Muszkatołowiec korzenny (Myristica fragrans) – metody podania, opisy działania, przepisy kulinarne
Więcej informacji: Gałka muszkatołowa w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 1 z 6
  • 3246 / 354 / 2
Długość półtrwania gałki i fakt posiadania kapsułek po sulpirydzie 100 skłonił mnie do pewnego eksperymentu. Dziś o 18 wziąłem ok 200mg gałki (kapsułki na oko mieszczą 250mg minus powietrze). Będę tak brał codziennie i zobaczymy co z tego wyniknie. Będzie tego na prawie cały miesiąc. Zapewne będe potrzebował kropel, ale załatwie je jak będzie trzeba. Czego sie nie robi dla nauki. Tutaj będę opisywał swoje obserwacje. Oczywiście zapraszam do dyskusji :D
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 53 / / 0
Pytanie brzmi jaki jest cel tego eksperymentu? Chcesz sprawdzic czy sie kumuluja substancje pewnie tak, co gorsza kumulaja sie tez wszystkie pochodne eteryczne, ktore nie sa za zdrowe.

Spodziewasz sie czegos konkretnego po tym? Nadswiadomosc? Trzecie oko? Nowa watroba?
Umarl król...
Niech zyje król...

[H]
  • 2129 / 27 / 0
Przy takich dawkach nie liczyłbym na więcej niż poprawę trawienia i zasypiania. Jakby nie patrzeć- zawsze coś. Owszem, działanie gałki muszkatołowej utrzymuje się dość długo ( przeważnie od 12 do 24 h ), ale co wydaje się logiczne, jest to także zależne od dawki. O podobnych eksperymentach czytałem kiedyś tam, ale używano większych dawek, od grama w górę i nie raz dziennie, tylko trzy, cztery. Efekty były widoczne po kilku dniach. Bez rewelacji, ale coś tam było. Reasumując, jeżeli liczysz na działanie psychoaktywne zwiększ dawkę, albo częstotliwość jej przyjmowania.
Toksyczna chemia z 15 metrów
  • 1098 / 5 / 0
To odpowiedz na moje pytanie z watku ogolnego chyba sie znalazla %-D

Wlasnie zaraz bede sie przygotowywal do najtrudniejszej czesci zadania, czyli szamania galki ;o
Tym razem bedzie to pelne 25-30g
Uwaga! Użytkownik moor1992 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3246 / 354 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Ale generalnie o to chodzi, chce zobaczyć subtelne działanie częstego przyjmowania mirystycyny i elemicyny w małej dawce. Cel jest taki żeby zobaczyć co sie stanie, a zwiększać dawki nie zamierzam. wiem ze dawka ogolna będzie mała nawet jak na jednorazowe przyjecie, ale nie chce sie nią upierdolic tylko sprawdzić czy nie ma jakiegoś ukrytego działania w ten sposób.

Dodam ze aktualnie czuje wyluzowanie jak na zjezdzie z mj i lekką senność. Oczy sie zaczerwienily ale nieznacznie.
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2009 przez jogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 3246 / 354 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Powiedziec wam coś śmiesznego?

Nie spałem całą noc :D
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 164 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: sue »
Tak jka ja ale chuj z tym. Wreszcie coś kreatywnego a nie tylko pierdolenie jak się naćpać. Brawo, jogurt, opisuj co i jak.
Uwaga! Użytkownik sue jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3246 / 354 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Dzięki Virus.

Obecnie obserwując oczy są jednolicie czerwone, źrenice małe, szczególnie dziwne bo jade tez na paroksetynie i są generalnie powiekszone. Być może stymulujące dzialanie wynika własnie z miksu z paroksetyną, lub działanie małych dawek jest stymulujące w przeciwienstwie do dużych, tak jak w przypadku np. sulpirydu. Cały czas czuje działanie i zapach gałki. Miałem troche bólów brzucha, ale generalnie na lajcie.

Jeśli ktoś zna strone która opisuje na jakie receptory wplywają substancje gąłki niech poda. Na wiki jest tylko o inhibicji mao słabej, prawdopodobnie jest tez oddzialywanie na receptory dopaminergiczne i serotoninergiczne. Jednak wydaje mi sie ze nikt sie tym głębiej nie zainteresował (troche dziwne). Shulgin kiedyś proponował, że mirystycyna i elemicyna metabolizują sie do MMDA i TMA, ale działanie temu przeczy, analogicznie safrol tez nie zmienia sie w MDMA.

Okazało sie tez ze mam 33 kapsułki jeszcze, a w połowie sierpnia jade do rodzinki, wypadało by zakończyć eksperyment przedtem. Zatem do piątku jade na jednej kapsułce, a potem pomyślimy. Wciąż nie chce mi sie spać, czuje sie troche jak na zjezdzie z serotoniergików, ale to chyba dlatego ze nie przespałem nocy. Odespie to sobie :D
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 2129 / 27 / 0
Być może stymulujące dzialanie wynika własnie z miksu z paroksetyną
To trochę zmienia postać rzeczy. Sama gałka w małych ilościach jest środkiem na bezsenność, przynajmniej jeżeli wierzyć publikacjom na temat ziołolecznictwa.
Jeśli ktoś zna strone która opisuje na jakie receptory wplywają substancje gąłki niech poda.
Proszę bardzo=> http://www.erowid.org/plants/nutmeg/nut ... cle1.shtml
Z tej strony można się dowiedzieć, że zarówno mirystycyna jak i elemicyna oddziałowywują na receptory sertotoninowe 5-HT. Związki te nie zawierają atomu azotu co jest rzadkie dla związków oddziaływujących na wspomniane wyżej receptory.

W wyniku przeprowadzonych badań okazało się także, że ludzie różnie reagują na mirystycynę. Gdy 10 osobom podano dawkę rzędu 400 mg mirystycyny ( nie gałki ) tylko cztery osoby odczuły działanie psychoaktywne. Stąd wyciągnięto trochę pochopny wniosek, że tylko dla blisko połowy populacji dawka 400 mg mirystycyny jest progową dawką wywołującą efekty psychoaktywne. Jakby nie patrzeć na wnioski z tych badań, wyniki Twojego eksperymentu będą bardzo subiektywne, z czego chyba zdajesz sobie sprawę. Joł.
Ostatnio zmieniony 20 lipca 2009 przez Kuba Powiatowy, łącznie zmieniany 3 razy.
Toksyczna chemia z 15 metrów
  • 3246 / 354 / 2
Nieprzeczytany post autor: jogurt »
Dzięki James.

Plan ulega zmianie, jako że dzisiejsza dawka wzięta o 16 zadziałała o wiele słabiej, przed chwila wziąłem drugą kapsułkę. Plan jest taki, że bede starał sie utrzymać "stan" na jednakowym poziomie. Jutro przychodzi mefedron... :D zobaczymy jak bedzie.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.