Cyklazodon

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

Posty: 13 Strona 1 z 2
Rejestracja: 2018
  • 408 / 144 / 0

N-cyklopropylopemolina (znana również jako cyklazodon) Działa stymulująco, zwiększa motywacje. Jest strukturalnie spokrewniony z pemoliną i 4-metyloaminoreks-em.

Cyklazodon (2-cyclopropylimino-5-phenyl-1,3-oxazolidin-4-one) nie ma udokumentowanej historii użytkowania rekreacyjnego. Na podstawie związków pokrewnych spekuluje się, że prawdopodobnie ma on właściwości hepatotoksyczne i inne toksyczne. Zaleca się stosowanie redukcji szkód w przypadku stosowania tej substancji. Wysokie dawki najprawdopodobniej szkodliwe. Wchodzi w interakcję z większością substancji psychoaktywnych.

https://psychonautwiki.org/w/images/0/0 ... zodone.svg
https://psychonautwiki.org/wiki/Cyclazodone

Jakby kogoś interesował ten związek to lepszym kandydatem będzie: (Thozalinone)
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 8X65900426
Rejestracja: 2017
  • 2327 / 1299 / 34

Widziałam cala rodzinę pochodnych pemoliny ludzie mi pisali ,ze to nie jest tak szkodliwe jak moze sie wydawać.
Nootrop tak jest sprzedawany na jednej stronie.😎⚽️💪👿

Łupieżcy umysłów z CIA. Tajemnice programu MK-Ultra

Fiodor Dostojewski zwykł mawiać, że nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości. Ci, którzy po latach badali szczegóły tajnej operacji CIA zwanej MK-Ultra, musieli mieć w pamięci te słowa rosyjskiego pisarza.

Czy Ameryka zalegalizuje marihuanę?

Chociaż w grudniu zeszłego roku Izba Reprezentantów po raz pierwszy w historii przegłosowała ustawę legalizującą na poziomie federalnym posiadanie i używanie marihuany, to dalsze losy tego projektu nadal pozostają pod dużym znakiem zapytania.
Rejestracja: 2017
  • 7041 / 1263 / 2

Prawdopodobnie toksyczne dla watroby

Uwazalbym tez na karddiotoksycznosc.
Rejestracja: 2018
  • 408 / 144 / 0

Pemolina nie powinna być używana jako lek pierwszego rzutu w ADHD.
Od czasu wprowadzenia CYLERT (pemoline) do obrotu w 1975 r. Do FDA zgłoszono 13 przypadków ostrej niewydolności wątroby.

Nie jest to bardzo ryzykowne, ale substancjami z tej rodziny można uszkodzić wątrobę nawet permanentnie.
Rejestracja: 2019
  • 60 / 12 / 0

Mój szczur testował substancję podobną czyli cyklazodon z grupą metylową i stwierdza, że to jeden z najlepszych środków poprawiających zdolność płynnego wypowiadania się. Poprawia skupienie i niweluje senność na 8-10h.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 155 / 10 / 0

A gdzie mozna to dostac ?
Rejestracja: 2014
  • 8 / 1 / 0

Potwierdzam, znosi senność lekko stymuluje ale bez rozpraszania, reguluje cykl dobowy senność o 22 wstajesz o 6 rześki. dawka ok 25 mg a że może być hepatotoksyczny nie dłużej jak 10 dni taka przygoda, tak uważam.
Rejestracja: 2019
  • 60 / 12 / 0

Przez ostatnie kilka miesięcy testowałem ten środek na przemian z innymi pochodnymi pemoliny nawet przez kilka tygodni bez przerwy i niestety wychodzi coraz więcej efektów ubocznych jak lekki niepokój czy pobudzenie fizyczne i zanik efektu motywacyjnego.
Rejestracja: 2017
  • 2327 / 1299 / 34

Jak wątroba i serce czy stosowałeś może pochodna N-metylocyklazodon!?
Stosowałeś coś osłonowo na wątrobę jak Sylimarynę
Rejestracja: 2019
  • 60 / 12 / 0

18 lipca 2020AnnaS pisze:
Jak wątroba i serce czy stosowałeś może pochodna N-metylocyklazodon!?
Stosowałeś coś osłonowo na wątrobę jak Sylimarynę
Tak stosowałem wszystkie. W dawkach nawet po 50mg. Nmc nie stosowałem od jakiegoś czasu preferuję czysty cyklazodon. Nmc pierwszy raz w dawce 50mg miał u mnie zauważalnie efekt rekreacyjno-funkcjonalny ale to pewnie dlatego, że zmieszałem go z PPAPem. Z samym nmc w takiej samej dawce nie udało mi się tego powtórzyć więc jak ktoś zamierza tego używać rekreacyjnie może się srogo rozczarować, nie zamierzam testować większych dawek bo wychodzi masa uboków, szczególnie w układzie pokarmowym. Co do samego nmc wydaje się trochę brudny, czasami miałem po nim nudności, zdarzały się też kłucia wątroby ale miałem tak po innych substancjach też. Nie stosowałem nic osłonowo. Co do serca to czasem występują u mnie kłucia ale tak mam po wszystkich stimach, włącznie z modafinilem. Ostatnio staram się redukować stimy bo to droga donikąd dla mnie i testuję alternatywy.
Posty: 13 Strona 1 z 2
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości