Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 1450 / 15 / 0
Ja sam nie wiem. W sumie mają działa podobne do fety, koksu czy pixeli :rolleyes:
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 481 / 4 / 0
ty to chyba nie masz więcej niż 13 lat,prawda ?
  • 1234 / 10 / 0
Ketony to niewinna polska używka ;-)
  • 350 / 3 / 0
taka niewinna ,że potrafiły w siebie wpierdolić osoby z najróżniejszego pułapu społecznego (coś a'la koks w latach 80tych USA) tzn. od dziwek,brudasów i skurwieli ,po zarobasów :D
  • 545 / 5 / 0
b-k każdy inny ... taki metylon jest porównywalny do MDMA, nie wiem czy w ogóle da się od niego uzależnić, spusposzenia nie robi, co innego mefedron, porównanie do koksu dobre, ostro uzależnia i jedzie bo berecie a to dopiero początek, zobaczymy za 5-10 lat o ile będzie na ulicy :) yyyyhyy nazywam się ... i od 12 lat zażywam mefedron, mam 8 sztucznych zębów, od 3 lat nie miewam erekcji %-D
Ostatnio zmieniony 10 października 2010 przez euzebiusz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 176 / 4 / 0
"Twarde Dragi" to pojęcie zawsze mnie zastanawiało, co to sa twarde dragi?? gdzie leży granica??

Wg mnie alkohol, nikotyna i mj to też twarde dragi. To co zaliczyłbym do lekkich to kawa, dream herb i inne zielska o słabiutkim działaniu, no z doświadczenia dorzucić mogę, 4-EMC itp... co ledwo działają.

Problem mam z psychodelikami z jednej strony nie uzależniają i nie niszczą psychicznie , ale z drugiej strony mocą działania przebijają prawie wszytko.

Moim zdanie taki podział jest bezsensowny to tak jak by próbować WSZYSTKICH ludzi podzielić na mądrych i głupich, skrajności łatwo wskazać ale im bliżej dochodzimy środka tym granica zaczyna sie zacierać.
  • 1718 / 9 / 0
twardy drag - silnie uzaleznia psychicznie i fizycznie.
  • 55 / / 0
5 late temu za takie pytanie na hypku był wpierdol. Dzisiaj się rozwinęła dyskusja. Cóż za rozwój świadomości społecznej. Po mefie to ja miałem mientkiego w chuj. Viagra to na stówę twardy.
"Dlatego ranisz mnie
nie wiedząc o tym, nie
nie wiedząc, nie
jak mocno ja
jak mocno ja kocham Cię"
  • 481 / 4 / 0
bo się w chuj nie ogarniętych ludzi dowiedziało co to jest Hyperreal.
  • 2497 / 43 / 0
wszystkie sa twarde, jak je w cieklym helu zanurzyc. z tego wynika, ze tylko heroina jest miekkim dragiem.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.