Dlaczego dekstrometorfan?

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 113 Strona 12 z 12
Rejestracja: 2016
  • 163 / 6 / 0


Nie chce mi się zbytnio rozpisywać na temat tej CUDOWNEJ substancji, więc napiszę w sporym skrócie:
-Dostępność oraz działanie, naprawdę się w tym zakochałem! Do tego kilka x miałem paru miesięczne przerwy, więc działa na mnie zajebiście
-Odbiór muzyki, CEV'y, odlatywanie z łóżka w stanie mocno dysocjacyjnym... Cudo! (oczywiście to również po części zasługa mixu z mj, lecz spróbuję na dniach na czysto z powodu detoxu)
-Brak jakiegokolwiek zejścia, łatwo zasnąć
-W przeciwieństwie do większości osób, nie rzygam oraz nie mam jakiegoś mega ciężkiego bodyloadu
-Zawsze, ZAWSZE gdy wyjdę z ziomkiem zdekszony na miasto, dzieją się różne pojebane i nietypowe sytuacje, jakby ten dex wszystko przyciągał :D


Jest jednak pewien minus, odkąd wycofali Aco 30 sztuk [*], to muszę żłopać skurwiały syrop a Tussi to u mnie nie barzdo jest dostępny :/
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 562 / 20 / 0


Bo Kraina Wygasłych Wulkanów i perspektywa powietrzna - in heaven everything is fine, Odwrócona Góra, od rzeczy SKŁADnia, życie po globalnej kataSTROFIE, fonetyczny złamaniec, construction deconstruction, raveberry-funkia, technoir, lśnienie granatowca-odrzutowca, atomic samba, Steelyringing imperthnthn thnthnthn gamelanu jak kołysanka - raveraven, szarość dnia zeza ma, pingwiny cesarskie zamiast cesarskiego cięcia, anestetyka - elegancki tort atomowy, kosmówka made in moon (uranografia), bo - to nie jest moja ojczyzna, to nie są moje ulice, jeden niszczy jeden, jest bezpiecznie, jest spokojnie (pseudokod-a.mów do mnie szeptem), żywotność sprzętu (serce, to serce tak woła), Sputnik sweetheart, welcome to apocalyptoville, isolation w wersji Joy Division, radioaktywna chmura zasłaniająca pole widzenia, zacięcie> odcięcie, kawiarnia Śnieżka na kresach - Dr. Strangelove i odtajnianie, awaria elektrowni, gwiezdne wojny, samoistna degradacja, kolizje samochodów przewożących materiały radioaktywne, niebieska policja, niebieskie papiery, bezkrwawe scysje, Sybilla na Syberii, balet powietrzny zaziemskich ziemniaków - do you really want to live forever? (dramat cybernetyczno-mistyczny), space opera, ebola, radionukleodetektory, caught in winter wave, czarnobylska chmura atomo-uranowa, blackout, krowy zaplątane w druty elektryczne, druciary, dezintegracja, i ty możesz być - iglicznymechaniczny, mutanty, rozrywka, antykoncepcja, odwracanie kota ogonem, fallOUT, smartphonia, teleagonia, powstanie synthwarszawskie, cold war, cold wave syntetycznych włosów, necro-romeo, Świt żywych trupów, Cuz we're young, fell in from the stars.
lady in the radiator pieśń EastHery Estery/'głowa-kuriozum, fikcja szalona'

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Zatrzymani podczas narkotykowej transakcji

Policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali w trakcie transakcji mężczyzn podejrzanych o udział w obrocie znacznymi ilościami amfetaminy i marihuany.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 23 / 0


Wystarczy poczytać Trip Raporty, które w większości są prawdą i zrozumie się dlaczego DXM. Albo po prostu spróbować DXM i wtedy się zrozumie, dlaczego :cool:
Posty: 113 Strona 12 z 12
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość