4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 1357 / 44 / 0

Nie czeka, bo zostanie dopisana do listy zakazanych substancji (bo jeszcze chyba tego nie zrobili?).
  • 13 / / 0

Chyba jeszcze nie, sam czekam kiedy to będzie znowu w sprzedaży. W połączeniu z czymś lekko spidującym byłoby bardzo fajnie.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Celem bossa z branży dopalaczy był nie tylko Ziobro

Oprócz pozbycia się ministra, który stanął na przeszkodzie nielegalnym interesom, Jan S. miał planować zemstę także na trzech policjantach, którzy rozbili jego grupę przestępczą.
Użytkownik nieaktywny
  • 73 / 2 / 0

sort szaro-popielaty byl zajebisty. 100mg wyrywalo z butow, jak dla mnie bilo legendarne 4mmc :) ofc. oral.
  • 289 / 3 / 0

Strangled Cat pisze:
Nie czeka, bo zostanie dopisana do listy zakazanych substancji (bo jeszcze chyba tego nie zrobili?).

Huehue, no... Tak jakby nie zrobili %-D
  • 40 / / 0

Macie jakieś info na temat tej legendy ? Można to jeszcze gdzieś kupić ?

Kiedyś przez swoja głupotę zeżarłem w sumie 0.7g w ciagu 2h i ledwo przeżyłem bez hospitalizacji btw :D
Użytkownik nieaktywny
  • 791 / 12 / 0

Tylko jeden vendor 'u nas' się tym zajmował. Dla przyjaciół - vendor-widmo, który w zwyczaju miał wpadać na miesiąc, wszystko rozchodziło się w mgnieniu oka, zapowiadał kolejne dostawy i PUUFFF.
Znikał.
I tak zapadł się pod ziemie, gdzieś pół roku temu.
  • 626 / 39 / 13

To prawda, że już nielegalne ?
  • 581 / 79 / 6

• 1758 / 136 / 0

No nie wiem, tam jest "przekazano do konsultacji", "zakłada się że wejdzie w życie...", jest to projekt rozporządzenia. Jak obecnie przedstawia się stan prawny, wszedł już w życie? Gdzie to sprawdzić?
  • 581 / 79 / 6

@up To oznacza, że przy nowelizacji będzie delegal, a na teraz kontrolowany i sankcjonowany jest obrót, wytwarzanie i import. Vendorzy nie będą się w to bawić. Ale nie jestem w 100% pewny, tak wynika z wątku o dele 2014
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata