Czy warto bawić się w NALT i 5HTP?

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 91 / 3 / 0

Mam sporo długów. Od lutego lecę 6-7 dni po 12h. Z racji, iż nie bawię się żadne RC myślę stosowaniu tyrozyny z 5-htp + różenieć górski. Kawy ze względu na silne zgagi nie piję, p-efka powoduje u mnie silne podkurwienie. Jedynym stymulatnem jest zielona herbata, którą powoli też tankuję w gigantycznych ilościach.

Przypomniałem sobie o tyrozynie i tryptofanie i zastanawiam się nad stosowaniem jej przez dłuższy czas. Celuję wstępnie około 6-9 miesięcy. Czy ktoś może się wypowiedzieć i efektach supli. Było by tak:

1,5g NALT na czcz + 1,5g na pusty żołądek między posiłkami.
500mg 5-htp na czczo przed kolacją.
  • 181 / 14 / 0

tak tyorozyne moge polecic ale jakas sprawdzona firme najlepiej sam aminokwas bez dodatkow. 500-1000mg z rana na pusty zoladek z wit. b6. dziala w tle zajebiscoe tak do 16_17. najlepiej dobry b complex z cytrynianem magnezu. na noc cynk, uzupelnij d3 ale nie z supli i bedziesz jak maszyna . a najlepiej wejdz na ketodiete z tyrozyna to gamechanger.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Szukasz dobrej pracy? Zrób „dyplom z marihuany”

Amerykańskie uczelnie otwierają nowe kierunki studiów związane z legalizacją marihuany. Po ich ukończeniu przyszli absolwenci mogą wybrać karierę w laboratorium czy handlu
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata