Butylon

Klasyfikacja podstawowa

Metka substancji

hyperreal.info

Wzór chemiczny

[] CCC(C(=O)C1=CC2=C(C=C1)OCO2)NC

Inne nazwy substancji

bk-MBDB, 1-(1,3-benzodioksol-5-yl)-2-(metyloamino)butan-1-on

Odmiany nazwy substancji

butylonu, butylonem, butylonowi, butylonie

Informacje ogólne

Opracowania naukowe

Autorskie zdjęcia i filmy związane z substancją

Otrzymywanie / pozyskiwanie

Zastosowanie

Zastosowanie medyczne

Zastosowanie rekreacyjne

Inne zastosowania

Sposoby przyjmowania, dawkowanie i zagrożenia

Funkcjonowanie na rynku lub w podziemiu

Chemia i farmakologia substancji

Uzależnienie i sposoby jego leczenia

Pamiętaj! Hyperreal posiada spis placówek pomocy uzależnionym: https://hyperreal.info/help

Status prawny w poszczególnych krajach

Polska

Substancja nielegalna w Polsce, znajduje się na wykazie substancji psychotropowych grupy I-P. Jej posiadanie oraz handel nią są zabronione.

Pamiętaj! Na forum hyperreala mamy dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków: https://hyperreal.info/talk/prawo.html

Obecność substancji / rośliny w dziełach kultury i dyskursie społecznym

bk-MBDB; Butylon

Moderator: Stymulanty

• 103 / 1 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
1-(1,3-benzodioksol-5-yl)-2-(metyloamino)butan-1-on

Butylon w angielskiej WIkipedii

Jako że takiego tematu niema a wszyscy piszą o nim w wątku o Metylonie, to zakładam.

Moim zdaniem słaby. A duże dawki nie polepszają działania. Wypada znacznie gorzej od mefedronu i methylonu.
Działa dobrze chyba tylko po długiej przerwie... Ale komu się chce czekać, jak można na mefedronie jechać codziennie, a na metylonie co 3 dni :D ...

To tylko moja opinia, na każdego butylon działa inaczej. Jak to u was wygląda?

dodałem wzór strukturalny, nazwę systematyczną i link do angielskiej Wikipedii #czeslaw

• 982 / / 0

jak dla mnie nie wiele mocniejszy od dobrej kawy.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Zdecydowana walka opolskiego CBŚP z przestępczością narkotykową

Zlikwidowanie laboratorium narkotyków syntetycznych, dwóch plantacji konopi oraz przejęcie dużych ilości amfetaminy, to efekt tylko ostatnich działań policjantów z opolskiego zarządu CBŚP.

• 288 / 4 / 0

jak dla mnie bardzo fajna zabawka. może nie zdecydowanie, ale z pewnością wyraźnie lepsza od metylonu. co organizm, to obyczaj. aha, i mniej spiduje mnie, niż metylon.

jakby jakiemuś modowi się nudziło, to może tu przenieść posty dotyczące b1 z tematu o m1.

• 482 / 1 / 0

Zabawka dla mnie niezbyt ciekawa jak na ketony,faza taka nijaka,zejście okrutne,lepiej kupcie metylon a najlepiej mefedron :-D

• 279 / 2 / 0

Testując ostatnio butylon doszedłem do wniosku, że całkiem dobrze łączy się z GBL'em i daje przyjemną nie narzucającą się zbytnio fazę, odprężenia i stymulacji zarazem ;-)

• 300 / / 0

przebrnawszy przez kupe postow na bluelight - zdecydowalem ze oleje butylon - na rzecz metylonu.
opisywany byl jako bardziej spidujacy bez wlasciwosci euforyczno-empatycznych.

aczkolwiek jego dzialanie ( tak jak i metylonu ) moze byc rozne na rozne jednostki

eis

• 809 / 3 / 0

Wypada o wiele gorzej niż metylon, o mefedronie już nie mówiąc. dobrze, że dostałem jako gratis, bo jakbym kupił sam z siebie to bym był zawiedziony.

• 153 / 1 / 0

Też dostałem gratis 250mg. Mógłbym ktoś napisać coś więcej o tej substancji? Jakieś linki? Szczególnie jeżeli chodzi o dawkowanie.

I jeszcze jedna sprawa jak z tolerancją względem 2c-e? Wiem, że są to dwie różne substancje, ale chciałem dziś spróbować, a w sobotę jadę z 2c-e, więc wolę się upewnić.

eis

• 809 / 3 / 0

blazee pisze :
Też dostałem gratis 250mg. Mógłbym ktoś napisać coś więcej o tej substancji? Jakieś linki? Szczególnie jeżeli chodzi o dawkowanie.

I jeszcze jedna sprawa jak z tolerancją względem 2c-e? Wiem, że są to dwie różne substancje, ale chciałem dziś spróbować, a w sobotę jadę z 2c-e, więc wolę się upewnić.

Wiadomo, na każdego działa inaczej. Na mnie działa jak jakiś redbul. Walnij w nos 200mg, zobaczymy jak będzie.
A pytania z tolerancją do 2C-E nie rozumiem, napisz jaśniej. Dziś walisz b1, a w sobote chcesz 2C-E ? Czy jak, bo nie kminie.

• 288 / 4 / 0

w nos jest chujowo.

250 to tak ni w cipkę, ni w oko. możesz spróbować na raz walnąć albo walnąć ze 170-200. jor czojs.
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata