Carisoprodol - Wątek ogólny

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 556 / 32 / 0

Jesli to nic ciekawszego od benzo, to nie bede kasy wydawal, bo za ta sume to pewnie wyszlo by mi ze sto klonow :diabolic:
  • 641 / 6 / 0

Odgrzewam. Z opisów na zagranicznych forach, wygląda na to że środek ma większy potencjał rekreacyjny od benzo. Niektórzy przyrównują do opiatów.
Mam pytanka:
1. czy jeśli jakiś tam obywatel Polski (okropny ćpun jeden!) zamówi taki lek do Polski z zagranicy - to będzie be, czy jest to dozwolone?
2. czy ktoś używał i potwierdza b. pozytywne recenzje za granicą?

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Google ogranicza działanie aplikacji do sprzedaży marihuany

Amerykański koncern Google ogranicza w swoim sklepie z oprogramowaniem działanie aplikacji służących do dystrybucji marihuany i produktów pochodnych. To część zmian w regulaminie platformy Google Play - podała agencja Reutera.
  • 1425 / 64 / 0

Wygląda ze to taka variacja działająca na Gaba cos w stylu benzo<>baklofen.
To jest zachwalane za granicą to musi być dobre.
  • 4898 / 673 / 0

Cos to ni to GABA no ogolnie w jaka to szuflade upchnac?
http://www.swisstargetprediction.ch/res ... mo_sapiens
Użytkownik zbanowany
  • 18 / 2 / 0

To jest takie połączenie barbi z benzo. Zajebistą euforia , a w mniejszych dawkach mocno relaksuje w pozytywny sposób bez przymułki. Lepsze od benzo, baedziej przypomina barbi.
  • 6 / / 0

Nie chcę zakładać nowego tematu więc pytam tutaj. Posiadam prosoma 500mg 10szt. Lecz mało konkretnych info czego się w końcu spodziewać tz. Możliwość obudzenia się w rowie w innym mieście czy przyjemne rozluźnienie i sedacja. Raczej szukam tego drugiego. Dawka na 1 raz?

Ktoś coś?
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata