Ego-Drop Kraków

Moderator: Knajpa

• 1758 / 65 / 18

Jak tam ekipa, wbijacie 10 grudnia, na ulice Dolnych Młynów na kolejnego ego dropa? Część moich znajomych już ma bilety, ja wciąż się waham, ale niedługo może też zakupię wejściówkę, przede wszystkim wciąż nie idzie wystarczająco dobra ekipa aby mi się chciało :*) ale muszę popytać znajomych i się zorientować ;p
  • 2974 / 87 / 0

Też się waham ;)

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Sejm na gazie. „Tu naprawdę można popaść w alkoholizm”

Zdarza się, że pod wpływem alkoholu uczestniczą w sejmowych posiedzeniach, a nawet udzielają wywiadu w mediach. O problemie alkoholizmu wśród polityków się nie mówi, ale to nie znaczy, że go nie ma.
  • 301 / 54 / 0

Ja już mam bilet :)
  • 86 / 1 / 0

Bankowo lecę :D
  • 2974 / 87 / 0

Jak mi obstawicie to mogę przyjść %-D
  • 1 / / 0

Opłaca się samemu podbijać? Ekipa mi się wycofała, a czuję że muszę tam być :D
  • 1621 / 274 / 0

mind8matter pisze:
Opłaca się samemu podbijać? Ekipa mi się wycofała, a czuję że muszę tam być :D
Będą ludzie z forum to możesz się z nimi próbować kontaktować do wieczora mas czas.
  • 33 / 1 / 0

I jak było? Czekam na relacje :D
  • 86 / 1 / 0

Było nieziemsko. Czułem się, jakby porwali mnie kosmici i zabrali na inną planetę. W sumie, to nawet mam wątpliwości, czy to nie miało miejsca naprawdę...
  • 8 / / 0

Leci ktoś na Ego w marcu? :D
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata