Efekty uboczne

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 151 Strona 1 z 16
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 388 / / 0


Jestem po 15h od zjedzenia 3g Tantum i mam cały czas lekkie zawroty głowy/nudności/i bezsenność
benza juz pare ładnych godzin temu straciło swoją moc i niepokoją mnie strasznie te objawy.
Ktoś może doświadczył tego samego? Po jakim czasie to przechodzi?

 

idn

Rejestracja: 2006
  • 586 / 4 / 0


wieczorem, maksymalnie jutro przejdzie. ewentualnie, jeśli masz pecha, to za pół roku. nie jedz tego szajsu więcej. ;)

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Perfumiarsko-orwellowski sposób na laboratoria wytwarzające MDMA

Holenderska policja testuje program zmiany obywateli w psy wykrywające nielegalne laby.

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 388 / / 0


Naszczęście zeszło do minimalności...teraz potrzebny mi sen...to był mój 2 raz i ostatni!!!! bardziej czułem się jak otruty a nie jak "nacpany"

 

Rejestracja: 2007
  • 41 / / 0


a coś ty myślał? że 3 g ci w 1 noc przejdzie? Człowieku jeszcze pewnie przez 1-2 dni będziesz lekko z fazowany.

 

Rejestracja: 2007
  • 2744 / 22 / 0


i spokojnie pół roku możesz sie czasem spodziewać delikatnych smug i powidoków

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 388 / / 0


Nivel pisze:
a coś ty myślał? że 3 g ci w 1 noc przejdzie? Człowieku jeszcze pewnie przez 1-2 dni będziesz lekko z fazowany.
Już czuję się jak najnormalniej!

@Jezus
za pierwszym razem z tantum miałem troche tych powidoków jakiś czas
Teraz jest w porządku , czasem może malutka kreseczka na ułamek sekundy sie pojawi...ale myśle że jutro już przejdzie :)

 

Rejestracja: 2007
  • 2744 / 22 / 0


życze Ci tego - ja po 1,5 g miałem powidoki przez pół roku

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 181 / / 0


Ja po 2g i 2.5g powidoki mam tylko dzien po cpaniu cipacza <_< a wlasciwie to szkoda,ekonomiczniej jest naćpać się benzy raz na pół roku,czyż nie? %-D ;-) Tyle,ze najgorsze jest to,że się ziewa już od około godziny drugiej lub trzeciej w nocy a zasnąć za cholere się nie da :-/ Jak brałem ostatnio benze to nie spałem przez nią bodajze 35 godzin czy nawet więcej <_<

 

Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 388 / / 0


Wieczór... powidoki coś szaleją...w południe nie widziałem ich ;p

 

Rejestracja: 2007
  • 2744 / 22 / 0


szczerze mówiąc - tylko czekałem na Twój post jak tylko zrobiło sie ciemno :-D ale spoko, pierwsza noc - dwie są najgorsze jeżeli o to chodzi, potem już duuużo spokojniej ;)
Posty: 151 Strona 1 z 16
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość