Buprenorfina - jak wyjść ?

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7377 / 874 / 0

^
Mam dokładnie te same spostrzeżenia - za szybkie tempo.
Ja byłem na dawce 3.2mg. Wg. tego schematu powinienem od razu zredukować do 2mg - bupra jest dziwna i może ma to sens, ale mimo wszystko chyba nie dałbym rady.
Też zaciekawiłem się ostatnią dawką - może there's method in madness : )
  • 493 / 32 / 0

No właśnie, czyli to nie jest tylko moje wrażenie. Ja niedawno schodziłem zaczynając od 6 mg/doba a wg tej tabeli to czwartego dnia mam zejść z 4 mg na 2 mg. Pamiętam że zejście o 0.4 mg było dla mnie trudne a tutaj zmniejszam dawkę o 50% - jak dla mnie nierealne, ale może mam wrażliwy organizm. Za to dolna część tabelki mi się podoba. Powolne zmniejszanie dawek bez przesadnego szarżowania.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Policjant prowadził plantację konopi. Znaleziono u niego 100 sadzonek

Funkcjonariusz służył w policji od 16 lat. Pracował w wydziale prewencji.
  • 1294 / 15 / 0

o, temat dla mnie, też chciałbym się wyzerować z bupry, na którą wszedłem po sezonie makowym, biore plastry p.r. głównie (czasem iv) codziennie po 2-4mg
jak zredukować, wpadło mi do głowy że może DHC bym się wyzerował (bo kodeina za droga) , doszedłbym do 1-2mg, poczekał aż zacznie lecieć z dupska i zaczął jeść DHC, z ktorego później bym schodził, ma to sens ? Czy może Tramalem lepiej(ktorego nienawdze)?
  • 7377 / 874 / 0

Gdybyś miał Bunondol, mógłbyś bardzo precyzyjnie redukować. Plastry w sumie też możesz ucinać coraz mniejsze... generalnie lepiej przejść na inne opio będąc na jak najmniejszej dawce B.
  • 83 / / 0

Od miesiąca jestem na L4 i po roku zrobiłem redukcje z 2,0 mg do 0,2 mg bunondolu... i stanęło małą tabletke dziele na 4 części (!) ale i tak finalnie 0,2 od ponad tygodnia dziennie przyjmuje . Objawów fizycznych jak narazie oprócz kichawy i lekkich potów brak za to wkurw niesamowity na najmniejsze pierdoły . Mam relanium , alko po świętach i 4 opakowania thicodinu i tyle zresztą nie mam zamiaru i ochoty się specjalnie zatruwać innym syfem. Ile jeszcze tak ciągnąć , będzie gorzej jak odstawie teraz 0,2 ?
  • 7377 / 874 / 0

^
Lepiej raczej nie będzie, ale skoro już jesteś na tak niskiej dawce, zaciśnij zęby i wytrzymaj. Uwierz, że to będzie jedna z najlepszych decyzji w Twoim życiu : )
  • 83 / / 0

LŻe lepiej nie będzie to wiem tylko teraz taką ogromną psychiczną blokadę mam w huj....w mojej apteczce znalazłem jeszcze neurotop ret. i cloranxen. Więc co tak bez wspomagacza, najgorsze jest to że siedzę z dzieciakami bo przerwę mają świąteczną a one wqurwić potrafią.....i ten brak chęci żeby palcem ruszyć
  • 7377 / 874 / 0

^
Jeżeli teraz nie czujesz się na siłach, to przynajmniej nie zwiększaj dawki : )
  • 83 / / 0

Nie mam absolutnie takiego zamiaru:) problem w tym że zostało mi mało czasu na totalne 0 , i nie wiem za bardzo jak sobie z tym poradzić ...... powiedzmy takie "postanowienie noworoczne"
  • 196 / 16 / 0

Ja szczerze polecam jarać sobie THC. Potrafi zmienić nawyki, ale żeby tak sobie popalić to też z pewnością więcej hajsu wydamy niż na leki. Aczkolwiek potrafi wyciągać z tego opioshitowego żywota. Najgorsze w tym wszystkim, że B jest używką do pracy, po pracy ale później już nie wiesz czym się zrelaksować. Ja na Bupre przeszedłem z napierdalania wszystkich opio na zmiane. Przez 1,5 roku doszedłem do 0,5mg (3 dzień). Najbardziej przeszkadza jednak w tym wszystkim chodzenie do pracy, bo przecież nie odpalę kurwa tam bata i nie powiem im żeby wyczillowali. Ale zaraz pójdę na jakiś urlop, ale to już za tydzień może dwa. Trzeba zaciskać dupsko dosłownie i w przenośni.
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata