Dimetyloaminoreks

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 203 / 4 / 0

Debilne pytanie, ale, nada się jako substytut kocura? Nie chce mi się doładowywać co chwilę ; D
  • 309 / 1 / 0

Nawet bardzo debilne. Gdzie kocur a gdzie 4-DMAR? Poza tym nigdzie tego nie dostaniesz.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Posiadacz LSD ugryzł policjanta

Do zdarzenia doszło w Kołobrzegu przy ulicy Frankowskiego. Patrol policji interweniował do osób spożywających alkohol w miejscu publicznym...
  • 203 / 4 / 0

Polemizowałbym. Może i nie substytut, raczej kolejny poziom, przy którym nie zatęsknię. Jakby nie było zarówno stymulacja, euforia i empatia jak przy kocie występują, a, że trwa dłużej i przyjemniej robi, to chyba tylko plus.....Chociaż, nie wiem.
  • 1451 / 11 / 0

Trochę tak po omacku po czytałem temat, ale nikt nie wspomniał o potencjla uzależniającym
  • 507 / 9 / 0

kacyk - nie widzę sensu w tym pytaniu. Raczej nikt tego długotrwale nie testował. Skoro zadajesz takie pytania to rozumiem, że masz kogoś kto Ci to będzie co chwilę pichcił tak?
Użytkownik nieaktywny
  • 761 / 11 / 0

Jak można porównać euforie po DMAR z mefedron i MDMA?
  • 129 / 2 / 0

Przecież tego nikt tu nie próbował
  • 676 / / 0

to o czym jest 21 stron wątku?
Użytkownik nieaktywny
  • 761 / 11 / 0

Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach to mefedronowa euforia do DMAR ma się jak diabełek do 1kg TNT. Euforycznie przebija MDMA?
  • 835 / 4 / 0

mefedron przy aminorexach jest tyci. mef ma się do aminorexów, jak ethcat do mefa. To zupełnie inna klasa substancji. To jak porównać Syrenkę do BMW z bierzącego rocznika! :D
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata