Coluracetam (BCI-540)

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 727 / 121 / 0

Z mojej strony
Tak radośnie sobie nootropy ładowałem czyli:
- 200mg phenylpiracetam
- 10mg prl-8-53
- colurcteam 10mg, po jakichś 3h 10mg i potem po jakimś czasie znowu 10mg
I było hmm za mocno? Myślałem szybciej niż mówiłem xD Co drugi-trzeci wyraz wypowiadałem i nie mogłem tego ogarnąć - nie polecam.
  • 54 / 2 / 0

Powie mi ktoś jak to spożywać? Przed jedzeniem, po jedzeniu, w trakcie?
W ciągu dnia rano i po południu jem kapsułę czarnej maki, później zapijam yerbą i następnie coluracetam. Próbowałem już różnych wariantów - 5, 10, 15, 20 mg i zawsze czuję się tak samo, czyli tak jakby delikatnie miotała mną sama yerba. Efektów coluracetamowych za bardzo chyba nie czuję. Już biorę około tygodnia. Za krótko? Ile trzeba czekać na efekty? Z czym łączyć?
Mam dużo telefonów, spraw na głowie i idzie się pogubić, dlatego pamięć i skupienie potrzebne...

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Pod Warszawą Chińczycy szykowali towar na rynek hiszpański (foto)

Policjanci zabezpieczyli w budynku ponad 3200 konopi innych niż włókniste. Młodszy z mężczyzn usłyszał także zarzut przerobienia paszportu Republiki Chińskiej.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata