Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 809 • Strona 79 z 81
  • 856 / 138 / 0
25 czerwca 2023pauleta1987 pisze:
Ja wiem ale biorę już ponad dulokstetyne 60mg epizody ziewania były krótkie ale teraz trochę się już utrzymują?
Dorośnij albo znajdź sobie inne hobby.
  • 918 / 12 / 0
Mam ostatnie pytanie wiem ze jestem męczacy i jeśli mi doradzicie napiszę do administratora o usunięcie konta niewiem czyvto jest spowodowane lekami czy na tle nerwowym już tak około 2lat są momenty ze przezvokolo tygodnia lub 2 mam ciepłotę organizmu mam ciało gorące na twarzy jestem czerwony ciśnienie jest ok i temperatura to Sue utrzymuje nawet przez dobę i to przechodzi niewiem czy to objaw nerwicy czy wprowadzanych leków obecnie dukokstetyne 60mg na niej jak bralem sama nie miałem biorę lekarz wprowadził mi lamitrin stopniowo na dawce 200mg jest 10dzien a arypiprazol 19dzien , i biorę również od dermatologa na zmniejszenie potliwosci 2tabl. Ditropan proszę doradzcie mi co to może być i jak można zmniejszyc tą ciepłotę?
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2023 przez pauleta1987, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 90 / 12 / 0
Jeśli brałem 6 dni escitalopram i przeszedłem 7 dnia na duloksetyne, to mogę łącznie liczyć czas brania tych leków? Czy dulo osobno liczyć bez tych pierwszych 6 dni na esci? Wychodzi mi 6 dni esci i do dzisiaj 7 dni na dulo. Chodzi mi o to kiedy mogę zacząć czuć działanie.

Co do libido i ciężkiego dochodzenia, czy to minie z czasem? Chyba na początku tak jest, a później się poprawi?
  • 918 / 12 / 0
Gdybym np zmniejszył dawkę dulokstetyny z 60mg na 30mg czy ta dawka będzie miała jakieś działanie aktywizujace ?
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2023 przez pauleta1987, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 90 / 12 / 0
Dulo biorę już 5 tyg, ale mam problem z braniem rano, bo budzę się bez apetytu i zjem na szybko niewiele i mam mdłości po wzięciu tabsa, na czczo tak samo.
Nie wiem na wieczór da się to brać jak już uboczne przeszły? Kiedyś z rok temu jak to brałem pierwsze dni na nic to budziłem się w nocy po kilka razy.

Co robić?
  • 856 / 138 / 0
@SAIGRY nie wiem czy to dobry pomysł brać dulo na noc, ale możesz spróbować, jeśli nie zjebie ci snu to wszystko ok. Ja biorę rano na czczo razem z resztą leków i nie mam problemów bo rano i tak nigdy nie mam apetytu i nic nie jem przed robotą.

Biorę teraz do duloksetyny 90 mg mirtazapiny 15 ale chcę od jutra zwiększyć do 30 mg. Brał ktoś dulo z mirtą i może opisać swoje wrażenia? Pamiętam że gdzieś czytałem że lepiej tych leków nie łączyć ale znowu gdzie indziej że można, nawet jakaś synergia między nimi zachodzi, coś jak mirta z wenlafaksyną.
  • 2709 / 459 / 0
Biorę to na zejście z diazepamu od czarodzieja razem z karbą.
Póki co po tygodniu działanie typowe do SNRI, dawka 30 więc pobudzenie słabe ale wycisza negatywne myśli i siuraka.
Trochę pewnie czarodziej będzie kazał brać dłużej ale nawet jeśli działanie utrzyma się na stabilnym poziomie to czuję że po odstawieniu znowu będę tym paralitykiem bojącym się iść do toalety przed współlokatorami których mało co znam.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 856 / 138 / 0
@pomasujplecki to nie odstawiaj tylko zwiększ dawkę do standardowych 60 mg. Mi na fobię społeczną duloksetyna bardzo pomogła, nawet bardziej niż wenlafaksyna. Przy 60 powinien być już solidny napęd i chęć do działania a przy okazji bardzo krótki sen. To dla mnie zajebisty lek przeciwlękowy. Po co masz go odstawić? On nic nie zmieni w bani na stałe, jak każdy psychotrop. Działa póki się go bierze. Ja na stałe biorę leki od 15-20 lat i nie narzekam.
  • 2709 / 459 / 0
Bo antydepy wysysają duszę i zmieniają charakter, że tak to w przenośni powiem. Będę schodził dzieląc granulki z kapsułki. Chcę być sobą i czuć zycie sobą chyba że nie będzie wyjścia, po za tym poruchać też chce. Ale to za parę msc
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 17 / 2 / 0
Witam, od 6 tygodni biore fluoksetyne 40 mg, od wczoraj czuje lekkie dzialanie, skutki uboczne chyba minely. Moge poprosic lekarza o dolozenie duloksetyny?
ODPOWIEDZ
Posty: 809 • Strona 79 z 81
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.