Buprenorfina - wzmacnianie / wydłużanie działania

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 10 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
  • 2642 / 125 / 0


Aż dziwne że w dziale opio nie ma takiego tematu ;-P

Temat założony raczej z przypadku, krótkie story: 3-4 dni bez bupry, codzienne po 150mg kody (raz 300mg), przyszła kolejna wiec rach-ciach plasterek i mamy kwadracik 1x1cm do wyciągnięcia bupry pod podanie iv. Wszystko zrobione jak trzeba, podane po kilkuminutowej zabawie i.. zaskoczenie. Od dwóch dni jestem na klonach, wcześniej na nitrazepamie. I teraz najważniejsze: jak mnie to kopło to aż mózg zgniotło, nigdy po takich przerwach bupra mnie tak mocno nie klepła, czuję się jak wtedy, kiedy pierwszy raz zarzuciłem 2mg pod język z Bunondoku. Piję właśnie mocną kawę, bo nastawiłem się na robotę a nie na noddowanie a w tym stanie ledwo to piszę. Na dniach dopiszę czy to jednostkowy przypadek (w co wątpię) czy faktycznie tak jest (i ku tej opcji się skłaniam). Wzmocnienie przynajmniej dwukrotne drodzy państwo.
Rejestracja: 2010
  • 449 / 34 / 0


DXM godzinę przed fajnie podbija, tylko nie przesadzać z dawką

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Brytyjczycy łączą seks z narkotykami częściej niż reszta Europy i mieszkańcy USA

Zgodnie z nowymi badaniami, w ciągu ostatniego roku obywatele Wielkiej Brytanii częściej niż pozostali Europejczycy lub osoby mieszkające w Stanach Zjednoczonych zażywali przed seksem narkotyki takie jak MDMA i kokaina.
Rejestracja: 2010
  • 2642 / 125 / 0


Akodyn.. a coś oprócz antagonistów NMDA ? Pewnie inne dyso w progowych dawkach sprawdzą się równie dobrze, ale nie o tą drogę mi chodzi.
Rejestracja: 2010
  • 449 / 34 / 0


Moklobemid (MAOi) wzmacnia wszystkie opio, wrzuciłem godzinę przed 2mg i faktycznie cośtam smyrnęło mocniej.
Rejestracja: 2010
  • 2642 / 125 / 0


Nie wszystkie / nie zawsze / nie wszystkim - mnie np moklobemid (jak i progowe dawki selegiliny - ok 2,5mg, czasami połowa tego) nic a nic nie wzmacniały kodeiny. Zresztą jak od strony biochemicznej miałoby to działać ? Wg mnie iMAO zmniejszają działanie opio, ale mam trochę nietypowy i wybredny organizm więc dlatego się pytam.
Rejestracja: 2007
  • 719 / 39 / 0


Mi tez sele nic nie robiła, jeśli już to zmniejszała działanie bupry.
Rejestracja: 2017
  • 1 / / 0


Cloroprothixen wzmacnia działanie bupronorphiny.
Rejestracja: 2014
  • 5413 / 537 / 0


Podejrzewam, że wzmacnia jedynie ogóle "ujebanie" : )
Rejestracja: 2014
  • 1480 / 121 / 1


Chlor nie wzmacnia. Seduje może i czyści myśli z głowy, warzywizacja
Rejestracja: 2015
  • 4 / / 0


Niektórych postów nie da sie czytać :( takie brednie :(
Jedyne co wzmacnia działanie bupry to benzodiazepiny,oraz alkohol. A skoro benzodiazepiny (I alko) to mega wzmacniają również BARBITURANY , ale o nie już nie tak łatwo,strasznie ciężko załatwić,samo działanie barbituranów jest toksyczne,dlatego zostały wyparte przez benzo. A ich działanie przypomina(zalezy jakich,ale mniej więcej...) działanie silnego benzo + alko w jednym = taki barbituranik :mniam:
No ale już ilości,oraz samo mieszanie,oprócz wzmocnienia,również zmienia działanie samej bupry. Ja osobiście jak mam ochotę naje...c się jak stodoła,zasypiać z pyskiem na klawiaturze,czy w talerzu :D miksuje buno + clony 2mg z 4szt + oksazepam,estazolam,wiadome,im więcej benzo,róznych tym większe "halloo" we łbie,ale jak się pogłaska to.... jak się chce żeby potrzepało to już od nas zalezy jak bardzo,ale po takich miksach spanie jest mega,a przebudzenie się to cos wspanialego i ta walka o nie zaśnięcie :) po dłuższym czasie głowa "wisi" mimowolnie :) jak po hmmm po dobrym fentanylku :pacman:
No ale to już kto co lubi :papieros:
Posty: 10 Strona 1 z 1
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości