Czy legalny Peyote zawiera meskalinę?

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 4 / / 0

Witam. Zakupiłem w pewnej szklarni [cut] peyote o średnicy około 5 centymetrów. Zastanawiam się jednak czy taki kaktus zakupowany legalnie może zawierać takie alkaloidy?
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2017 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: wycięto informacje o źródłach
  • 3949 / 705 / 2

Tak i nie. Nie ma, ale jak postarasz się, to za 10 lat będzie miał. Nie wiem, czy warto potem będzie go zjadać - 10-15 lat starań, opieki nad maluszkiem... Zainwestuj w Trichocereus bridgesi. Raczej nie będziesz żałować, żeby go zjeść, a jak dobrze postresujesz go, to jakaś tam ilość meskaliny będzie.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Przyniósł kokainę do przedszkola. Zatrzymano bliskich 5-latka

Policja zatrzymała dwie dorosłe osoby, które mogły podrzucić narkotyki 5-letniemu chłopcu. Sprawa wyszła na jaw, gdy torebkę z białym proszkiem zauważyła jedna z przedszkolanek.
  • 48 / 1 / 0

Obejrzyj sobie odcinek drugslab. Tam o tym trochę mówili
  • 718 / 145 / 0

Z tego co sie dowiadywałem kiedyś, to najwięcej MESKALinki zawiera Kaktus o nazwie "Jazgrza Williamsa" Lophophora Williamsii (pejotl). Zajebałbym wywarek z takiego kaktusika napranego i korci mnie, zeby zacząc chodowac takie kaktusiki. Troche trwa. Kilka lat. Mysle, ze nic trudnego, byleby kupic kaktusa gotowego najlepiej malutkiego, albo i duzego, a nawet dojrzałego. Czemu nie i odrazu opierdolic, a nie czekac w huj czasu, lub poprostu załatwic nasiona i huj w dupe policji. Riki Tiki Kaktusiki. Popieramy Narkotyki :)
  • 3949 / 705 / 2

Kilkanaście lat i nie warto zjadać peyotle, o ile się nie ma całej "łąki" kaktusów ;p
  • 4 / / 0

a ile takich kaktusików trzeba mieć na jeden wieczór?

uważa się , że w Polsce pejotle nie maja meskaliny. Ktoś potwierdza?
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata