Co na brak uczuć i emocji?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 32 Strona 1 z 4
Rejestracja: 2016
  • 1 / / 0

Witam was.

Od 2 lat ucięło mi zupełnie uczucia i emocje, nie czuję zupełnie nic, działam wyłącznie z perspektywy umysłowej.

Czy są jakieś substancje które były by w stanie pobudzić jakieś ośrodki odpowiedzialne za uczucia i emocje i może choć trochę coś ruszyć w tym temacie?

PS. Mam nadzieję że pytanie nie jest zbyt laickie i nie zostanie skasowane.
Rejestracja: 2015
  • 1067 / 193 / 7

Agoniści i releasery serotoniny. Polecam i pozdrawiam :)

Rodzice pozwalają nastolatkom na picie alkoholu w gronie rodziny

Rodzice pozwalają nastolatkom na picie alkoholu w gronie rodziny. Terapeuta uzależnień: "tacy ludzie są nieoświeceni, delikatnie mówiąc".
Rejestracja: 2016
  • 689 / 44 / 0

A co brałeś? Leki? Dopierdalacze? Narkotyki? Zasilacz z czarnej listy? Tutejsza komisja lekarska/loża szyderców nie ma Twoich akt. Postaraj się trochę.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 226 / 17 / 0

Potężny oręż, a cel tak marnotrawny.

Jedni tu matki chcieli oddawać za wieczne znieczulenie, inni chcą wpierdalać dragi, żeby pobudzić emocje.

Jakiekolwiek proszki sprawdzą się tylko jak persony dookoła będą na tym samym, inaczej zamienisz swoją apatię na bezmyślne mielenie gębą z blichtrowym zachwytem, w konsekwencji jeszcze mózg se poryjesz.

Dah

Rejestracja: 2012
  • 161 / 27 / 0

Ja bym spróbował samotny trip z dobrą tryptaminą, jeżeli nie masz błędów w DNA mózgu - czyli wszystkie procesy zachodzą tak jak powinny.

Sezon na grzybki tuż, tuż bo wiesz, jeżeli odczuwasz to tak po prostu lub z jakiejś przyczyny psychicznej, psychodeliki potrafią zdziałać "cuda" z swoją osobowością. Czy efekt będzie długotrwały? To zależy od ciebie

Raz w życiu 4 ho MiPT, dał radę aby wybostować ego do działania w marzenia na 1,5 miecha, lecz zacząłem walić stymulanty i odleciało to do tej pory w chuj
Kumpel dostał super ego po 4 ho mecie, problem karzącego pamięta do tej pory, pytająć się go o to mówi, że zmienił to co w odbiciu było zwym nawykiem. Ogółem mieli śmieszną walkę xD
Rejestracja: 2016
  • 1 / / 0

mam podobnie ale obawiam się, że trzeba odstawić wszystko i zacząć żyć normalnie a nie dokładać tryptaminy itp. pozytywna adrenalina pomaga mi w tym przypadku, bo tak to wszystko spływa po mnie. Jednak dalej walę róźne rzeczy więc raczej będę jak głaz już.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 399 / 22 / 0

mianseryna 60-90mg lub mitrazapina 30-60mg
Rejestracja: 2015
  • 97 / 7 / 0

Pewnie laicka odpowiedź ale nalezy unikać jarania i mocnych stimów/ketonów/
może by spróbować moklo/selegininy albo fenibutu może amisulpryd ew. kwetiapiny w małych dawkach
jak ktoś napisał może mianseryna by pomogła choć ma skutki uboczne
z takich lajtowych to może dziurawiec jeszcze ale tutaj nie jestem pewien czy pomoże
do tego wiadomo dieta bogata w minerały i witaminy suplementacja magnez , kakao, banany,kurkuma itp. oraz nofap i sport w miarę możliwości.
Rejestracja: 2009
  • 106 / 1 / 0

dziewczyna :)
znajdz dziewczynę
Rejestracja: 2016
  • 187 / 20 / 0

Z ćpaniem,to jak z wejściem do rzeki:Dopóki się w nią nie wejdzie,człowiek ma suche buty i ubranie,ale jak się w nią wdepnie....to już odwrotu nie ma-wszystko mokre i ujebane rzecznym syfem.
Zapewne to truizm,ale uzależnienie jest jazdą w dół,gdzie na końcu ląduje się ryjem w rynsztoku.A tam,jak wiadomo, nie ma miejsca na uczucia i różowe okulary.Kłamstwa.oszustwa,kombinowanie wałków ,robienie w chuja wszystkich od rana do wieczora.Dzień w dzień.Przez lata.Czy po czymś takim możliwy jest powrót do wieku niewinności?Nie ma chuja,żeby sponiewierany grzejus z rozjebaną wątrobą i rozpierdzielonym życiorysem miał w bani coś więcej,niż mętny,socjopatyczny kisiel.
Tak bywa,że mający "romantyczne dusze" i piszący wiersze narkusy,którzy zaliczyli uliczny śmietnik i zostali złamani przez nałóg,to właśni owi "wzniośle uduchowieni" z czasem stają się najgorszymi skurwielami.
Ale jak ktoś roi sobie,że z rzeki wyjdzie nieprzemoczony,to niechaj szuka suplementów czy ziółek i niechaj wierzy,że zrekompensują lub przypomną mu one dawno zapomniane uczucia.Powodzenia w poszukiwaniu iluzji.
Co do pomysłu o "dziewczynie" ,jasne to możne się udać,ale musi to być równie popierdolona i pusta panna,bo żadna normalna nie zdzierży związku z mentalnym nastolatkiem patrzącym tępo w gwiazdy.
Posty: 32 Strona 1 z 4
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości