DMAA; Geranamina

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 318 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1,3-dimetylopentyloamina / DMAA / geranamina / metyloheksamina
Artykuł na angielskiej Wikipedii
Zawiera się w roślinie geranium

Geranamina jest naturalnie występującym związkiem, mającym właściwości podobne do adrenaliny, bardzo silnie wpływającym na poziom energii. Wykazuje jednocześnie bardzo niską toksyczność (jak określono na podstawie wskaźnika LD-50). W porównaniu do efedryny jej subiektywne efekty mają charakter bardziej centralny niż peryferalny co przekłada się na znacznie przyjemniejszy efekt pobudzenia.
Ostatnio zmieniony 19 października 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 8 / 0

Do ćpania się raczej nie nadaję. Preparatu AMP używam zamiast napojów energetyzujących i się sprawdza. Lepiej pobudza i działa ogólnie mobilizująco.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Badanie roli intensywności oświetlenia w uprawie konopi ujawnia kilka ciekawych faktów

Połączone badanie naukowców z kanadyjskiego Uniwersytetu Lavala i Greenseal Cannabis Company, producenta medycznej marihuany, potwierdzają ścisły związek pomiędzy intensywnością oświetlenia i wysokością plonu w uprawie konopi indoo

• 21 / / 0

Ok. A ,żeby uzyskać mocne pobudzenie jaką dawkę trzeba przyjąć. Ile trzyma ?

• 447 / 4 / 0

nie nadaje się do ćpania/euforii

pozwolę sobie zacytować siebie z innego posta:

mam czystą geranaminę z 1fast400 i dość nieobliczalna substancja
mocno adrenalinowa - nastrój raczej pogarsza(taki niepokój, nerwowość, ból głowy w większych dawkach), ale odsuwa zmęczenie bardzo dobrze, dobra na odchudzanie(podwyższona temperatura, potliwość), rewelacyjna do nauki - ze znajomymi uczyłem się cały dzień od 10 do chyba 2 w nocy, wszyscy padnięci, ja taki stan mentalnego focusu, wzmożonej uwagi, wszystko łapię i bardzo pozytywne subtelne działanie, bez zjazdów u mnie(znajomy który mi odsprzedał narzekał na okrutne i podobne do amfetaminowych), a dużo skuteczniejsza od kaw/red bulli
na imprezę nie polecam natomiast, zjadłem bo byłem zmęczony i lepiej bym wyszedł bez tego - zepsułem sobie fajną imprezę, w ogóle nie mogłem się wczuć w taniec mimo fajnego setu, spociłem się jak świniak, bucowałem okrutnie, a dobry kumpel w rozmowie mnie tylko wkurwial, jego znajomym miałem ochotę zajebać ;]
w b. dużych dawkach to siedziałem w fotelu wyjebany, pocący się na maxx, z drżącymi rękami i nieogarniający, ogromna dysforia i nieprzyjemna sprawa
można porównać jej działanie do efektów właśnie stresu czy adrenaliny - zero efektów na inne neuroprzekaźniki
ten AMP polecam, ogólnie warto się zainteresować kulturystycznymi spalaczami, wiele ma b. mocne składy np. na fenyletylaminie, a taki np. Venom w większych dawkach działa trochę jak piguły ;]

mały disclaimer: Venom okazało się, że ma sibutraminę i jest SRI/NRI, nic dziwnego że w dużych dawkach serotoninowe działanie

Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 1 / 0

Geramina inaczej 1,3-DMAA jest stymulantem przyrównywanym mocą do kofeiny lub efedryny, czyli nie daje jakiejś super mocy. Ludzie dawkują to różnie, przeważnie od 25 do 150 mg. Po 3 godzinach faza schodzi całkowicie. Ja bym nie marnował na to pieniędzy.
  • 4940 / 171 / 8

Ponoć z bufedronem w stosunku b:g 3:2 się fajnie miesza, dając całkiem niezłą stymulację. (LINK)
Użytkownik zbanowany
  • 137 / / 0

szamałem stacka przed treningowego z tym, kiepsko się czułem osłabienie zero mocy do treningu rozkojarzenie i skuczony fuzz
  • 211 / / 0

cuba23tt pisze :
szamałem stacka przed treningowego z tym, kiepsko się czułem osłabienie zero mocy do treningu rozkojarzenie i skuczony fuzz

Nie zgodzę się z przedmówcą. Garanamina jest obecnie dodawana do suplementów przedtreningowych i według mnie spisuje się tu całkiem dobrze. Sam używam obecnie suplementu Jack3D i jestem zadowolony z rezultatów. Oczywiście nie przesadzam z dawkami. Skupienie na treningu, więcej energii i siły. Zwiększona potliwość. Ogólnie - sprawdza się.

PcP

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 3 / 0

Dimetyloamylamina powoduje wyniki fałszywie dodatnie w "testach moczowych"[1].

Przypisy
  1. Shawn Vorce et al., Dimethylamylamine: A Drug Causing Positive Immunoassay Results for Amphetamines, Journal of Analytical Toxicology 35 (3), 183-18 (31 Mar 2011) ([ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ])
  • 2 / / 0

Oj pierwsze razy z ta substancją wspominam bardzo pozytywnie używałem przed treningiem w mesomorphie jedynce. Po zrobieniu treningu nie mogłem bezczynnie siedzieć wiec biegałem po 6km bez większego kłopotu (normalnie po takim treningu leżał bym 20 min dochodząc do siebie) A i podczas treningu samopoczucie lepsze niż po amph, ciarki na całym ciele. Niestety takie efekty szybko zniknęły a pozostała straszna nerwowość oj łatwo się po tym wkurwić nieziemsko, większa agresja niż po kilku dniach z fryta. No i serce długo po odstawieniu dawało o sobie znać (nieregularna praca). Polecam jako podbicie do innych stymulantów kofeina+geramina+feta bardzo dobrze klepie. Jednak długotrwałe stosowanie odradzam. A i dodam że jestem słabo wrażliwy na stymulanty wiec efekty geraminy mnie zaskoczyły.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata