Pochodne katynonu, zawierające w strukturze atom z grupy fluorowców, nie pasujące do powyższych kategorii.
ODPOWIEDZ
Posty: 3107 • Strona 311 z 311
  • 3 / / 0
Z subiektywnych odczuć to po 4cmc w którymś momencie mi się "odechciewa" i nie goni się do końca wora jak przy speedowym 3cmc.

ciekawi mnie czy podyktowane jest to większym wyrzutem serotoniny przy klefie, czy może jakoś inaczej to działa chemicznie na neuroprzekaźniki?
  • 34 / 9 / 0
To ja mam inne doświadczenia. Tylko klef, z wszystkich bk dawał mi nieprzerwanie, tygodniami to, co wykręcało w fotel.
Ale mi chodzi tylko o wjazd iv
Tak.
  • 4 / / 0
Ja to mam przy klefie ze przynajmniej 3 sztangi musza poleciec i wtedy jest git bo potem cie dluzej trzyma tak jakby i jest ten stan ktory chce osiagnac jak go nie osiagne to cisniak w chuj .
  • 105 / 19 / 0
Polecam klefa od Enzo. Szybka dostawa, podręcznikowe działanie i bonusy. Fota 10g tutaj.
:liść:Wchodź na dach, łap promienie słońca, z tej perspektywy inaczej ziemia wygląda... :liść:
  • 105 / 19 / 0
10 czerwca 2024uzytkownikduzy10 pisze:
ciekawi mnie czy podyktowane jest to większym wyrzutem serotoniny przy klefie
Wydaje mi się że tak. Ludzie mnie tu za to nienawidzą, ale dla mnie klef ma mardzo podobne działanie do MDMA, a jako że o czyste i dobre MDMA trudno - lepiej walić klefa. A z pigułami wiadomo - nie da się ich cisnąć dzień w dzień. Klefa też nie. Przestaje działać i zostaje tylko ten nieprzyjemny nieogar.
:liść:Wchodź na dach, łap promienie słońca, z tej perspektywy inaczej ziemia wygląda... :liść:
  • 839 / 277 / 0
21 września 2024000000 pisze:
Ja to mam przy klefie ze przynajmniej 3 sztangi musza poleciec i wtedy jest git bo potem cie dluzej trzyma tak jakby i jest ten stan ktory chce osiagnac jak go nie osiagne to cisniak w chuj .
Obciążenie organizmu przeogromne.
Odpłatne konsultacje na temat diet, nootropów, stymulantów, suplementów, uzależnień, zbijania tolerancji, anhedoni, depresji, porycia ponarkotykowego, harm reduction i innych.
Kontakt:
email: hash_oil@tutanota.com
  • 1827 / 389 / 4
10 czerwca 2024uzytkownikduzy10 pisze:
Z subiektywnych odczuć to po 4cmc w którymś momencie mi się "odechciewa" i nie goni się do końca wora jak przy speedowym 3cmc.

ciekawi mnie czy podyktowane jest to większym wyrzutem serotoniny przy klefie, czy może jakoś inaczej to działa chemicznie na neuroprzekaźniki?
każda używka to osobniczy przypadek, o którym można pisać eseje
Jeden po strzale mefa czy podobnej substancji 4CMC o której jest wątek - pójdzie spać ( tak dobrze napisałem spać )
Drugi zaliczy kilka dni utrzymując tzw "speeda" którego z początku może w ogóle nie czuć ( wyrzut serotoniny praktycznie przyćmiewa podstawę speedową, która mimo wszystko w 4MMC/4CMC jest )
wszystko zależy od osobnika / dawek oraz częstości dorzucania, w pewnym momencie masz tak nakręcony mózg, że zejście z dawki staje sie dla Ciebie abstrakcją, do której nie chcesz dopuścić.
... i lecisz sobie potem na speedzie, który w ogóle już nie przypomina dawki z początku imprezy.
DXM
ODPOWIEDZ
Posty: 3107 • Strona 311 z 311
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!