Crack - Wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Gdybyś miał możliwość spróbowania

63%
Tak
1371
37%
Nie
802

Liczba głosów: 2173

• 283 / 35 / 0

cpalnik pisze:
co myslicie zeby zmieszac z helena i tak przyjebac mocna chmure?
lepiej wpierw zgrzać się heleną a potem przypierdalać mocne chmury krakowiaka. oby twoje serduszko tylko to wytrzymało.
smacznego !
  • 38 / 2 / 0

Ile krylu sypać do fajeczki na pierwszy raz?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

W Marsylii dilerzy narkotyków reklamują swoje produkty na plakatach

W dzielnicy Jean Jaurès w Marsylii sprzedawcy narkotyków zaczęli korzystać z możliwości reklamy.
  • 1864 / 53 / 80

Ładuj 50-tke.
  • 234 / 41 / 0

hel + crack az mi ciary po plecach przeszly, szczegolnie jak jest dobry crack ten charakterystyczny smak mieszanki plynacej po blaszce. mmmmhhh....
  • 305 / 13 / 0

ja czasem robie tak daje do fajki troche browna i 3xtyle cracku ale wtedy crack nie kopie z pelna moca wiec lepiej palic samego kryla
  • 1054 / 48 / 0

ale to jest zryta używka.

Szkoda, ze koko kosztuje tyle ile kosztuje, a alfe da sie kupić w CAŁODOBOWYM PUNKCIE XERO i jarać, bo byłby to złoty biznes. Ciśnienie na dopalanie to jest jakiś absurd; z gieta koksu zrobiłoby się 5 części kamieni, pchało każdą za 100zł, ćpuny całą dobę pukałyby w parapet i biznes życia przecież.
  • 1641 / 195 / 0

Dlatego alfa była nazywana "crackiem dla ubogich", chociaż moim zdaniem bardziej tu MDPV pasowało.
  • 3 / / 0

Co dosypują do cracku, że skwierczy?
Chodzi, mi o to, co dosypują, żeby doważyć, a też skwierczy podczas palenia.
Dzięki
  • 283 / 35 / 0

mój zaczynał skwierczeć dopiero po 11 godzinach jarania, jak już z podłogi grudki zbierałem XD
  • 33 / 1 / 0

Ztym krakiem to masakra jest potrafie grama wypalic dziennie jak mam hajs a kosztuje okolo 100e za gieta bo kupuje kulki po dychu. Faza trwa 5 min xd najgorsze gowno w jakie sie wjebalem bez kitu .
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata