Dimetyloaminoreks

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 117 / / 0

To będzie petarda, taka petarda która w rękach nieodpowiedzialnych ludzi narobi wiele szkód w głowie i ciele...
  • 246 / / 0

czy polska byłaby pierwszym krajem na świecie, gdzie 4-dmar byłby tak łatwo dostępny (oczywiście jeśli rzeczywiście wejdzie na rynek)?

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

100 mln dolarów łapówki dla prezydenta Meksyku? Pogrążające zeznania

"Prawa ręka" Guzmana oskarża byłego prezydenta Meksyku o przyjęcie od kartelu gigantycznej łapówki - 100 milionów dolarów. O sprawie piszą zagraniczne media.
  • 982 / / 0

fouc pisze :
czy polska byłaby pierwszym krajem na świecie, gdzie 4-dmar byłby tak łatwo dostępny (oczywiście jeśli rzeczywiście wejdzie na rynek)?

,w końcu coś od życia mi się od nich należy,jedyną jaka rzecz jaką władza w przeciągu kilku lat spierdoliła diametralnie jakość ulicznych dragów , pamiętam dobrze czasy kiedy przed włądza PO miałem do wyboru 8 rożnych rodzajów amfetaminy i każda zajebista,kilak rodzajów dropsów na mdxx,zieloną czarna gruda ,lsd kokaine, co się z tym stało zjawiskiem ?

gdzie się podziały tamte grupy przestępcze co wtedy rządzili polska , była konkurencja ,była walk o wpływy,
raczej te czasy już nie wrócą bo wszytko rozjebali,to chodź teraz niech zostawia internet i dadzą nam mam wolność wyboru , zresztą problemu już nie istnieje DT rozjebał dopalacze , cóż to była za akcja ,ciekawe kiedy pierwsze odszkodowania dla sklepów się posypia.

jeśli chodzi direx ,to będzie miał przynajmniej 14 dni opóźnienia ale obawiam ze an tym się nie skończy
  • 1199 / 1 / 0

czy natknal sie ktos na raport po podaniu IV ?
zalezaloby mi na skroceniu czasu dzialania. 28 godzin powiekszonych zrenic to za duzo.
  • 4938 / 171 / 8

prawie_martwy pisze :
28 godzin powiekszonych zrenic to za duzo.

Morfina/fentanyl.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 575 / 1 / 0

Ja bym radził Pilokarpinę, przynajmniej się do niej człowiek nie przyzwydzaja :-D
  • 129 / / 0

i ta pilokarpina naprawdę skutecznie zmniejsza źrenice? Można ją kupić w postaci kropel do oczu.
  • 4938 / 171 / 8

Wikipedia twierdzi, że tak.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pilokarpina pisze :
Pilokarpina znalazła zastosowanie w okulistyce w leczeniu jaskry w postaci 2% kropli do oczu. Powoduje zwężenie źrenicy i zwiększenie odpływu płynu śródgałkowego, co prowadzi do zmniejszenia ciśnienia wewnątrzgałkowego. Działanie utrzymuje się około 5 godzin od podania.
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

M-B pisal ze podanie IV nie wchodzi w gre,jak sadzicie why?
Co z dorzucaniem,w sensie jesli chcesz zintensyfikowac efekty a podales szczurom malo ?Rozumiem ze po 10-15h dzialania podanie ponownie skonczyloby sie tragicznie...
  • 1199 / 1 / 0

podobno nie ma ochoty na dorzucanie tej substancji kiedy konczy sie dzialanie.

no i nie wiadomo czy bedzie to freebase czy chlorowodorek. Palone freebase jest bardzo wydajne.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2011 przez prawie_martwy, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata