Przy nnp bieda kietonach istotne jest GABA i antagonizm NMDA.
Przy zastosowaniu np biloby po 3 dniach czujesz sie jakbys dostal mlotkiem w czolo.
Cuda dziala rumianek+ kozlek+ pelna paleta wit B+tauryna+inozytol i unikanie wszelakich czynnikow dop//noradr.
Tak wieem dla wyjadaczy to bedzie za malo.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Wiadomo najlepiej to wziąć się za dietę + ćwiczenia to pozwoli wyregulować to coś tym 4 fmph rozregulował :D
30 lipca 2018Stteetart pisze: [mention]DorianGray[/mention] kilku userow pisalo juz o tym, ze przy fenidatach konieczne jest stosowanie serotogenikow.
Osobom, które piszą powyżej, że wystarczy zacisnąć dupę i przeczekać, zazdroszczę położenia. W moim przypadku odstawka wiąże się z taką reakcją organizmu, że nie jestem w stanie funkcjonować w społeczeństwie. W sensie, że np. dostaję parkinsona i dziwnie się z tym czuję. %-D
Jeśli nie pomoże to najpierw najlepiej przespać z tydzień, a potem za łopatę, siekierę czy coś :) I myśleć o Basi czy Kasi, a nie kresce.
20 czerwca 2018subtelnydotykpiekna pisze: Witam,
lecę już ponad rok na 4F-MPH/IPH. Często leci alko do tego. W tle Clonazepam (staż wieloooletni).
L-Tyrozyna
Yerba Mate
Zielona Herbata
Witamina C
Vitamin Multiple Sport
cały czas w suplementacji.
Chcę/Muszę z tego zejść. Pamiętam zejście z EPH. Masakra.
Proszę o porady jak z tego lekko zejść, jaka suplementacja.
Z góry wielkie thx.
Wydzieliłem nowy temat, bo Twój problem znikł w tle innych... Może ktoś pomoże i pozostanie dla potomnych.
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
