4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 1353 / 43 / 0

Nie czeka, bo zostanie dopisana do listy zakazanych substancji (bo jeszcze chyba tego nie zrobili?).
  • 13 / / 0

Chyba jeszcze nie, sam czekam kiedy to będzie znowu w sprzedaży. W połączeniu z czymś lekko spidującym byłoby bardzo fajnie.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Pomylił policjantów z dilerami

W poniedziałek późnym wieczorem w rejonie ul. Powstańców w Krakowie do policjantów, pełniących służbę w ubraniu cywilnym, podszedł mężczyzna, pytając, czy „mają coś dla niego”.
Użytkownik nieaktywny
  • 73 / 2 / 0

sort szaro-popielaty byl zajebisty. 100mg wyrywalo z butow, jak dla mnie bilo legendarne 4mmc :) ofc. oral.
  • 289 / 3 / 0

Strangled Cat pisze :
Nie czeka, bo zostanie dopisana do listy zakazanych substancji (bo jeszcze chyba tego nie zrobili?).

Huehue, no... Tak jakby nie zrobili %-D
  • 40 / / 0

Macie jakieś info na temat tej legendy ? Można to jeszcze gdzieś kupić ?

Kiedyś przez swoja głupotę zeżarłem w sumie 0.7g w ciagu 2h i ledwo przeżyłem bez hospitalizacji btw :D
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 12 / 0

Tylko jeden vendor 'u nas' się tym zajmował. Dla przyjaciół - vendor-widmo, który w zwyczaju miał wpadać na miesiąc, wszystko rozchodziło się w mgnieniu oka, zapowiadał kolejne dostawy i PUUFFF.
Znikał.
I tak zapadł się pod ziemie, gdzieś pół roku temu.
  • 626 / 37 / 13

To prawda, że już nielegalne ?
  • 581 / 75 / 6

• 1702 / 121 / 0

No nie wiem, tam jest "przekazano do konsultacji", "zakłada się że wejdzie w życie...", jest to projekt rozporządzenia. Jak obecnie przedstawia się stan prawny, wszedł już w życie? Gdzie to sprawdzić?
  • 581 / 75 / 6

@up To oznacza, że przy nowelizacji będzie delegal, a na teraz kontrolowany i sankcjonowany jest obrót, wytwarzanie i import. Vendorzy nie będą się w to bawić. Ale nie jestem w 100% pewny, tak wynika z wątku o dele 2014
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata