Z czym pijecie giebla?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 1450 / 287 / 0

na początku z sokami, zazwyczaj najtańszymi jakie były. w raz z wzrostem doświadczenia i zanikiem "mistycyzmu" rozcieńczałem w kranówie. nos zatknięty i na jeden raz. %-D
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 72 / 0

21 sierpnia 2018STR88 pisze:
Z colą nie ma fajerwerków.
oj, to może to kwestia osobnicza. kilka razy wypilem z cola i za kazdym razem bylo dużo za grubo...

Poznań: Limity alkoholowe nie mają zwiększać liczby sklepów - broni się miasto

Radni Osiedla Stare Miasto zaopiniowali negatywnie projekt uchwały Rady Miasta Poznania w sprawie maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie miasta.
  • 2566 / 370 / 3

Znaczy się ja miałem na myśli walory smakowe, nie mogę ocenić mocy, bo za mało razy piłem z colą.
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 72 / 0

A, to zgoda :)
  • 55 / 14 / 0

Najczesciej bylo pite z sokiem. Zdarzalo sie rowniez pic z kranowa. Istny koszmary, do dzis potrafie przywolac ten small chociaz nie pilem juz 2 Lata XD no ale po przesiadce na GHB problem smaku przestal istniec nawet w wodzie.
  • 65 / 3 / 0

Z żubróweczką białą, delicje.
  • 29 / 2 / 0

Ja to zawsze z woda.
Chyba jestem nienormalna, ale lubie ten posmak w buzi :D
  • 2716 / 323 / 0

Bleee, ja miałem okazje nawet solo pić jak nie było popity gdzieś na mieście i od razu szluga odpalałem, smak masakra... Najlepiej wchodzi z gęstym sokiem, typu kubuś.
  • 358 / 28 / 0

jedynie prosto do mordy i zapijanie czymś na szybko, a jak nie ma czym to na sucho bez popity
  • 3309 / 312 / 0

Ja tak próbowałem i poparzyłem sobie mordę od środka. :D
Lepiej mieć zapitkę
A jaka? Łatwiej napisać z czym smak jest slaby: Z zimną kawą , sokiem pomidorowym smakuje obleśnie.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata