Charakterystyka porównawcza benzodiazepin

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 223 Strona 21 z 23
Rejestracja: 2015
  • 136 / / 0

działa typowo nasennie czy porównalibyscie to do np etizolamu?
Rejestracja: 2017
  • 52 / 4 / 0

@theSMOKEN Mnie etizoloam od razu tulił do snu wystarczyły 2mg czasem 4mg, a przy midasie zawsze na początku miem chill i lekki nieogar dopiero po jakimś czasie kładło mnie do łóżka, dawka jaką przyjmowałem to 7.5/15mg (kruszyłem tabletkę, na język i siup popijałem soczkiem)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Blisko 200 porcji dopalaczy nie trafi na rynek

Dwie osoby aresztowane na trzy miesiące, zabezpieczonych kilka tysięcy złotych i 170 porcji dopalaczy – to bilans dwudniowych działań policjantów z Wydziału Kryminalnego konińskiej policji.
Rejestracja: 2015
  • 136 / / 0

Zrzuciłem już 1mg flualpry ( jakos o 10 ), zaraz wezme spray z midazolaem i walne sobie 2,5 albo 5 mg ..zobaczę ;) Ciekawe czy mnie zmognie do snu czy raczej wyczilluje.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

@theSMOKEN
2,5 albo 5 mg to trochę mało.Lekarze zalecają 7,5 mg albo 15 mg.Wrzuć chociaż te 7,5 mg bo wątpię, ze poczujesz 2,5 mg - 5 mg.
Rejestracja: 2015
  • 136 / / 0

No jeszcze jestem na tolerce flualpry ( odstawiam od dwóch miechów z 8mg na 2mg , teraz jeden mg ale czasem dorzuce ten drugi :C ) walne sobie teraz przed spaniem ze 3 razy tym sprayem i zobacze ;)
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

mam mala dywersje. Moj znajomy ma bardzo podkrążone oczy, jest w stanie zasnąć praktycznie w czasie rozmowy, mocno zawiesza sie w zdaniach i to wyglada jakby byl troche nieobecny, ma niezle rozważania a propos rożnych "rzeczywistosci", ogolnie jest bardzo ospały, czasem ma belkot jakby był pijany a co najdziwniejsze czasem wybucha dziwną niekontrolowaną agresją ktora szybko mija. Mowi ze kiedys cierpial na bezsennosc. Moze przesadzam wiec prosze mnie nie atakowac ale z mojego malego doswiadczenia cos mi tu smierdzi xanem. Nie chce go denerwowac pytaniami. Co myslicie
Rejestracja: 2018
  • 549 / 88 / 0

Albo duze dawki pregabaliny. Łatwiej dostać niż benzo. Retencja wody, zaburzenia mowy, ospałość.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

@zzwawes
Zdecydowane przedawkowanie benzodiazepin/barbituranów.Ta ospałość, bełkot.agresja wynika z przedawkowania, po prostu poszczają mu hamulce i robi się z niego zwierze :świnia: Nie koniecznie alprazolam.Może to być jakiekolwiek benzo czy barbi. :tabletki:
Rejestracja: 2019
  • 15 / / 0

Witam,
Mógłby być może ktoś mi poradzić, czy dla osoby z tolerancja na benzo dokładniej alprazolam na poziomie 1.5-2mg doustnie do opio aby było satysfakcjonujaco, jaka zastosowac by zależność do midazolamu?
Biorąc pod uwagę zarówno podanie doustne mida jak i dożylnie.
Rejestracja: 2018
  • 301 / 45 / 0

Midazolam zarówno podany sublingual jak i i.v dziala okolo 2godzin. Podanie oralne wydluza czas dzialania o kilka godzin, ale znacznie spada wtedy biodostępność.

Według mnie, jeżeli brałeś 2mg alpry do opio to wydaje mi się że 15mg midazolamu i.v lub siblingual zadziała satysfakcjonująco. Nie patrzyłem na tabele tylko mówię z doświadczenia, bo brałem obie substancje często w ciągach. Midazolam zadziała bardziej sedatywnie niż alpra, więc profil działania jest nieco inny, bardziej nasenny.
Posty: 223 Strona 21 z 23
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 825 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości