Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
Zdaję sobie z tego sprawę, uczęszczam na terapię od kilku lat i to głównie ona mi pomaga. Nie mniej nie do końca o to mi chodziło w moim poście. Zastanawiam się, dlaczego to działanie różni się, gdy przyjmuję całą dawkę z rana, od tego, gdy rozkładam ją na cały dzień. Przecież okres półtrwania jest na tyle długi, że po 12 godzinach nie powinienem odczuwać tak zauważalnej różnicy.
faq-buprenorfina-wersja-t35015.html?#p1099664
Nie wydaję mnie się niestety, że to nastąpi w twoim przypadku prędko, zbyt skomplikowane masz powikłania.
@Wildkid, przepraszam, wpadłam w pułapkę błędnych uprzedzeń i nadinterpretacji, niestety nie odpowiem, bo nie czuję się wystarczająco kompetentna, a nie chce pierdolić bzdur, żeby zabłysnąć.
24h+xh po ostatniej dawce fenta, wziąłem bupre, i pach skręcior x10, naprwade nic takiego jeszcze nie przeżyłem. Wiedziałem, ze tak może być ale odczekałem przecież kjerwa opór długo. Okazuje się, że fent ma taka cechę jak lipofilność (wiąże się z tłuszczami) i strasznie długo jest w organizmie, nawet jak już nie działa. Wyczytałem, że taki skręt może potrafi potrwać parę dni.
To pomyślałem sobie, "tak Ty kurwo jedna? No to masz suko," i zajebał pół plastra fenta Duro 100, wiedziałem, ze o grzaniu nie mam mowy, ale kurwa nawet skręta nie zdjęło, Więc taka sytuacja to swoisty cyrograf, nie ma ucieczki. bupra Ty Kurwo!
Wczoraj na próbę wzięłam DHC + tramal - dość dużą dawkę - zero efektów, nawet minimalnie źrenic nie zmniejszyło. Kiedy mogę spróbować z mają iv, żeby nie zmarnować towaru?
Wszedłem w posiadanie 3 plastrów Melodynu, o dawce łącznej 40 mg na plaster buprenorfiny i uwalnianiu transdermalnym 70 ug/h. Chcę je wykorzystać do zejścia z oksykodonu i morfiny. Moje dawki dzienne to maks. 200 mg morfiny IV i około 300 mg oksykodonu na dobę drogą doustną. Substancje używane naprzemiennie. Chcę zejść na buprze, by zminimalizować skutki skręta. W grę wchodzi ssanie plastrów. Proszę o pomoc doświadczonych użytkowników.
1. Po jakim czasie od ostatniej dawki morfiny/oksykodonu przyjąć buprenorfinę?
2. Jaką dawkę odmierzyć z plastra na pierwszy raz ssania?
3. Co jaki czas następnie ponawiać ssanie nowego kawałka plastra?
4. Jak wygląda zmniejszanie dawek buprenorfiny do zera i ile czasu może to zająć przy mojej obecnej tolerancji?
Bardzo mi zależy na wyjściu z ciągu, a nie mogę sobie pozwolić na przeleżenie tygodnia czy dwóch w domu, by przemęczyć się na skręcie, sytuacja na to nie pozwala.
Proszę o pomoc i konkretne odpowiedzi. Wiem, że w niektórych szpitalach detoks robi się właśnie na buprenorfinie i ludzie sobie chwalili ten system. Również wykorzystywana jest do substytucji, chciałbym tylko dowiedzieć się jak tego użyć rozsądnie i rozłożyć w czasie.
Pozdrawiam!
Ja dzieliłem na 4 kawałki plaster i odkrywałem przezroczysta część od kastra brazowego, najwygodniej wyciąć w prostokąt i na dziąsło wrzucić, nie przeszkadza tak jak pod językiem
Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/f5.large_.jpg)
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu
Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.