Designer Cocaine, Fenylotropany - Wątek ogólny

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1353 / 43 / 0

FajnieJest pisze :
Taki EPH juz bardzo przyjemnie dziala porownywalnie do kokainy, nie probowalem isopropylfenidatu, ale mysle ze tez moze byc porownywalnie.

EPH działa porównywalnie do kokainy? Serio? Rozwiń jeśli możesz. Dla mnie etylofenidat to bieda stymulant, który ewentualnie nadaje się do pracy, zero wartości rekreacyjnych czy polepszonego samopoczucia.
  • 2970 / 127 / 0

50mg na pelny zoladek i mozna smigac, wyrywac laski, a i trwa dluzej a nie marne 15minut.
kokaina: 15 minut przyjemnosci, 3 godziny 'chlopaki, jak skombinujemy wiecej koksu?'.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Marihuana może zwiększyć ryzyko depresji?

Kontakt z marihuaną w nastoletnim wieku może znacząco zwiększać ryzyko depresji i myśli samobójczych u młodych dorosłych - piszą w przeglądowej pracy na łamach czasopisma "JAMA Psychiatry" naukowcy z McGill University i University of Oxford.
  • 1353 / 43 / 0

Chyba jesteś odosobniony w tej opinii (albo nigdy na taką nie natrafiłem, specem jeśli chodzi o epha nie jestem).

Tak poza tym, to dobrze by było żeby jakiś vendor zainteresował się RECiem.
  • 3831 / 131 / 13

Nie wiem co wciągałeś @FajnieJest, ale to na 100% nie był koks.

Po koksie przede wszystkim nie ma parcia na dorzuty bo ustanie działania tak płynnie wchodzi w normalnośc, że nawet tego za bardzo nie czuć, a często człowiek rozkręcony koksem już potem nawet bez niego jest podkręcony. Oczywiście mowa o względnie wczesnej porze bo po całym gramie dajmy na to już czuć zauważalnie zejście, ale to i tak nic w porównaniu do kaca po alko czy zjazdu po ketonach/amfetaminach;

No i nie 15 minut - 40 to luźno jak się wali odpowiednie dawki ;).

koks jest zdecydowanie zdrowszy od takiego mefedronu naprzykład - nie powoduje tego jebanego doła (z resztą mef też nie jak się nie wali w ciągu)
  • 2970 / 127 / 0

Jestem 100% pewien ze byl to koks, ponoc Antwerpia to stolica koksu Europy. ;)
Nie powiedzialem ze jest zjazd, bo owszem, nie ma go jak sie nie szarzuje z alko, ale parcie na wiecej zostaje.
  • 3831 / 131 / 13

No nie wiem, może wtedy jeszcze miałem zbyt zdrowy OUN, żebym miewał jakiekolwiek ciśnienia i crash'e, czego niestety teraz już nie mogę powiedzieć po miesięcznych swawolach z mefem :/.
  • 34 / / 0

Po koksie nie ma parcia na dorzuty? jhahahah dobre. moze nie jest takie jak po mefie z taki dołkiem ale jest silne parcie, bardzo silne przy dobrym towarze. jak raz zapodasz dobry koks to RUSH jest tak specyficzny , ze nie pomylisz ju tego nigdy z niczym.

zlaczono - Fj.

PS. koks z alko metabolizuje sie w watrobie w kokatylen, dlatego tak pieknie koksik komponuje sie z alko. uspokaja, troszke zwalnia reakcje, nie ma taiego nabuzowania a zostaje GOD MODE.
  • 149 / 2 / 0

Ostatnio po głowie krąży mi taki pomysł na nietypowy miks, w teorii miał by przynajmniej zahaczyć o profil działania koksu którego nie miałem jeszcze okazji próbować.
Przy wyborze substancji kierowałem się głównie tym co wyczytałem na temat działania tych substancji, doświadczeniem z etylo i trójką i intuicją która zazwyczaj mnie nie zawodzi. Nie zależy mi na krótkim czasie działania, jeśli by się sprawdził to byłby miks na prywatny użytek od święta, więc nie musi imitować koksu.

A więc do rzeczy:

Noopept - Podobno przy pierwszych użyciach działa delikatnie antydepresyjnie i motywująco (chociaż nie na wszystkich), ktoś też mówił o ciekawym rozszerzeniu percepcji, które było opisane mniej więcej tak "To tak jakbyś na co dzień widział świat w 720p a po noopepcie przełączał się na 1080p" chodzi o jakość filmików na YT HD i fullHD. Bardzo mnie to zaciekawiło i myślę że fajnie by się skomponowało.

etylofenidat - No co tu dużo mówić, jest NDRI tak samo jak koko, parę osób go nawet do niego przyrównywało, i jeśli użyć sortu umysłowego dało by "clear head" i bardzo subtelne pobudzenie.

3-MMC - Sam etylofenidat nie rusza serotoniny a koko owszem, więc mały dodatek 3mmc doskonale uzupełnił by ten brak. Fajnie się po nim rozmawia ale nie opowiadasz historii swego życia i wiesz kiedy się zamknąć. No i ten b-k w rozsądnych ilościach nie powoduje zjazdu i nie rozwala źrenic do granic możliwości.

Nie wczytałem się dokładnie w temat o noopept'cie i nie wiem czy działa do nosowo,
Co wy na to. Ma ktoś na stanie taki asortyment i mógłby spróbować ?
A no i jak etylo to obowiązkowo lidokaina.
  • 1353 / 43 / 0

Hydroxytropacocaine - jeden z alkaloidów znalezionych w liściach koki. Ktos wie coś więcej na temat tej substancji?
  • 2970 / 127 / 0

No wlasnie ma byc nowosc na rynku RC, jestem ciekaw co to za wymysl bedzie.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata