Depenalizacja coraz bliżej!

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

Posty: 136 Strona 14 z 14
Rejestracja: 2011
  • 2 / / 0

Do legalu jeszcze daleko bo jak ktoś nie jest w temacie to media ledwo co nagłaśniają takie akcje i szary człowiek nawet nie wie o akcjach organizowanych w kiereunku legalu, ale jest coraz lepiej. Obstawiam że przynajmniej jeszcze ok3 lata czeka nas męka z władzami nim coś się konkretnie zmieni.

Re:

Rejestracja: 2011
  • 2456 / 11 / 0

Mia Wallace pisze:
Miło słyszeć, że coś sie dzieje w tym pojebanym państwie. Chociaż skoro to prokurator ma decydować o karalności, pewnie będzie tak; łapią nas z połówką mj, lądujemy na komisariacie i dostajemy ultimatum - sypnij kogoś, a uznamy cię za nieszkodliwego konsumenta. W końcu ustawa ma uderzać w dilerów i trzeba pokazać, że przynosi owoce, więc taki szantaż to będzie normalka.
Ta cała depenalizacja będzie tylko zachęcać/zmuszać do frajerstwa. Ale chuj, dobre i to.
Zresztą póki nie pokażą projektu ustawy to tylko takie gdybanie.
Używając słów dobrę i to pokazujesz cień frajerstwa. Dla ludzi lepiej nawet by było gdyby nie mieli dylematu z sypnięciem.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Ostrzegają przed paleniem marihuany podczas epidemii

– Dzielenie się jointem to powszechna praktyką społeczną, ale w związku z COVID-19 rozsądnie byłoby jej zaprzestać – można przeczytać w oświadczeniu Erika Altieri z National Organization for the Reform of Marijuana Laws.
Rejestracja: 2013
  • 98 / / 0

Ludzie strzelają i będą strzelać z ucha.
Dają się zastraszyć temu frajerstwu.
I jak wyżej, używanie słów " dobre i to" jest frajerstwem i skoro tak piszesz to pewnie pierwszy byś się spruł byle by nie mieć przejebane.
Ale niektórzy są sami sobie winni, skoro sprzedają bake 15 latkom -.-
Rejestracja: 2010
  • 80 / 1 / 0

Dokładnie i tak będzie wyglądać depenalizacja, sprzedasz - wyjdziesz. A jak nie to wpierdol przez 24h, a jak na 48 to przejebane całkiem, znam typów co niby wielkie prawilniaki a jak poszedł na 48 to wypierdolił wszystkich od których kupował a na dodatek nie mógł chodzić, nie słyszał, szczał krwią i ostatecznie spierdolił z mamą do irlandii bo bał sie "gniewu ulicy". Albo legalizacja albo won, przez te depenalizację tylko sie zwiększy police brutality.
Rejestracja: 2006
  • 3529 / 21 / 0

Różne cuda dzieją się na komisariatach %-D
Do depenalizacji jeszcze dłuuuuga droga ja tego nie widzę w czasie mojego życia, może kolejne pokolenia odczują poprawę, ale nie my kurwa :-/ :-/ :-/ :-/
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 111 / 6 / 0

Posty: 136 Strona 14 z 14
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 785 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości