Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 623 • Strona 60 z 63
  • 542 / 36 / 0
600mg to jest całkiem sporo wg mnie optymalnie mocne.
albo nawet mniej ale zajebac bucha mj lub jakiegos kanna tylko sprawdzoną maczanke, a nie vapowac proch i wiadomo - pokarac.
  • 188 / 5 / 0
900mg na pierwszego tripa, doprawione jakims ketonem z ery przed delegalem+ do tego joint. Poszedl taki miks bo wkrecalo sie ponad 50min i myślałem że nie pokopie, złozyło sie końcem końców że weszło wszystko naraz, przez pierwsze 30min jeszcze jakoś kontaktowałem, pózniej całkowiete oderwanie od naszego wymiaru. Bardzo gruby lot, chyba najgrubszy z całej kariery.
  • 9 / 1 / 0
Moja największa dawka to 70 pięknych białych kuleczek Acodinu (1050 mg) ale nie polecam bo średnio pamiętam ten trip. W sumie najbardziej lubię loty po 600 mg.
  • 58 / 1 / 0
Najwięcej to było 600 mg (10mg/kg) i tak naprawdę to nic ciekawego. Po godzinie wszystko potwornie mnie swedzialo i lekko opuchlem. Leżałem tak z 4 godziny, bez żadnej 'fazy'. Dziś spróbuję 450mg i może będzie lepiej. :gun:
  • 775 / 178 / 0
Może po prostu urwał ci się film, bo swędzenie i opuchnięcie pasuje do wyrzutu histaminy która poprzedza trip, przynajmniej przy pierwszych kilku tripach bo mi wyrzuty zniknęły właśnie po tych kilku pierwszych. Możliwe że po prostu cię odcięło. Odcięcie po DXM to coś bardzo podobnego do snu w takim sensie że masz faze, tripujesz, latasz poza ciałem ale po tripie o tym nie pamiętasz, po prostu mózg tego nie zarejestrował. Miałem tak kilka razy, zwłaszcza na początku po większych dawkach typu 600-750mg. Wydawało mi się że przeleżałem kilka godzin a tak naprawdę kilka godzin trwał sam trip, a te "kilka godzin" które przeleżałem to kilka minut po zakończeniu fazy.
"Ta, może dlatego mówią mi: "weź no lecz się"
Ja, jeszcze pokażę im swoją lepszą wersję
Niech no wezmę coś - szczęście ląduje w przełyku
Dragi to lekarstwa, tylko w innym języku"
:płacz:
  • 58 / 1 / 0
No niestety nie. Leżałem wtedy kilka godzin i się zwijalem z bólu (czułem jakbym miał wybuchnąć od tego ciśnienia). Pamiętam cały "trip", mam jeszcze wiadomości z tamtego dnia, jak radziłem się znajomego co robić
  • 7 / / 0
Moja największa dawka to 600mg (10,71mg/kg). Był to kompletny bad trip z powodu demonicznego bicia serca. Myślałem, że dostanę zawału i umrę. Do tego mdłości i problemy z żołądkiem. Jakieś cevy tam były typu byłem rycerzem albo np. miałem wrażenie, że koło mnie cały czas stoi choinka. Zdarzało się też że wirowałem w różne strony. Resztę nie pamiętam chyba film mi się urwał lub zasnąłem Ostatnio wziąłem 225mg było całkiem ok. Teraz będę stopniowo zwiększał dawkę, a nie 1 raz 300mg 2 raz 450 i 4 raz 600mg. Teraz planuję zarzucić sobie 300mg i myślę że będzie zajebiście. Grunt to pozytywne nastawienie, odstępy pomiędzy dawkami i odpowiednie miejsce . Powodzenia :pacman:
  • 380 / 38 / 0
Na 50kg 900mg popite 3 harnasiami
  • 4 / / 0
1100 mg na 85 kg
  • 384 / 63 / 0
600. Chujowo. Pierwszy raz rzygałem, później poszedłem na chwilę spać, cały trip przeżyłem bez muzyki, więc można powiedzieć, że 20 zł poszło w pizdu. Kwiatki przy oknie mi się jakoś dziwnie ruszały, wstać z łóżka nie mogłem, dwa inne obrazy w oczach, ale czułem, że przez brak jakichś fajnych bicików trip był chujowy. Imo nie wstrzeliłem się w dawkę, 450 chyba jest idealne, choć nie wykluczam, że kiedyś spróbuję 750

A, no i dodam, że 600 to była moja druga przygoda z dexem. Pierwszy raz to 450, było idealnie
?
ODPOWIEDZ
Posty: 623 • Strona 60 z 63
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.