Crack - Wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Gdybyś miał możliwość spróbowania

63%
Tak
1411
37%
Nie
828

Liczba głosów: 2239

• 283 / 39 / 0

cpalnik pisze:
co myslicie zeby zmieszac z helena i tak przyjebac mocna chmure?
lepiej wpierw zgrzać się heleną a potem przypierdalać mocne chmury krakowiaka. oby twoje serduszko tylko to wytrzymało.
smacznego !
  • 42 / 4 / 0

Ile krylu sypać do fajeczki na pierwszy raz?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Cztery ofiary i milionowe zyski. Handlarze dopalaczami oskarżeni

Śledczy z Lublina rozbili gang zajmujący się handlem dopalaczami. Skierowali właśnie do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Przestępcy zarobili na nielegalnym procederze kilkanaście milionów złotych – dowodzi prokuratura.
  • 1864 / 55 / 80

Ładuj 50-tke.
  • 234 / 42 / 0

hel + crack az mi ciary po plecach przeszly, szczegolnie jak jest dobry crack ten charakterystyczny smak mieszanki plynacej po blaszce. mmmmhhh....
  • 523 / 40 / 0

ja czasem robie tak daje do fajki troche browna i 3xtyle cracku ale wtedy crack nie kopie z pelna moca wiec lepiej palic samego kryla
Użytkownik zbanowany
  • 1053 / 65 / 0

ale to jest zryta używka.

Szkoda, ze koko kosztuje tyle ile kosztuje, a alfe da sie kupić w CAŁODOBOWYM PUNKCIE XERO i jarać, bo byłby to złoty biznes. Ciśnienie na dopalanie to jest jakiś absurd; z gieta koksu zrobiłoby się 5 części kamieni, pchało każdą za 100zł, ćpuny całą dobę pukałyby w parapet i biznes życia przecież.
  • 1659 / 213 / 0

Dlatego alfa była nazywana "crackiem dla ubogich", chociaż moim zdaniem bardziej tu MDPV pasowało.
  • 3 / / 0

Co dosypują do cracku, że skwierczy?
Chodzi, mi o to, co dosypują, żeby doważyć, a też skwierczy podczas palenia.
Dzięki
  • 283 / 39 / 0

mój zaczynał skwierczeć dopiero po 11 godzinach jarania, jak już z podłogi grudki zbierałem XD
  • 33 / 1 / 0

Ztym krakiem to masakra jest potrafie grama wypalic dziennie jak mam hajs a kosztuje okolo 100e za gieta bo kupuje kulki po dychu. Faza trwa 5 min xd najgorsze gowno w jakie sie wjebalem bez kitu .
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata