. W badaniach przedstawianych przez Clobesa i współpracowników z California State University, zbadano, jak współpraca z lekarzami i informowanie o stosowaniu medycznej marihuany przez pacjentów wpływa na wyniki terapii.

[img]
Zaskakujące słowa Tomasza Lisa. "Odrobina amfy by Rafałowi nie zaszkodziła"

Zaskakujące słowa Tomasza Lisa! W swoim internetowym programie, w którym dyskutował na temat kampanii wyborczej, nagle stwierdził, że "odrobina amfy [amfetaminy - dop. red.]" Rafałowi Trzaskowskiemu by "nie zaszkodziła".

[img]
Duda: prezydent nie może mieć nałogów, które wpływają na jego świadomość

Zwierzchnik sił zbrojnych nie może mieć nałogów, które powodują, że nie w pełni świadomie będzie podejmował decyzje w najważniejszych sprawach - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że całkiem byłoby rozsądne, gdyby rzeczywiście taka kwestia była sprawdzana.