Cennik Dropsów

Moderator: Stymulanty

• 270 / / 0

a przy kilogramie cena spada do 20zl nawet, jak sie dobrze trafi

Coś drogo ten kg ;-)
  • 79 / / 0

drops ktory po 3 szt masz bardzo dobrze np. mitsubishi zielone były takie pamiętam hurt 100sztuk 5 plnow więcej cena spada i tu juz wszystko zalezy od dilera ktory bierze tysiąc sztuk ale średnio cena to 5 i niżej Ale pamietajcie to nie kartofle wiec zeby kupic dobry towar musisz miec zawsze dobre dojscie a czasem to juz lepiej dac te 10 plnow i miec swietry spokoj bo dobre dojscie wiaze sie z obserwacja czasem i to mozna sobie niezle narobic

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

„Królestwo Lęku” Huntera S. Thompsona już wkrótce na polskim rynku!

Już za niecałe dwa miesiące nakładem wydawnictwa niebieska studnia ukaże się Królestwo lęku> Huntera S. Thompsona. Książka zostanie opublikowana z obszernym wstępem tłumacza oraz ze specyficznym gonzo-kalendarium życia legendarnego pisarza.
  • 335 / / 0

Jak wygląda teraz sprawa z dropsami w Kato i okolicach? Orientuje się ktoś? Cena i co tam sypią zamiast MDMA :D
  • 291 / / 0

Wczoraj zakupiliśmy myszke miki za 10zl w wawie.. to jest juz chyba normalna cena za dropsika
  • 189 / 2 / 0

za shit dropsika to dużo, dyszke mozna dać za dropsa który ma choć trochę mdxx
  • 291 / / 0

To na pewno nie było mdxx.. ale opłacało się
  • 294 / 2 / 0

plodny92 pisze :
To na pewno nie było mdxx.. ale opłacało się

Te myszki są w całej Polsce. Ktos na forum pisał ze jest tam jakieś 2c-x najprawdopodobniej 2c-b. W hurcie od 100szt kosztują 3-4zł. Wziąłem kiedyś 10 za 60zl.
  • 291 / / 0

Ja właśnie też podejrzewam że to było 2C-B.. ale mi się i tak podobały
  • 23 / / 0

To już lepiej kupić czyste 2C-B w pigułach po 5złteż ładnie dają po bani ;)
typ proponował mi myszki po 3zł przy 500sztukach ale za drogo szukam dalej
  • 291 / / 0

no ja kupilem 11 za 90zl i podobno dopiero przy 100 sztukach są po 5zł..
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata