5-EAPB - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 173 / 9 / 0

pisałeś, że brałeś sniffem. przespana noc normalnie czy na benzo? strzelam, że to drugie
  • 688 / 104 / 0

Sniffem? No nie, w moim mini TR pisałem: "Droga administracji per morda, dorzutek 0."

Benzo nie żarłem, ale też poszedłem lulu co najmniej po 6 h od zarzucenia. Więc pewnie organizm zdążył przerobić na tyle, że dało się usnąć bez wspomagania. Co najwyżej ojebane 3 piwka w trakcie i zioło pomogły, ale raczej niewiele.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Lekarz zapisał 4-latkowi marihuanę. Stracił licencję

Doktor William Eidelmann z Kalifornii stracił licencję, a wszystko przez receptę, którą wystawił.
  • 263 / 13 / 0

Ja mam mieszane uczucia co do tego związku. Zakupiłem niedawno kosmiczny sort i po próbie alergicznej zapodałem ok 175mg w bombce po peaku 20mg homipta. Czwórka laborantów, miłośników emdeemy określiła stan jako nieprzyjemny. Bardzo odczuwalna była dopaminowa stymulacja, której nie lubi żadne z nas. Dwójka podzieliła się porcją i nawet u nich wystąpiła bardzo wyraźna stymulacja i tylko lekka serotoninowa euforia. Ja myślałem, że zetrę sobie wszystkie zęby, a jakiejkolwiek synergii z tryptaminą nie odczułem. Dawkę zapodałem taką ze względu że w tym roku dużo "pracowałem" z serotoniną, choć zaraz po badaniach suplementowałem duże ilości 5-htp. Ostatni raz przed badaniem 5-EAPB nastąpił miesiąc wcześniej jeszcze na 5-mapdb, które osobiście polecę bardziej. Sort w formie śnieżnobiałego pudru. Jak dawne 5-MAPB, które w tych dawkach robiło swoją robotę idealnie. Jedną porcję zostawiłem na noc sylwestrową. Może po trzymiesięcznej przerwie związek pokaże mi swoje inne oblicze. Do tego czasu wątpię bym badał serotonergiki bo i tak niczego sensownego i relatywnie bezpiecznego nie ma w tej chwili na rynku. Peace
  • 3151 / 257 / 0

5-EAPB solo potrafi dac w kosc. 5-MAPB swietnie sie miksowaly z sajkodelikami a tu ja bym nawet nie ryzykowal po tym jak poznalem substancje solo.
W imie badan!
Podobno 6stka lepsza i(jest dostepna :) Niestety opini jak na lekarstwo...
  • 173 / 9 / 0

faktycznie, umknęła mi końcówka postu gdzie pisałeś że testowałeś oralnie.
ledzeppelin2 gdzie jest dostępna 6? nigdzie nie mogę znaleźć, jakieś wskazówki? ktoś pisał, że 6+5 się dobrze komponowały
  • 2681 / 200 / 0

Ciekaw jestem jak wypadnie 5EAPB w porownaniu do 5MAPB które było b.dobrym empatogenem. Mam nadzieję że da chociaż 50% MAPB to EAPB i nie spowoduje tylko stanu niedoćpania i się człowiek wkurwi.

W ogóle to ktoś to je? Mało opinii i raczej negatywne . W jaką dawkę celować solo ? Planuje wrzucic w piatek oralnie , tolerka spora bo sie bawie troche CMC ostatnimi czasy. 200mg ? 250mg?

I czy ktoś robił flipa sajko+5EAPB i co może o tym powiedzieć, może w piątek jak nie wrzucę solo tego związku to zrobie flipa z AL-LADem 150mcg . Chyba się zdecyduję na drugą opcje bo ostatnio ciągle chodzę niedoćpany, może mix z sajko wreszcie zadowoli.
  • 263 / 13 / 0

Trzy posty nad Twoim. Moim zdaniem szkoda kartona. Opinia rzetelna, od wiecznych beztolerkowców. Może dawkę trzeba zmniejszyć, może s&s był słaby, ale sajkostonerowy koncert dla mnie to idealna opcja na flippa. Ten związek to pusty stim. Dalej trzymam resztę na jakąś domową posiadówkę by trzasnąć 120+55.
  • 40 / 5 / 0

29 listopada 2017serotoninowy pisze:
Ciekaw jestem jak wypadnie 5EAPB w porownaniu do 5MAPB które było b.dobrym empatogenem. Mam nadzieję że da chociaż 50% MAPB to EAPB i nie spowoduje tylko stanu niedoćpania i się człowiek wkurwi.

W ogóle to ktoś to je? Mało opinii i raczej negatywne . W jaką dawkę celować solo ? Planuje wrzucic w piatek oralnie , tolerka spora bo sie bawie troche CMC ostatnimi czasy. 200mg ? 250mg?
Ostatnio eksperymentowałem dość dużo z 5EAPB.Pun kt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przede wszystkim od tego czy masz doświadczenia związane z 6APB, którego ja napierdzielałem za czasów jego legalności zatrważające ilości. 5MAPB... Zdaje się, że też próbowałem,raz czy dwa, ale nie bardzo pamiętam jak wrażenia, z czego wniosek, ze musiały być (relatywnie) dość przeciętne. Zresztą umówmy się- po rozsmakowaniu się w 6APB wszystkie inne benzofurany wypadają co najwyżej przeciętnie. A 5EAPB... Cóż, bodyload bliźniaczo podobny do 6APB, czas trwania nieco krótszy, dawki trochę większe (jak dla mnie i mojej tolerki względem benzofuranów minimum 200mg). Euforia - 50% tej z 6APB. Empatia w porównaniu z szóstką? Żadna. Przy czym może warto żebym dodał - dla mnie osobiście empatia po MDMA jest słaba (rzędu powiedzmy 30%) względem empatii po 6APB. Natomiast efekty uboczne - jak bodyload, dokładnie te same i tak smao nasilone jakpo szóśtce. Łącznie z tym,ze solidne przedawkowanie (500mg i więcej) to 24-48 godzin nafurania a potem kilka dni mdłosci. Dokładnie jak po szóstce. Podsumowując: czasy mamy jakie mamy, więc daleki jestem od stwierdzenia, żeby zakup 5EAPB to były pieniądze wyrzucone w błoto. Zawsze coś. Kto wybrzydza, ten nie r*cha, jak to mówią.
  • 2681 / 200 / 0

Testowane i do 5MAPB to w ogóle nie ma startu. Nie jadłem 6APB ale 5MAPB jak dla mnie to takie 60% MDMA było. A 5EAPB to 10% MDMA, jedyne efekty to tyle że się w oczach pierdoli trochę, eufori zero, empati zero, trochę speeda. Nie warte swojej ceny. Więcej nie kupie.
  • 16 / 1 / 2

mam dwa pytania:
1. nigdzie nie znalazłem żeby ktos pisał o nie przyjemnym wjeździe, pytam bo brałem parę lat temu 5-MAPB ( niestety trudno mi powiedziec czy vendor wysłał mi to ale po porównywaniu na hr by pasowało) i wtedy pamietam ze przez około 30 - 40 min miałem straszne wejscie - nei potrafiłem mówić (troche jak po LSD), czas mijał bardzo wolno, i stan jakby podgorączkowy, potem wszystko ustąpiło i było świetnie, wiec wole wiedziec czy ktos sie spotkał z podobnym stanem podczas brania 5-EAPB
2. czy dla osoby która ma dostęp do bardzo dobrego czystego MDMA ma sens w ogóle probowanie 5-EAPB ? jestem ciekaw nowych substancji, nawet jesli sie okarza troche gorsze, bo trzeba poszerzać horyzonty :-D :-p tylko czy warto ? ^_^
Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata