Changa

Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1 / / 0

Mam zamiar spalić 150 mg changi, 40% DMT. Jak długo będą utrzymywać się poszerzone źrenice po całym tripie?
  • 275 / 10 / 0

poszerzone źrenice będą Cię najmniej obchodzić jak w końcu spróbujesz

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Zatrzymano karawan. W trumnie znaleziono 300 kg marihuany

Na jednym z punktów kontrolnych między a Cucutą kolumbijscy policjanci zatrzymali karawan przewożący trumny. W jednej z nich znajdowało się 300 kg marihuany.
  • 825 / 23 / 0

Tak dokładnie, jak kolega wyżej napisał. Nawet mi nie przyszło do głowy, żeby sprawdzać. Moim zdaniem, lepiej sobie zaplanować tak, żebyś sie nie musiał przejmować takimi drobiazgami. Raz kolega mnie nagrał w trakcie palenia, źrenice nie rzucają się jakoś szczególnie w oczy.
Na filmiku miałem banan na ryju, przymknięte oczy, albo calkiem rozdziawioną jape. Widać po twarzy całkowite oderwanie od rzeczywistości. Jak mi go prześle w końcu to wrzucę.
  • 275 / 10 / 0

Czy zauważyliście może że niektóre changi działają bardziej wizualnie, a przy innych odrywa się bardziej od rzeczywistości i to co się "widzi" jest bardziej jak halucynacja niż mocne sfraktalenie.
Czy możliwe że dawka może mieć na to wpływ czy jednak różnice spowodowane są różnymi roślinami? Jak to się ma do DMT w krysztale? Nie miałem okazji go próbować.
  • 849 / 92 / 0

caapi jest u nas na pewno nielegalne? Bo z (cut) można do Pl zamówić, a np Salvii D. nie.

-----------------------

Nie mogę już edytować brdzo prosze o scalenie.

Czy jeśli caapi jest nielegalny można go ewentualnie zastąpić Syrian Rue? Czy to po prostu Ruta stepowa też nielegal?

Ma coś takiego sens?
Syrian Rue
chaliponga

chacruna nielegal w Pl? Mimosa też?

Scalono. taurinnn
  • 716 / 114 / 0

@Kochanek heleny
Tak, nielegal.
Ale ale ale ale! Jak zamówisz to i tak dojdzie nawet jak otworzą, bo to przecież jakieś ziółka :P I lepiej zamówić z jakiegoś innego sklepu, bo w smartach zazwyczaj ceny dużo wyższe są.
W sumie ciekawe te restrykcje względem wysyłki, bo i szałwię i trufle do Polski normalnie wysyłają %-D
Same rośliny bez wyekstrahowanego DMT nie mają sensu.
@random abuser
Tak, różne zestawy roślinne dają różne tripy. Do tego dochodzi jeszcze ilość DMT i iMAO jeśli w ogóle tam są.
Wróć do „Ayahuaska”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata