Czy warto bawić się w NALT i 5HTP?

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 179 / 12 / 0


Mam sporo długów. Od lutego lecę 6-7 dni po 12h. Z racji, iż nie bawię się żadne RC myślę stosowaniu tyrozyny z 5-htp + różenieć górski. Kawy ze względu na silne zgagi nie piję, p-efka powoduje u mnie silne podkurwienie. Jedynym stymulatnem jest zielona herbata, którą powoli też tankuję w gigantycznych ilościach.

Przypomniałem sobie o tyrozynie i tryptofanie i zastanawiam się nad stosowaniem jej przez dłuższy czas. Celuję wstępnie około 6-9 miesięcy. Czy ktoś może się wypowiedzieć i efektach supli. Było by tak:

1,5g NALT na czcz + 1,5g na pusty żołądek między posiłkami.
500mg 5-htp na czczo przed kolacją.
Rejestracja: 2015
  • 197 / 14 / 0


tak tyorozyne moge polecic ale jakas sprawdzona firme najlepiej sam aminokwas bez dodatkow. 500-1000mg z rana na pusty zoladek z wit. b6. dziala w tle zajebiscoe tak do 16_17. najlepiej dobry b complex z cytrynianem magnezu. na noc cynk, uzupelnij d3 ale nie z supli i bedziesz jak maszyna . a najlepiej wejdz na ketodiete z tyrozyna to gamechanger.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Bonus RPK wypuścił nowy singiel. "Jestem niewinny i zdania nie zmieniam"

Bonus RPK, przekonuje, że jest niewinny. Artysta wypuścił singiel zatytułowany "Poprawa prawa", w którym porusza wszystkie swoje prawne problemy. "Zostałem skazany za narkotyki, których nigdy przy mnie nie znaleziono"
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość