Testowałem 200mg 3% salidrozydów od MyLife. Zarówno po całej tabletce, jak i po pół. Ciągiem przez tydzień i okazyjnie.
Oczywiście na kogoś innego może działać inaczej.
czy może mi ktoś powiedzieć, z osób, które używaja go dłużej jak 3 miesiące!
czy zwiększa wam się przypadkiem apetyt na jakieś dziwne rzeczy a na inne zmniejsza?
jak wygląda sprawa z alko? mocno się upijacie czy wręcz przeciwnie, szybko dochodzicie do siebie bez tego całego efektu KACA?
pytanie do ćwiczących, czy organizm NAGLE woli sporty wytrzymałościowe ( długodystansowe bieganie ) czy może maksymalną siłę w krótki odstępie czasu...
jak libido? skacze? czy jest po prostu OK
trądzik? wzdęcia? jak stawy? nie bolą po ćwiczeniach? czy właśnie bolą bardziej niż zwykle?
jakaś dziwna retencja wody? a może właśnie odwodnienie?
Podwyższony apetyt ? nie zauważyłem.
Dodaje energii ,niweluje bardzo dobrze zmęczenie ale pod koniec dnia człowiek pada jak mucha prz#pi#rdolona łapką.
Wydaje się trochę gorzej czuje nast dnia po alko ale tragedii nie ma. Nie polecam zdecydowanie mixować jeszcze z ziołem .
Libido znacznie skacze do góry ale z l dopa samo raczej mało odczuwalne.
Zwiększa wytrzymałość długo i krótkodystansowo.
Na początku czasami się nieco przewraca w żołądku. I to tyle.
Taki mix jest ok, czy nie za bardzo?
Do tej pory wszystkie inne "wyciągi z fiuta" poza ECA słabo na mnie działały, może poza Yohimbiną - ale sajdy były chujowe.
Może głupie pytanie ale warto być przezornym w przypadku jakiegokolwiek IMAO.
@AnnaS @Stteetart @blackgoku
Mój cel: Lepsze przyswajanie wiedzy(matura, ważny projekt, który wymaga trzeźwego myślenia) nauka i regeneracja "neuronów" połączeń nerwowych(kiedyś czyli rok/dwa lata temu tak przesycilem swój mózg porno, że nic mnie nie podniecało, brak jakiejkolwiek erekcji, a udany stosunek to był cel nieosiągalny w tamtym momencie, dziś jest dobrze, ale jeszcze troszkę mi brakuje)
Wcześniej suplementowalem Ashwagandhke i Citotrop teraz chce zamienić adaptogen na Różaniec + bacopa + cały czas ten Citotrop - jest to dobre połączenie biorąc pod uwagę mój cel?
PS. Pomijam fakt, bo chyba nie ma zbyt wiele znaczenia, że już jakiś czas regularnie suplementuje Wit b complex(duże dawki od swansona - b activated), magnez, kreatynę (siłownia) oraz tran w kapsułkach, ale jako lek OTC.
10 lutego 2021Slimy pisze: Czy Rhodiola jest na tyle silnym IMAO żeby powodowała jakieś skutki uboczne w przypadku diety bogatej w tyraminę ? Tzn czy można jeść co sie chce i nie bać się skoków ciśnienia?
Może głupie pytanie ale warto być przezornym w przypadku jakiegokolwiek IMAO.
@AnnaS @Stteetart @blackgoku
12 lutego 2021Ilmostro pisze: Korzeń macy najlepszy na wszystko efekty bardzo szybkie
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lice.jpg)
Turcja: Całe miasto na haju po spaleniu 20 ton marihuany przez policję w centrum miasta
W tureckim mieście Lice 25 000 mieszkańców zostało nieumyślnie odurzonych dymem z marihuany po nieprofesjonalnej akcji spalania 20 ton marihuany. Sprawdź, co się wydarzyło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alcohol_vs_marijuana.jpg)
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd
Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fentanyl_hp.jpg)
USA: Przedawkowane narkotyki zabiły mniej osób w 2024 roku
Liczba ofiar śmiertelnych związanych z przedawkowaniem narkotyków w Stanach Zjednoczonych znacząco spadła w 2024 roku, osiągając najniższy poziom od czasów sprzed pandemii COVID-19 – wynika z najnowszych, wstępnych danych opublikowanych 14 maja przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).