Eter dietylowy

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1627 / 145 / 1

Bardzo sie rozczarowalem. mialem okazje testowac wziewnie. nie pilem.
smierdzi z geby z 6 godzin po inhalacji. nie uswiadczylem dzialania psychoaktywnego (albo nie zauważylem jego subtelnosci). Po sesji pare razy tylko splunałem, odkaszlałem A na ten konkretny test zużyłem dobre 100 ml. Szmatki po tym nie smierdza, zapach szybko sie rozchodzi w pomieszczeniu. Chloroform o wiele gorzej pod tym wzgledem- strasznie jebi, nawet szmatka w szafce na ktora wylałem 2 ml. Chloru.
  • 409 / 35 / 0

Co w takim razie czułeś ? skoro nie doświadczyłeś działania psychodelicznego, pytam bo od ostatniego czasu chodzi za mną spróbowanie eteru właśnie wziewnie - co więcej naoglądałem się Las Vegas Parano i to jeszcze bardziej mnie podkręca.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Pacjenci po dopalaczach ''wypalają'' siebie i system ochrony zdrowia

Niezależnie od statystyki, eksperci jednoznacznie wskazują, że dla systemu ochrony zdrowia, który boryka się m.in. z niedofinansowaniem i brakami kadrowymi, pacjent po dopalaczach jest pacjentem trudnym, angażującym...
  • 1627 / 145 / 1

Czulem jak mi waliło z ryja dobre 6h %-D
Nic nie czulem, a ilosc niby spora. Nie kupuj, nic nie stracisz
  • 933 / 225 / 0

To musiał być jakiś słaby eter, po prawilnym eterze czuć zapach co najmniej dzień, czasem nawet trzy.
  • 3 / / 0

Czy eter z allegro jest legitny?
  • 43 / 2 / 0

Jest, tylko papierka potrzebujesz żeby go zamówić
  • 933 / 225 / 0

@Purp1e papierka? W sensie na firmę?
  • 79 / 5 / 0

Ej po tym się śpi?
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata