Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1268 • Strona 124 z 127
  • 731 / 178 / 0
Ja bym na próbe załadował 300 i jak będzie działało jak 300 to dopiero kombinował z większymi dawkami.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 4 / / 0
W niedzielę mam zamiar zrobić sobie sesję z 300 mg. We wtorek mam ciężki trening z dużą ilością kardio, czy "wydobrzeję" w dwie doby? Po stymulantach zazwyczaj muszę odpocząć 3-4 doby. Z góry dziękuję za porady bardziej doświadczonych użytkowników :-)
  • 977 / 212 / 0
Wydobrzejesz w dwie doby.
  • 3037 / 452 / 1
300 to dość mało, ja zdawałem ustne egzaminy na studiach po takiej ilości.

Spokojnie wydobrzejesz, wyśpij się to nawet już pierwszego dnia będziesz Fresh.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 6 / / 0
Siema, chciałem się przywitać gdyż dopiero co wszedłem do tego dziwnego choć pięknego świata. Mam pytanie, czy też wam tak szybko leci czas jak jestescie na fazie?
  • 49 / 15 / 0
@Retrowirus Ja raz świeżo po odpaleniu się 300 dostałem telefon i musiałem jechać na awarię neta w robocie. Jak wszedłem to zamknąłem się w serwerowni na 10 minut z pustką w głowie, próbując zebrać myśli do kupy. Ale awarię usunąłem. Jeszcze się u dyrektora na sofie w gabinecie wyprężyłem z rękami zaplecionymi za głową, rzuciłem paroma żarcikami i wróciłem do domu dobrać drugie 300, które już czekało na stole. Takie to były urodziny.
Chyba nikt się nie kapnął, bo robię tam do dziś, a miało to miejsce ze 2 lata temu. %-D

@Bart0szek Jak najbardziej normalne. Patrzysz na zegarek i jest 12. Za chwilę patrzysz ponownie i cyk 14 itd.
"Zawsze myślałem, że moje życie jest tragedią, ale teraz wiem, że to komedia"
  • 512 / 56 / 0
No dobra dzis rano zarzucilem 2.5g fenibuta i 5mg sele, musialem ogarnac zakupy i tez skoczyc do apteki po plastry, i tak mi strzelilo do bani zeby sprobowac DXM to kupilem 10tabsow po 30mg Rathiopharm (mieszkam w niemczech). Czytam jakas tam proba uczuleniowa itp. Ale ze juz porobiony fenibutem to jeb wjebalem wszystko na raz. Kurwa no jest fajnie pewnie to co tam bylo 22mg jedna tabsa. Razem 220mg. Pewnie nie wiele ale mnie ladnie porobilo, muzyczka fajnie wchodzi, przyjemne ciepelko. fenibut i sele tu robia swoje, solo 220mg pewnie nie bylo by tak fajnie, waze 110kg. Ale jak na miks to chyba trafilem w swoja dawke. Chociaz chuj wie moze i tak miks jest nie za zdrowyXD
  • 2105 / 458 / 37
Nie jedzcie kurwa DXM z iMAO, jeden z najbardziej niebezpiecznych mixów pod słońcem, wystarczy 30 sekund szukania, żeby to sprawdzić. Post wyżej zostawiam, ale przestrzegam innych. Zespół serotoninowy to niezbyt przyjemne doświadczenie (podobno).
Lubisz koks?
  • 512 / 56 / 0
O kurwa %-D jeszcze zyje, jest 6h po aplikacji DXM, czuje sie dobrze. Mam sie czego bac?
  • 1255 / 70 / 1
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 1268 • Strona 124 z 127
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.