Dezomorfina (krokodyl)

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Posty: 215 Strona 22 z 22
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 2


Kwas siarkowy nie musi być w proszku :psycho: I kwasu siarkowego nie można dac za malo bo musi być dla reakcji i żeby powstał siarczan dezomorfiny.
Rejestracja: 2017
  • 1501 / 157 / 0


Poznałem typa co to brał i rzekomo dilował,
walił w jedną rękę,
została amputowana, została mała płetwa

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Liroy: do końca kadencji marihuana karana maksymalnie mandatem 50 zł

Podczas rozmowy Piotra “Liroya” Marca z Winim, właścicielem firmy Stoprocent, ten pierwszy poruszył kwestię marihuany. Zdaniem posła jeszcze w tej kadencji ma dojść do rewolucyjnych zmian.
Rejestracja: 2017
  • 2790 / 969 / 0


To nie jest narkotyk dla was , najbardziej ekstremalnie wyniszczajacy związek bez długotrwałego działania.
Później tylko czeka was albo śmierć w meczarniach jakiej nawet nie wyobrażacie sobie mimo tłumionego przez dzialanie przeciwbólowe w początkowej fazie .
Rejestracja: 2018
  • 471 / 36 / 0


Pierdolicie. Skoro to wszystko dzieje sie przez zanieczyszczenia zwiazane jodem i fosforem to czemu po mecie takie rzeczy się nie dzieją? rozumiem, że mało kto podaje mete iv, ale w takim razie krokodyl np doustnie nie powinien wyrządzać wielkich szkód. No chyba, że powstają inne odpady poreakcyjne w co wątpie. I dziwi mnie strasznie to, że w polsce nikt nie dzieli się trip raportami skoro można stworzyć coś kilkukrotnie silniejszego od morfiny w domu, nawet pomimo zagrożenia pewnie niejeden smiałek by się znalazł
Rejestracja: 2018
  • 153 / 4 / 0


I pewnie nie jeden probowal ale nikt sie tym " nie chwali "
Posty: 215 Strona 22 z 22
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości