Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 14 z 16
  • 405 / 26 / 26
Zazwyczaj GBL w ilości 1,5-2ml ALBO benzodiazepiny świetnie radzą sobie ze snem. dimenhydrynat jest średnim pomysłem, bardzo wzmocni halucynacje, aczkolwiek jeżeli kogoś to dobrze usypia to może być dobrze. alkohol również średnio, i nie za dużo.
Oczywiście odpowiednia suplementacja witamin i minerałów przed i po tripie pomaga.
Ja naturalnie usnąłem po benzydamine po około 12h.
Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • 1262 / 16 / 0
Pytanie za sto punktów po ilu razach z benzą mieliście problemy ze wzrokiem/powidoki?
Uwaga! Użytkownik NieLubieZielska nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 7 / / 0
po 1 razie z 2 saszetek, pół roku okazjonalnych powidoków, nie polecam
  • 352 / 3 / 0
zjadłem w życiu jakoś 13-14 saszetek w ciągu trzech razy, zero powidoków.
Uwaga! Użytkownik green calx nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 40 / 5 / 0
Mam za sobą jedną przygodę z benzydaminą. Pół grama, ponad 10 lat temu. Byłem jedną z pierwszych osób w tym kraju, którym przyszło do głowy przyjąć doustnie środek do dezynfekcji pochwy i swoim TRem prawdopodobnie przyczyniłem się do jego spopularyzowania "wśród młodzieży". Taki smaczek w raczej nudnym CV.

Pomimo znikomej dawki i słabych w sumie efektów, flashbacki zdarzają mi się DO DZISIAJ. Jeśli występują, to zawsze bezpośrednio po przebudzeniu. Czasem obraz mam pokryty czarnymi kropkami, które rozpełzają się i po chwili znikają. Czasem jakaś plamka przeobraża się w pająka czy innego stawonoga. Ogólnie nic takiego, ale ewidentnie coś w układzie nerwowym się przestawiło.

Nie ćpajcie tego.
W imię naóki
  • 7 / / 0
A propo snu, zamierzam pierwszy raz sprobowac benzo mysle 0,5-1g ten przedział dosc delikatny, jak bym cholernie chcial spac ale nie mogl zasnąć to czy zolpidem (stilnox) by pomógł czy nie mozna tego brac?
Krótkiego dnia zupa stygła.
  • 79 / 3 / 0
U mnie po ćpaniu tego dwa dni z rzędu po 2 g (może trochę mniej dzięki kiepskiej ekstrakcji) efektów ubocznych brak. Czuję się super.
  • 1 / / 0
Panowie czy jest sposób aby zneutralizowac bóle brzucha i wątroby po benzie? To był mój pierwszy kontakt z tym specyfikiem i ABSOLUTNIE ostatni. Żeby nie było z góry zaznaczam, że wykonałem ekstrakcje w 100% prawidlowo. 1 g walnalem o 17.45 -> trip :D -> 0,5 g o godz. 22.45-> trip :D.......-> zjazd totalny
Nie bez powodu przy tripie jest pozytywna minka :) Cała faza i noc była zajebista, ale nie o tym ma być. Koło 4 puściły mnie objawy (haluny itd), a powidoki zniknęły o 6. Już od godz.8 czułem się mega źle. Od tamtej pory próbuje znaleźć miejsce w domu gdzie będzie lepiej. Nie moge jeść, ledwo pet przechodzi. A sen? Huhu.. :( Nie ma szans. Godz.17.00 a moje powieki ani drgna mimo trzech prób.
TAK WIEM benza powoduje bezsenność.
Pytanie brzmi ile ta niechęc do snu jeszcze może potrwać i czy da się ją pokonać?
Bardzo proszę o odpowiedzi związane z mymi pytaniami. Bardzo dziękuję z góry każdemu kto pomoże. Jestem świadomym uzytkownikiem mj i nawet jednorazowe kontakty z mewa czy feta byly o wiele bardziej lajtowe niż benza.
Zostane przy piwku i mj :-D
  • 2 / / 0
Na mnie dzisała tak:
-szybki prysznic, zimmy
--budetka wody pryzy łóźku i maluta fiolka Xanaxu

Uwiedrz mi spsz jak niewmowlas :)
  • 2 / / 0
Okej, sprawa wygląda tak:
Zarzuciłam 3 saszetki tantum rosa, oczywiście wcześniej wykonując ekstrakcję. Wszystko wzięłam około 18. Było całkiem dobrze, ale gdzieś tak o 5-6 poczułam, że coś jest nie tak z moimi ustami. Poszłam do lustra to sprawdzić. Cóż, moje usta strasznie opuchły. Wie ktoś czemu tak się stało, albo jak to usunąć?

Ps. Jeśli wybrałam zły temat to oczywiście przeniosę posta
ODPOWIEDZ
Posty: 156 • Strona 14 z 16
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.