Teraz mi się jeszcze przypomniało revenge też kiedyś kupowałem i też odradzam. Ale to było również parę lat temu
I jeszcze jedno, teraz jak tak sobie podsumowałem ten dzień na 6-7g tego holendra, to w sumie humor był faktycznie lekko podniesiony - ale jeść takie chore ilości tylko żeby w pewniaku dostać rozstroju żołądka i humor porównywalny do nie wiem, uczucia po przeciętnej jakości treningu to na prawdę nie warto. Porównując to do prawdziwego fenibutu a konkretniej jego szczęścia i aktywizacji to to nie jest nawet 1/10 tego potencjału. Wybaczcie częstą edycję postu i słowotok, mph robi swoje
Lub jaki zagraniczny sklep polecacie jesli chodzi o stosunek ilość/cena/jakość sklepu itp? Orientuje się tylko, może to kiedyś zamówie. Jak porównacie działanie do pregaby, bo z tego co się zorientowałem też działa na GABA, tylko trochę inny profil działania? 1g fenibutu odpowiada mniej więcej ilu mg pregaby? Oczywiście jak już to bym tego używał z umiarem np raz na miesiąc/2 tygodnie
Najlepiej żeby był w kryształkach, ale kto tam będzie to sprawdzał...pełno teraz lata pudru który działa słabiej.
Ciężko porównać do pregabaliny, inny profil działania, prega działa na kanały wapniowe, nie bezpośrednio na GABA. Fenibut swoją budową chemiczną i działaniem przypomina baklofen.
Śmiało mogę powiedzieć, że wysokie dawki Fenia biją na głowe te apteczne substancje.
Lot jaki daje Fenibut to coś unikalnego.
Ktoś pisał, że Fenibut budową chemiczną przypomina Baklo.
Ok, ale w działaniu jednak Prega jest bardziej podobna do Fenibuta.
Pamiętam też jak ktoś kiedyś pisał, że "faza" po Baklofenie ma "więcej ciała" niż Fenibut. No pękam ze śmiechu xd
Największą zaletą Baklo jest, że bardzo wolno rośnie tolerancja, ale samo działanie jest moim zdaniem nudne.
Fenibut rulez! Oczywiście Liftmode.
10 lutego 2022Vincenzo pisze: Fenibut u szwajcara znowu dostępny!
U mnie na razie detoks od gaba wynalazków, zobaczymy na jak długo. Chociaż 10g trochę kusi żeby wziąć na spróbowanie.
10 lutego 2022Master1 pisze: Lot jaki daje Fenibut to coś unikalnego.
Ktoś pisał, że Fenibut budową chemiczną przypomina Baklo.
Niestety na Fenibut szybko rośnie tolerancja i jeszcze wolniej spada.
Jak nie masz tolerancji to nawet 2g są ciekawsze w działaniu niż 50mg Baklo.
Jak masz tolerkę to już loteria.
Wiecie co z ekstraktami? Nawet podstronę z fenim usunęli i wygląda to jakby mieli go wycofać ze sprzedaży, a u szwajcara 5 dych za dyche to nieporozumienie. Chyba, że jest dwa razy lepszy niż z ekstraktów, a w sumie nie próbowałem przez tą cenę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lice.jpg)
Turcja: Całe miasto na haju po spaleniu 20 ton marihuany przez policję w centrum miasta
W tureckim mieście Lice 25 000 mieszkańców zostało nieumyślnie odurzonych dymem z marihuany po nieprofesjonalnej akcji spalania 20 ton marihuany. Sprawdź, co się wydarzyło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alcohol_vs_marijuana.jpg)
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd
Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fentanyl_hp.jpg)
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku
Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).