Czy pozwolisz swojemu dziecku brać narkotyki ?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1617 / 195 / 0

Niektórym ludziom nie powinno się pozwalać rozmnażać ze względu na narkotyki,
chyba żaden świadomy rodzic nie pozwoliłby brać narkotyków dziecku, chyba proste
  • 260 / 33 / 0

Pozwolisz czy nie, dziecko i tak zrobi swoje jeśli będzie chciało. To naprawdę nie jest problem. Oczywiście należy to potępiać, ale gdyby już moje dziecko przyznało się do dragów, to zamiast krzyczeć i je bić porozmawiałbym jako ten "bardziej doświadczony" i mówił czym to grozi bo sam to przeszedłem etc. etc.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Premier Mateusz Morawiecki zasypany pytaniami o legalizację marihuany

Premier Mateusz Morawiecki w nagraniu opublikowanym na swoim profilu Facebook zapytał, “co zrobić, aby nasza codzienność była jeszcze lepsza, a Polska była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich z nas?”
  • 125 / 4 / 0

Jak dorosnie i bedzie samoswiadome to raczej nie powstrzymam gada przed sprobowaniem jakiejs substancji. Co najwyzej w okresie dorastania mozna naprowadzac takiego malolata co uzywk iza soba niosa itp. Ale nie cos w stylu 'piora beret twarde narkotyki' XD Generalnie jak teraz sobie mysle i mialbym miec w przyszlosci dzieciaka/ki to nawet bym cos z nimi zarzucil, ale nie wczesniej jak skocnza 20 haha
Użytkownik zbanowany
  • 350 / 28 / 0

Wolalbym, aby moje dziecko nie bralo. Gdybym wyczul od niego narkotyk potepilbym to i tyle. Jak bedzie chcialo brac to i tak wezmie.
  • 58 / 8 / 0

Mi od małego wpajano że narkotyki to zło, ale od zawsze głupi byłem, wiadomo zakazany owoc itd jak kiedyś bd miał dzieciaka to raczej bd zabranial takich praktyk, wiadomo zrobi co zechce nie oszukujmy się, ale zakaz sprawi że będzie się bardziej pilnować a kto wie, może pierwszego jointa zapali ze mną na swoje szesnaste lub osiemnaste urodziny :)
  • 5 / / 0

Gdybym się dowiedział, że wjebał się w opioidy albo stymulanty to dostałby opierdol. Gdyby to była tylko :liść: to bym tylko powiedział, że same substancje smoliste mają zły wpływ na płuca a w przypadków psychodelików - że są w stanie permanentnie zmienić osobowość i są większym ryzykiem niż mu się wydaje i ew. kupił jakąś książkę o poznawaniu własnej psychiki.
  • 34 / 5 / 0

Tak. Dał bym mu lepszy temat. Prędzej rentę będzie jumać.
  • 5 / 1 / 0

nie bede mial dzieci pewnie...
  • 173 / 34 / 0

Czy pozwolę czy nie jak będzie córka chciała to i tak weźmie. Napewno pozwolę jej jarac mj lepsze to niż alko trochę więcej kontroli człowiek zachowuje, a jak przyjdzie na chatę naćpana za pare lat to zrobię jej takiego tripa ze dragow odechce się jej do końca życia.
  • 12 / / 0

I tak jezeli bedzie chcialo to to zrobi, nie przeszkadza mi to w sumie
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata