Dimetyloaminoreks

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 202 / 3 / 0

Debilne pytanie, ale, nada się jako substytut kocura? Nie chce mi się doładowywać co chwilę ; D
  • 307 / 1 / 0

Nawet bardzo debilne. Gdzie kocur a gdzie 4-DMAR? Poza tym nigdzie tego nie dostaniesz.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Szokujące odkrycie naukowców! Badania wykazały, że metalowcy często piją alkohol na koncertach

Naukowcy wykazali, że wielu fanów muzyki metalowej sięga na koncertach po używki, żeby poradzić sobie z fobią społeczną.
  • 202 / 3 / 0

Polemizowałbym. Może i nie substytut, raczej kolejny poziom, przy którym nie zatęsknię. Jakby nie było zarówno stymulacja, euforia i empatia jak przy kocie występują, a, że trwa dłużej i przyjemniej robi, to chyba tylko plus.....Chociaż, nie wiem.
  • 1451 / 9 / 0

Trochę tak po omacku po czytałem temat, ale nikt nie wspomniał o potencjla uzależniającym
  • 507 / 9 / 0

kacyk - nie widzę sensu w tym pytaniu. Raczej nikt tego długotrwale nie testował. Skoro zadajesz takie pytania to rozumiem, że masz kogoś kto Ci to będzie co chwilę pichcił tak?
Użytkownik nieaktywny
  • 761 / 11 / 0

Jak można porównać euforie po DMAR z mefedron i MDMA?
  • 128 / 2 / 0

Przecież tego nikt tu nie próbował
  • 675 / / 0

to o czym jest 21 stron wątku?
Użytkownik nieaktywny
  • 761 / 11 / 0

Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach to mefedronowa euforia do DMAR ma się jak diabełek do 1kg TNT. Euforycznie przebija MDMA?
  • 836 / 2 / 0

mefedron przy aminorexach jest tyci. mef ma się do aminorexów, jak ethcat do mefa. To zupełnie inna klasa substancji. To jak porównać Syrenkę do BMW z bierzącego rocznika! :D
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata