DXM - Skutki uboczne

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 865 Strona 85 z 87
Rejestracja: 2017
  • 10 / 2 / 0


Witajcie. Jeśli chce wziąść jednorazowo 150mg do kody mam się czego obawiać co do skutków ubocznych? Dodam, że nigdy wcześniej DXM nie brałem.
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Proponowałbym najpierw sam DXM stestować. Co do twojego pytania, to więcej wiedzą w dziale kodeina, bo tam biorą DXM na podkładkę.

Tutaj zajmujemy się DXM jako głównym środkiem.

Zgubił się w Disneylandzie po zażyciu LSD

Trzydziestu strażaków, kilkunastu policjantów, psy i 80 pracowników Disneylandu poszukiwało mężczyzny, który rzucił się do wody po zażyciu LSD w paryskim parku rozrywki.
Rejestracja: 2017
  • 184 / 41 / 0


DXM to moja milosc ale niestety przez szkodliwe dodatki do syropow (UK) i tabletek (PL) oraz cene , rezgynuje z niego dla ketaminy . Kocham ten stan ale mdlosci i w efekcie nieuniknione rzyganie za ponad 11£/trip to po prostu nie warto .
Rejestracja: 2006
  • 892 / 17 / 0


Po, na oko, 100-150 razach na przestrzeni 20 lat, jedyne, co zauważam to mętlik przed oczami, gdy wybudzę się w nocy. Przez 2-3 minuty tańczą mi wówczas przed oczami drobne szare męty, niezależnie, czy przy otwartych oczach, czy przy zamkniętych. Za słabe, żeby składać się w kalejdoskopy, za mocne, żeby udawać, że ich nie ma. Przy dłuższych przerwach efekt się osłabia (na oko po pół roku o połowę). Większych przerw niż rok nie robię, więc do końca nie znikają nigdy. Oczywiście efekt silniejszy tuż po ostatniej dawce (powiedzmy przez miesiąc). Przez ok. miesiąc-dwa po ostatniej dawce w ogóle ciemność jest dla mnie "pełna" dość nudnych wizuali (nie tylko po wybudzeniu, ale zwłaszcza wtedy).

Ubytków umysłowych, emocjonalnych, koordynacyjnych - nie odczuwam. Może jedynie szybkie przetwarzanie obrazu trochę upośledzone - przy jeździe rowerem w lesie np. drzewa nieco klatkują.

Parę może takich mniej stricte ubocznych - łatwiej się roztkliwiam (bohater filmu ginie w glorii, łezka w oku - ale chuj wie, może się po prostu zestarzałem), bardziej cynicznie patrzę na poczynania ludzkości, zdecydowanie mniej martwi mnie śmierć i następujący po niej brak egzystencji [tego nie wiesz - jogurt] . Znajomi mówią o mnie, że jestem podejrzanie wyważony. Nie tak, że stałem się zimnym robotem, bardziej zen i "to, jak wszystko inne, przeminie".
Rejestracja: 2012
  • 18 / 1 / 0


Witam serdecznie!
Halogeny to 17 grupa układu okresowego. Znajdziesz tutaj przeto fluor, brom i jod. Słowem wtrącenia: osoby chcące doświadczać przeżyć mistycznych nagabuję aby wyeliminowały fluor z diety (obumieranie szyszynki, kastracja życia duchowego - w tym magii tripów).

Brom jest silnie elektroujemny, stąd DXM jest z nim związany - to korzystne ze strony farmaceutycznej, gdyż taki związek jest trwały, co wpływa na jego dłuższy termin użyteczności, oraz jest gwarantem nie wyparcia [i nie wejścia z innymi substancjami w interakcję] DXMu. Jako, że to związek jonowy - ulega potem łatwo dysocjacji; co jest dobre [brak złogów w jelitach, brak ewentualnego wytrącania substancji krystalicznych powodujących mikrokrwawienia w torebkach Bowmana nefronów (przykładem benzydamina to czyni)].

Elektroujemności (skala Paulinga). F 4,0. Br 2,8. J 2,5.
Brom, będący bardziej elektroujemny niż jod, oraz doń podobny, wypiera ten z komórek uniemożliwiając jego wchłanianie i wykorzystanie.

Wpływ bromu na organizm: opóźnienia psychosomatyczne, depresja, przyćmienie procesów poznawczych, otępiałość, ospałość (czy to czasem nie elementy "dxmowego kaca"?), apatyczność, myśli ciemiężące osobie, i inne.

Jod: pierwiastek kreatywności i mądrości, stymulator chęci życia - nadaje wigoru i energii. Zapobiega nerwicy, depresji, napięciu, bezsenności i wielu innym. Moduluje metabolizm. Usuwa toksyny z organizmu. Od jodu zależy rozwój komórek w mózgu. "Władca" tarczycy i przytarczyc [jak drogocenne są dla Ciebie, proszę przeczytaj na własną rękę].

Słowem, brom powoduje powolną, acz niezłomną śmierć pomorzając krocie ludzie i obradzając tych obficie chorobami. Czy brom nie był dodawany do herbat w wojsku aby uśmierzyć libido? A jak potencja tych rokrocznie zażerających się kaszlakiem? Jak Twoje libido? Wiele lat łasuchowałem DXM. Nie jadam go od 3 miesięcy. Ponieważ z miłości żal mi swojego ciała. Tripy piękne (wtrącę, że nie ma limitu "100" tripów; jest natomiast zdrowie, bądź choroba organizmu; oczywiście, potrzeba większych dawek - ale do pewnego momentu, osobiście nie widzę sensu przekraczania 1.5g). Częste jedzenie DXM jest złe. Najlepiej nie jedz wcale! Nie polecam. Skołuj ketamine.

A jeśli już: kup sobie jodynę. Smaruj ciało jodyną na noc - na przykład przedramię. Skóra zabarwi się (jeżeli odbarwi się na kolor zwykły po godzinie/dwóch, możesz orzec potężny niedobór jodu w organizmie). Czyń to dwukrotnie tygodniowo. Jodyna to koszt kilku złotych, a zniwelujesz negatywne skutki bromu. Przed dekszeniem zjedz małą, płaską łyżeczkę soli (jodowanej) - z kanapką (chyba, że gustujesz w benzydaminach ;D).

HBr -DXM w dawkach rekreacyjnych jest szkodliwy; jednak uważam, że jeżeli ma się zdrowy orgaznim - to raz na kwartał można.
Najlepiej się żyje, gdy jest się zdrowym. Gdy neuroprzekaźniki są w porządku, a organy nietknięte zębem czasu - nie będziesz potrzebował kaszlaka.
Z całą ozdobą grzeczności pozdrawiam, i życzę miłego dnia ;)!
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Ja dodam od siebie, jeśli chodzi o szyszynkę, to DXM sam w sobie chroni przed jej zwapnieniem.
Rejestracja: 2010
  • 4183 / 557 / 11


Co z tym wypadaniem włosów ?
Rejestracja: 2015
  • 445 / 70 / 0


Niby w FAQ pisze że może się przyczyniać do tego wypadania włosów przy nadużywaniu ale sam nie wiem. No cóż kilka lat już deksa jem, włosów na głowie bądź co bądź zauważyłem że delikatnie ubywa, naprawdę delikatnie ale też nie wiadomo czy to nie dlatego, że po prostu miały wypaść, sami wiecie.. U nas częściej niż u kobiet występuje wypadanie włosów z wiekiem, do tego łysienie androgenowe a to tylko sama genetyka praktycznie, jeszcze dołóż do tego odżywanie, brak/nadmiar jakichś witamin, gorszy/lepszy skład szamponu, powietrze, to wszystko tak naprawdę ma wpływ na nasze włosy więc raczej nie przejmowałbym się tym czy po DXM się traci włosy czy też nie, bo jeśli tego ktoś nie zauważa a jak można zobaczyć na różnych angielskich i polskich forach takie tematy jak utrata włosów po DXM to bardzo rzadka sprawa

Kurde pewnie nikt nie zrozumie tych pierdół co tu nabazgroliłem bo pisze to po kilku Espresso i co chwile trace wątek i nie wiem po co w ogóle tu wchodze, takie pierdolenie, może nie jest tak źle.
Rejestracja: 2005
  • 3133 / 250 / 0


Ja w ogóle pierwszy raz słyszę o czymś takim jak wypadanie włosów po DXM. Ja zjadłem dużo DXM w życiu i na włosy nie narzekam. Jeśli już to bardziej podejrzewłbym o to wspomniany wcześniej brom, aczkolwiek bromizm po DXM... no trzeba być hardym kaszlakowcem, żeby się tego dorobić.

Z teoretycznego punktu widzenia farmakologii DXM, to DXM zwiększa wydzielanie prolaktyny (jako sri) więc możnaby domniemać, że nawet hamuje ten proces.

Jak EvilDead uważam, że to raczej z innych przyczyn i jeśli dexiarzowi wypadają włosy, to jest to zbieg okoliczności.
Rejestracja: 2012
  • 118 / 22 / 0


Mam nadzieje ze piszę pod prawidłowym postem. Wczoraj brałam gi raz w życiu DXM , 14 tabletek i wszystko było ok z wyjątkiem problemów żołądkowych. I nie mówię tu o nudnościach i wymiotach o ktortch wiem że są dość powszednie przy tej substancji ale bardzo wodnista biegunka. Mąż brał 10 tabletek , pierwszy raz i nic mu nie było a to on jest zazwyczaj bardziej delikatny v
Posty: 865 Strona 85 z 87
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość