Buprenorfina – preparat Bunorfin

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 8 / / 0

Skoro mój post do [mention]Sinner[/mention] nie przeszedł to może ktoś ma wiedzę w których aptekach można dostać Bunorfin 8 mg ,czy w ogóle jest dopuszczony do obrotu i jaki rodzaj recepty jest konieczny do zakupu.Sytuacja mocno podbramkowa.
Ostatnio zmieniony 23 września 2018 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
  • 5256 / 507 / 0

Na 99% Rpw. Jak brałem Bunondol, to pytałem w aptekach, czy mogą zamówić Bunorfin (wypisywałby mi magik), ale twierdzili, że nie ma. To było jednak 4-5 lat temu.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

USA: Kupił od skautek ciastka za 540 dolarów. Aresztowany za handel narkotykami

Mieszkaniec Południowej Karoliny, który wsławił się kupnem ponad 120 pudełek ciasteczek od skautek, by nie musiały one marznąć, został aresztowany w związku z przestępstwami narkotykowymi - informuje Associated Press.
  • 8 / / 0

23 września 2018jezus_chytrus pisze:
Na 99% Rpw. Jak brałem Bunondol, to pytałem w aptekach, czy mogą zamówić Bunorfin (wypisywałby mi magik), ale twierdzili, że nie ma. To było jednak 4-5 lat temu.
Bunondol od biedy ma kto przepisać bo już to robiłem kiedyś jak mi brakło ale ja biorę 8 mg Subutexu a na te 8 mg potrzeba 20 tabletek bunondolu.Lekarz wiecej jak 3 paczki bunondolu nie przepisze i tu jest cały ból.Mieszkam w sumie w pipidówie ,kiedyś ogarniałem Suboxone ale aptekarka mówiła,że to ostatni raz bo kłopoty itd.Czekałem chyba z 5 dni na lek aż mnie skręcać zaczęło.Do tego Suboxone ma ten świński dodatek.Ale im dalej tym lepiej z lekami.Kiedyś był tylko metadon,potem Suboxone a teraz jest i bunorfin.Inna sprawa,że drogi ale czego się nie robi by żyć i czuć się normalnie.
  • 5256 / 507 / 0

Mi wypisywał 12 opakowań per wizyta (100PLN) - ale miałem na 30% : )
  • 8 / / 0

24 września 2018jezus_chytrus pisze:
Mi wypisywał 12 opakowań per wizyta (100PLN) - ale miałem na 30% : )
Akurat gość co miał przepisać bunondol jest na urlopie.Teraz to mam dopiero zabawę.4 dni do wyjazdu a za 5 dopiero będę miał swój Subutex.Jak teraz to przetrwać ? Zostanie mi metka ale powrót na subaru będzie bardzo ciężki.Boja sie lekarze przepisywać leków,które są przecież w wykazie i normalnym obrocie.Ale jak pójdziesz do psychiatry (bo o ogólnym nie ma mowy) nawet jak wyjmiesz 150 zeta,to usłyszysz,że kontrole,że to i śmamto.No nic,nie będę marudził.Miałem nadzieję,że tu znajdzie się ktoś pomocny ale też rozumiem,że ludzie boją się prowokacji. Co w sumie jest całkiem normalne. Jakbym grzał to pół biedy.Wsiadam w auto ,150 km i jestem na Centralnym.Tam pewnie chemików nie brakuje.No ale ćpać nie chcę,dla mnie to już definitywny koniec historii.Tylko leczenie.
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata