Dimenhydrynat - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 429 Strona 40 z 43
Rejestracja: 2012
  • 32 / / 0


Zauważyłem, że im więcej się tego wezmie tym łatwiej powstrzymać się od snu. Gdy po 10 tabletkach po prostu nie mogłem nie usypiać to po 20 prawie w ogóle nie miałem ochoty na sen.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 205 / 2 / 0


Brałem te specyfiki razem i brałem osobno. Razem jest zajebiscie ale hardcorowo. 4 saszetki benzy i do tego 8 tabsów Aviomarinu dało takie wizje że nie mozna ich odróżnić od rzeczywistości. Ale powtarzam wizje, w sensie cevy. Przenosiło mnie gdy zamykałem oczy. benza spiduje i nie pozwala zasnąć wiec avio działa pełną mocą bo naturalnie nie spimy. Moze troche zagmatwane ale wybaczcie, jestem na koszmarnym zjezdzie.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Szefowa londyńskiej policji: "Nie potrafię wyczuć zapachu marihuany"

"To prawda, moi współpracownicy nabijają się ze mnie, że nie jestem zdolna do wyczucia marihuany nawet wtedy, gdy mam ją pod nosem. W tej dziedzinie jestem beznadziejna"

Non

Rejestracja: 2009
  • 1461 / 1 / 0


Przed chwilą zjadłem 250 mg, parę minut przed wypiciem 1050 mg kodeiny.
kodeina załadowała się z lekkim opóźnieniem, weszła równo z Dimenhydranatem.
Co robię, kiedy piję kodę? No tak, zagryzam benzodiazepinami, albo jak mam, to walę też GBL i oczywiście palę mj.
Dziś natomiast jeszcze nie wziąłem bromazepamu, ale zapaliłem małego batona.
Wróciłem do domu, a tu BUUUUUM! Jebło, i to zdrowo. Przy zamkniętych oczach pojawiają mi się jakieś maski.
Muzyka zaczęła brzmieć inaczej, jakby w innej, bardziej molowej tonacji.
Przedtem czasami, zawsze podbijałem sobie kodę deksem, a deksa i kodę Dimenhydrantem i mj, ale nie robiło mi się aż tak pod kopułą.
Rozjebawszy i skurwiwszy mnie ogromnie. Śladowe ilości śliny w ryju, uszy czerwone jak #FF0000 i ten rozjeb w głowie %-D
Rejestracja: 2010
  • 128 / / 0


Kompletnie nie warto tego brać.
Ja wszamałem 12 sztuk tablet i jedyną "fazą" jakiej doświadczyłem to lekkie uczucie odrealnienia połączone z zamułą (przy której mimo wszystko ciężko było zasnąć). Do tego spowolnienie ruchowe i uczucie ciężkości - odniosłem wrażenie, że kubek z herbatą waży ze 2 kg %-D . Były również momenty, że coś tam lekko falowało, ale widziałem to tylko kątem oka. Oczy mega dzikie, wyłupiaste, źrenice słabo reagujące na światło. Od razu widać, że coś się brało, ale co z tego, jak niczego ciekawego nie doświadczyłem. Zero przyjemności, kompletnie nic. Po pięciu godzinach wkurwiony poszedłem spać. benza na pewno lepsza pod względem wkręty. Nikomu nie polecam Avio - strata pieniędzy po prostu.
Rejestracja: 2012
  • 32 / / 0


Czego się spodziewałeś po 12 tabletkach? Spróbuj 20 to wtedy będziesz mógł ocenić. Im mniej Aviomarinu tym większa zamuła, po 20 tabletkach jest się bardzo pobudzonym i wkręty są o wiele bardziej pojebane niż benzowe. Polecam przetestować kilka razy różne dawki zanim spisze się substancje na straty.
Rejestracja: 2010
  • 2030 / 49 / 0


Poćwicz , poćwicz i możesz wątrobę spisać na straty. Z Avio się nie ma co bawić.
Rejestracja: 2013
  • 175 / 1 / 0


Ostatni raz jak brałem aviosyfarin to było jakieś 2 miechy temu. I dziwnie po połączeniu w ilości zaledwie 5 tabsów z trzema piwami i niewielką ilością PST pojawiały się lekkie haloony typu DOM zapadający się w ciemność za to zamulenie nie było aż tak ciężkie jak zwykle.
Rejestracja: 2013
  • 285 / / 0


A co myślicie o podaniu dożylnym dimenhydrynatu %-D?
Rejestracja: 2012
  • 48 / / 0


Łączyłem tylko z DXM, jestem człowiekiem który ma ciężki wyrzuty histaminy po dexie, więc zarzuciłem też z tego powodu. Świetne na podbicie fazy w małych dawkach, powoduje duży nieogar ( brak halunów , za małe dawki ).
Rejestracja: 2012
  • 32 / / 0


Na mnie ten miks przestał działać. Może po prostu za często raczyłem się ulubionymi przysmakami naraz i coś mi w organizmie jebło. Więc radzę zachowywać odstępy bo możecie przestać odczuwać te boską, lekko deliryczną, pełną szalonego klimatu fazę, podczas której halucynacje sprawiają, że aż chce się żyć!
Posty: 429 Strona 40 z 43
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: t0ster i 0 gości