CF; CarFentanyl - PRZESTROGA!!!

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 118 / 6 / 0

Smutne. Tylko ciekawe ile jest prawy w tej komedii. Dużo osób pisze na tym forum głupoty o sobie w celu zwrócenia uwagi i zaimponowania starszym userom. Wstaw swoje zdjęcie w odpowiednim wątku a zobaczymy jest jesteś opiowrakiem. Ten sposób może zdobędziesz punkty szacunu.
  • 1573 / 323 / 0

Takie osoby jak vester nie muszą posuwać się do udowadniania komukolwiek, że są ćpunami na forum dla ćpunów. Ładny paragraf 22.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Narkotyki znalazł we własnym garażu, pozostawił je tam …syn gospodarza

Mieszkaniec Dzierzgonia powiadomił policję, że we własnym garażu znalazł środki odurzające. Najczęściej w garażu przebywał syn gospodarza, który został zatrzymany.
  • 107 / 12 / 0

A mnie w ogóle zastanawia, czy teraz nasze prawo zdelegalizowało Carfentasia? Pamiętam, że Oxan kiedyś pisał, że nawet najbardziej rozbudowanym prawem analogowym nie da się zdelegalizować wszystkich fentanyli (czy tam ogólnie opioidów), bo to tak rozległa grupa związków, że zawsze da się coś nowego "zaprojektować". A z drugiej strony to by było dopiero alogiczne, gdyby posiadanie takiego fenta, czy morfiny byłoby surowo karane, a sto razy groźniejsza substancja nie. Tym niemniej muszę sobie zerknąć do jakiegoś rozporządzenia, zobaczyć, co jest legalne, a co nie, żebym wiedziała, co z Darknetów można względnie bezpiecznie sprowadzić. Już od dawna planuję sobie coś zamówić stamtąd, a teraz jeszcze mi źródło niestety wyschło, więc jestem coraz bliżej tego kroku...
  • 432 / 35 / 0

@badzingla To żeś mnie zaciekawił.. masz linka do tego posta oxana?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 471 / 253 / 2

30 stycznia 2019badzingla pisze:
A mnie w ogóle zastanawia, czy teraz nasze prawo zdelegalizowało Carfentasia?
Jest nielegalny explicite w rozporządzeniu poz. 107 grupy I-N i 18 IV-N.
  • 183 / 25 / 0

Nie chcę podważać niczyjej inteligencji, czytając to zrobiło mi się naprawdę przykro, ale... no kurwa, nie trzeba być wybitnym naukowcem, Einsteinem, żeby dojść do wniosku iż używanie w celu odurzenia substancji, która stosowana jest jako środek do znieczulania słoni, gigantów ważących kilka ton, może być tragiczne w skutkach. To jest w chuj smutne, że ludzie dla fazy potrafią brać coś takiego. Powinna istnieć jakaś granica, nawet wśród opiowraków, kurwa jego mać. A najgorsze jest to, że pewnie niejedna osoba po takim przeżyciu i tak wróciłaby do napierdalania heli iv. Co za kurwa świat. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie i narzeczonego w porządku
  • 777 / 79 / 0

^ fajnie, ze dodales cos od siebie, nie wnoszac nic do tematu. Jak ktos jest juz w stanie sobie ogarnac car fenta to na pewno ma pojecie i przede wszystkim tolerancje. Do tego byc moze nic do stracenia.
Dla ciebie szczytem mozliwosci jest ogarniecie rc na alprazolam, wiec mozesz tego nie pojmowac. A czytajac twoje smutne wypociny (np po kilka mg alpry solo- zalosne) podejrzewam, ze przekrecisz sie gowno-substancjami wczesniej niz uzytkownicy przedmiotowego opioidu. Jestes typem takiego smutaska, ktoremu jak ktos by podsunal 100 gram pieprzu czarnego zwyklego i wkrecil, ze to klepie to bys to walil codziennie :pacman:
  • 183 / 25 / 0

A co ma moja osoba do napierdalania karfenta? Gdybym brał cięższe opioidy, to byś mnie bardziej szanował? xD Nie będę odpisywał kolejnemu przećpanemu typowi jak drevolt, bo dla was wartość człowieka rośnie wraz ze stażem w ćpaniu

"Jak ktos jest juz w stanie sobie ogarnac car fenta to na pewno ma pojecie i przede wszystkim tolerancje"

Tak, właśnie na pierwszej stronie tego wątku mamy idealny przykład osoby, której tolerancja na ciężkie opioidy wystarczyła do tego, żeby się o mało nie przekręcić od karfenta. Zajebiście, mów dalej
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata