Dawki ,które brałeś 50mg i mieszanie z Fenylpropylaminopentanem pochodną Selegiliny jest wręcz skazywaniem wątroby na śmierć bo ona nie boli.Najlepiej rzuć to w cholerę szybko na wątrobę zastosuj Sylimarynę i Fosfatydylocholiny (żółtka jaj)
19 lipca 2020AnnaS pisze: Ogólnie trzeba uważać Cyklazadon i N-metylocyklazadon to pochodne pemoliny ,spokrewnione też z 4-MAR.Właśnie najlepsze ,że miałam próbować N-metylocyklazadonu ale trochę osób mówiło,że po 3 do 10 dniach już były próby wątrobowe podwyższone.
Dawki ,które brałeś 50mg i mieszanie z Fenylpropylaminopentanem pochodną Selegiliny jest wręcz skazywaniem wątroby na śmierć bo ona nie boli.Najlepiej rzuć to w cholerę szybko na wątrobę zastosuj Sylimarynę i Fosfatydylocholiny (żółtka jaj)
Chciałem sprawdzić jak ten środek działa więc kupiłem trochę i za pierwszym razem po dawce 60mg było pobudzenie takie nawet za duże ale to raczej wynikało z tego że napiłem się energetyków. Niestety kiedy następnego dnia zażyłem tyle samo ale bez inny dodatków oprócz moich standardowych leków czyli
-flupentyksol 0.5mg
-Lamotrygina 100mg
-paroksetyna odstawiałem więc 10mg
-bisprorol 2.5mg
-bupropion 300mg
-reboksetyna 4mg
I nie zauważyłem jakiś znaczących efektów potem próbowałem bez bupoprion, bisoprololu, paroksetyna,
reboksetyny i też efektów nie zauważyłem jakiś znacznych. Możliwe że jakieś interakcje tutaj w metabolizmie tych leków . No jak był bisprorol to akurat on mógł coś tam znieść ale nie zayżwam tego dużo. Potem próbowałem jeszcze miksować z prl-8-53, dodałem agmatyny która podobno wzmacnia stymulanty, piracetam, sulbitamina. Zwiększałem dawki i też nie zauważyłem znaczących efektów. Stosowałem przez jakiś tydzień. Negatywnych efektów fizycznych nie zauważyłem a wykonałem badanie wątroby, nerki, krew itd. Wszystko idealnie jak z efektami na psychikę to też nic nie zauważyłem ale czy coś znaczącego zaszło to też nie jestem w stanie stwierdzić
Podsumowanie
Fakt że mieszałem tyle leków pewnie sprawił że zamiast wzmacniać działanie to wzajemnie sobie przeszkadzały
Druga opcja to szybka tolerancja na stymulanty mam podobnie z armodafinilem i innymi finilami. Chociaż tolerancja bo jednym użyciu to raczej nie jest możliwe. Więc stawiam że leki i ich interakcje
Powinienem zastanowić się nad jakimś sensownym dobrze przemyślanym miksie a nie ładować jak leci stymulanty w nadzieji że mnie pobudzą bo z tym mam problem ze zmęczeniem i sennością.
żeby znaleźć dawkowanie musiałam się nieźle naszukać i uwierzyć jakiejś jednej tabelce.
Wrzucam tu info dawkowania jakby ktoś szukał a nie znalazł:
„Threshold 5 mg
Light 5 - 15 mg
Common 15 - 25 mg
Strong 25 - 60 mg
Heavy 60 mg +
Liver damage may result from heavy or sustained usage.”
Czy jest aż tak szkodliwe w dawkach 5-25mg?
"Rutyna to rzecz zgubna "
Nie ma szans po tym zasnąć, bardzo przyspieszone bicie serca, ból mięśni już po pierwszej dawce i baaaardzo intensywne zaciskanie mięśni. i wręcz niemożność powstrzymania się od dorzutek, nie da się przerwać.
Do tego „polecam” równocześnie fenibut bo sam Cyclazodone wzmacnia u mnie lęki jak to speed no i to wzmożone bicie serca jest ciężkie do zniesienia (lub benzo też ok). Ale z fenibutem cudne, bardzo przyjemne połączenie. Oczywiście uzależnia mocno fen, warto podkreślić że nie powinno się go długo stosować (a ciężko przerwać ten ciag z tymi substancjami)
Badałam wątrobę po 5 dniowym ciagu na obu (badałam parę godzin po przyjęciu ostatniej dawki) i wszystko było git.
Ale w listopadzie po kilku tygodniach ciągu zauważyłam że skóra była jakby bardziej „ciepła”, nie wiem czy to już nie od wątroby właśnie.
No i totalnie nie chce się jeść po tym, ale fenibut sprawia że trochę głód wraca, trochę.
Dodaje coś do wątku bo o tej substancji nigdzie nic takiego nie znalazłam.
Daje niesamowite skupienie i w moim wypadku podniecenie seksualne.
Jednak serce jest bardzo obciążone.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/4/4c87c429-8f1d-4b30-8c66-06a5ea3251a5/obraz_2025-02-17_101920211.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250507%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250507T044702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=94a9df5f2615a488dcb24aabcb6f4445e5bd3edd7662a4501ad492cceb667296)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/cognitivemarijuana.jpg)
Długotrwałe używanie marihuany może mieć wpływ na zdolności poznawcze
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/receptomat_og_image.png)
W marcu wyraźne odbicie. 88 tys. recept z receptomatów na medyczną marihuanę i opioidy
Ostatni kwartał przyniósł spadek liczby recept wypisywanych na leki kontrolowane, choć w marcu odnotowano odbicie, wyraźne zwłaszcza w przypadku medycznej marihuany - informuje w środowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mandarynki.jpg)
To nie zgniłe mandarynki. 24-latek niósł w torbie tak zapakowane narkotyki. Wpadł, bo spanikował
"Dzięki czujności, doświadczeniu i doskonałemu rozpoznaniu terenu, policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kolejny raz skutecznie uderzyli w przestępczość narkotykową."
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lotnisko-w-pyrzowicach-.jpg)
Przemytnicy kokainy z Kolumbii skazani. Pachnące mentolem narkotyki przylatywały na Śląsk
Gliwicki sąd skazał sześciu członków grupy przestępczej, która drogą lotniczą przemyciła na Śląsk kilkadziesiąt kilogramów kokainy. Przewożona ją w paczkach z napisem "Rolls Royce".