CF; CarFentanyl - PRZESTROGA!!!

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2 / / 0

@vester co myślisz o pomyśle przetłumaczenia twojego wpisu na angielski i wrzucenie na anglojęzyczne forum, np bluelighta? Po egzaminach może mógłbym się za to zabrać, a twoja historia komuś na pewno przemówi do rozsądku
  • 1894 / 314 / 2

[mention]Vester[/mention], jak się czujesz, jak zdrowie? Minęło dużo czasu od założenia tego tematu, zapomniałaś już o cf? ;-)

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Sprinterka skazana na 8,5 roku za przewożenie 50 kg narkotyków. Wyrok zaskoczył nawet prokuratora

27-letnia brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorów w biegu na 400 m w 2011 roku została w czerwcu złapana przez niemiecką policję, gdy w samochodzie przewoziła 50 kg narkotyków.
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 164 / 0

Raka miała, pewnie nie zyje.
  • 1894 / 314 / 2

To twarda dziewczynka, na pewno gdzieś jest, zresztą loguje się na forum.
  • 1912 / 135 / 0

Ta przyjemność kosztuje tylko 1500 ojro za gram. Pomyślcie, za 1500 ojro macie z 10kg towaru na ulicę. Aż sie dziwię, że nikt więcej tego nie próbował, można umrzeć a w przypadku przeżycia jest co wspiminać i czym się pochwalić w środowisku :) myślałem nawet jak to przetasować i chyba najbezpieczniej byłoby nanieść r-r na przykładowo glukozę, ideałem byłaby suszarnia fluidacyjna. Sposób najbezpieczniejszy dla osoby, która przy tym pracuje. I do tasowania CF nadawałaby się osoba z wykurwistą tolerancją, wjebana w CF.
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 64 / 0

Widzialem do kupna ogłoszenie za 1,8k za gram.
Tak niska cena, spowodowana jest zapewne trudnosciami w operowaniu tą substancją jak i sporym ryzykiem zakonczenia zabawy, raz na zawsze.
Myślę że, gdyby była znana toksycznosc, również więcej osób by się zabawialo z tym.
W sumie nie wiadomo czy watroba padnie po kilku miesiącach czy później.
No i trochę słabo z odtruciem się.

Ja osobiście nie odwazylbym sie w tej chwili wziasc cf. Jednak przypomina mi sie sytuacja gdy bylem, bardzo mocno uzależniony od morfiny. Obiecalem sobie że nigdy nie wezmę heroiny. Jednak będąc na skręcie gigancie, wahalem się całe pięć minut nad spaleniem helu. Co oczywiście zrobiłem.
Sądzę że w podobnym momencie wiele osób zdecydowało by się na zaaplikowanie cf.
  • 1894 / 314 / 2

Na skręcie nie da się racjonalnie myśleć. Niby banalna ale dobra rozkmina, komuś kto wcześniej wyklinał takie wynalazki jak cf, na skręcie od fenta podsunąć właśnie cf. Nie byłoby nawet 5 minut wahania.
  • 1454 / 99 / 0

@vester żyje, ma się nienajgorzej, jakiś czas temu rozmawialiśmy przez telefon.
  • 1912 / 135 / 0

23 czerwca 2018skandal pisze:
Widzialem do kupna ogłoszenie za 1,8k za gram.
Na DM to ogłoszenie? Tam widziałem kiedyś za 1500 ojro właśnie. 1800zł to cena jak za fnt a potencjał nie ma nawet porównania. Można zrobić maczankę i nie cykać tego. Gdybym się w to bawił to maczanka 0,01% i nowym kazać mieszać z tytoniem. Podkład lekki dla płuc, kilka razy wygotowany. Mogłaby być tania, 20-30zł/g, ćpuny i tak zaczną dziennie wydawać duże pieniądze a więcej nowych skusi niska cena. Może kosztować 50zł/g ale wtedy cena nie będzie aż tak atrakcyjna bo za niewiele więcej można kupić duro100 do cykania. Mało kto będzie hel walił wtedy, wzrośnie jakość helu :) Kolor powinien być inny, żeby żaden amator kanna nie zajebał przypadkiem za dużego bucha. W hurcie może kosztować 5k/kg, wtedy mamy za niecałe 8k (doliczyć prowizje) towar wart 50k. A skoro vester kupiła a ja znam tylko jedną opcję to wnioskuję, że chodzi o to samo źródło i towar przylatuje. Można rozważyć wyższe stężenie i wyższą cenę, ale dać znów inny kolor bo nowy zajebie wiadro i tragedia. Albo się z bonga zabije, jeden chuj, trup to trup i nie ma kto kasy przynosić. Odtrucia powinny się normalboe udawać, w końcu towar barfzo rozcieńczony. Raczej nie powinno być akcji, że ludzie będą umierać na detoksach. Bezpieczeństwo skusi więcej osób, helusy na to przejdą. Musi z tym wejść ktoś nowy, bo jak ktoś zarabia na helu nie ma interesu w wychodzeniu do ludzi z CF. Poniosła mnie fantazja :)
  • 1645 / 197 / 0

g_p - pochwalic w srodowisku, lol. To fajne macie srodowiska towarzyszu. Branie takich rzeczy imponuje chyba tylko ludziom z forow wkreconych w dragi, dlatego juz tutaj nie wchodze. Jak bylem na metadonie to tam ludzie nawet fenta nie lubili, no malo kto (np. Oxan). Wiekszosc nawet o fencie nie wiedziala. A co dopiero o car-fencie.
Also byli i tacy co probowali f w prochu i im nie podeszlo. Woleli metadon czy heroine.

Tego typu rzeczy tylko kreca tumanow z tego typu forum jak te. No bo mozna cpac opio niejako kontrolujac tolerke, miec a pizdu faze i nie wchodzic na poziom fenta. Tlumaczylem juz tlukom na tym forum nie raz, ze to ze na wikipedii pisze ze fentanyl jest xxxxx silniejszy od morfiny a carfentanyl jeszcze tysiac razy nie znaczy ze faza jest lepsza. To tylko odnosi sie do sily przeciwbolowej danej dawki. Nic wiecej. Ba, fentanyl na przyklad jest w chuj gorszy od pochodnych morfiny jesli chodzi o euforie, bo dziala na inny podtyp receptorow opioidowych.

Dlatego jakby mi ktos pochwalil sie ze probowal carfenta to spojrzalbym z politowaniem nizli zaciekawieniem. Sam bym nie sprobowal bo proba dla wpisu w CV to glupota.

Pa

Elko

Ps: gp uwazalem cie za kompetentna osobe a ty nawet nie masz pojecia przyblizonego o farmakokinetyce cf, caly twoj post o maczance to jeden wielki L O L
"Odtrucia powinny sie normalnie udawac bo male stezenie" xDD

Doucz sie, ziomek
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 65 uczestników Wejdź na czata