Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Szanowni Państwo,

Czy komuś udało się otrzymać receptę na psychostymulanty od niemieckiego psychiatry (w zasadzie leki z grupy Anlage III może wypisywać każdy lekarz z dostępem do recept BTM) głownie chodzi mi tu o pochodne amfetaminy- dekstroamfetamine w formie preparatu Attentin bądz dimezylan listextroamfetaminy w formie preparatu Elvanse. Kwestia metylofenidatu interesuje mnie mniej jako ze jest on zarejestrowany i dostępny w Polsce. Elvanse jest w polsce zarejestrowany jednak niedostępny.. Oczywiście wskazania w postaci ADHD jak najbardziej są...
Jaka jest cena tych preparatów?
Jaka jest cena wizyty u specjalisty?
Generalnie wdzięczna będę za jakiekolwiek info ;)
  • 5 / / 0
Ja też chętnie bym sie dowiedzial jak ktoś coś wie (też mam ADHD i byłem wczesniej leczony ale dziekuje za metylofenidat etylofenidat (koncentre ) bardzo chciałbym dostać wreszcie Vyvanse lub Elvanse ale to raczej graniczy z cudem w tym smiesznym kraju
  • 70 / 21 / 0
Lek jest dopuszczony do obrotu http://dziennikmz.mz.gov.pl/DUM_MZ/2020/48/akt.pdf od zeszłego roku natomiast producent nie dostarcza go na nasz rynek ponieważ lek nie jest refundowany
  • 19 / 3 / 0
Cytat z wątku o metylofenidacie
06 września 2021xrem789 pisze:
05 września 2021anonymmouse pisze:
Wiem ze w Polsce Elvanse jest bardzo ciężko dostępny (o ile jest).
Chciałbym tylko napomnieć, że od stycznia 2k22 Elvanse będzie w Polsce dostępne tak samo łatwo jak metylofenidat, bo zostaje wprowadzony po długiej przerwie do hurtowni aptecznych w kraju (zweryfikowana informacja), więc nie trzeba będzie sprowadzać, a jak wiadomo mija się to z celem. Także polecam każdemu kto naprawdę ma ADHD/ADD i na przykład jak ja ma kurewski problem z bardzo szybkim metabolizmem leków o zainteresowanie się tematem.
Uwaga! Użytkownik anonymmouse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.