Buprenorfina – preparat Bunorfin

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0

Skoro mój post do [mention]Sinner[/mention] nie przeszedł to może ktoś ma wiedzę w których aptekach można dostać Bunorfin 8 mg ,czy w ogóle jest dopuszczony do obrotu i jaki rodzaj recepty jest konieczny do zakupu.Sytuacja mocno podbramkowa.
Ostatnio zmieniony 23 września 2018 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono brzmienie tematu
Rejestracja: 2014
  • 8205 / 1081 / 0

Na 99% Rpw. Jak brałem Bunondol, to pytałem w aptekach, czy mogą zamówić Bunorfin (wypisywałby mi magik), ale twierdzili, że nie ma. To było jednak 4-5 lat temu.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

"Jeśli obywatel ma się ochotę zaćpać na śmierć...". Korwin-Mikke zapowiada zmianę konstytucji

Polityk Konfederacji po raz kolejny dał upust swoim kontrowersyjnym poglądom. Tym razem chodzi o dostęp do narkotyków.
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0

@jezus_chytrus Bunondol od biedy ma kto przepisać bo już to robiłem kiedyś jak mi brakło ale ja biorę 8 mg Subutexu a na te 8 mg potrzeba 20 tabletek bunondolu.Lekarz wiecej jak 3 paczki bunondolu nie przepisze i tu jest cały ból.Mieszkam w sumie w pipidówie ,kiedyś ogarniałem Suboxone ale aptekarka mówiła,że to ostatni raz bo kłopoty itd.Czekałem chyba z 5 dni na lek aż mnie skręcać zaczęło.Do tego Suboxone ma ten świński dodatek.Ale im dalej tym lepiej z lekami.Kiedyś był tylko metadon,potem Suboxone a teraz jest i bunorfin.Inna sprawa,że drogi ale czego się nie robi by żyć i czuć się normalnie.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2014
  • 8205 / 1081 / 0

Mi wypisywał 12 opakowań per wizyta (100PLN) - ale miałem na 30% : )
Rejestracja: 2018
  • 8 / / 0

@jezus_chytrus Akurat gość co miał przepisać bunondol jest na urlopie.Teraz to mam dopiero zabawę.4 dni do wyjazdu a za 5 dopiero będę miał swój Subutex.Jak teraz to przetrwać ? Zostanie mi metka ale powrót na subaru będzie bardzo ciężki.Boja sie lekarze przepisywać leków,które są przecież w wykazie i normalnym obrocie.Ale jak pójdziesz do psychiatry (bo o ogólnym nie ma mowy) nawet jak wyjmiesz 150 zeta,to usłyszysz,że kontrole,że to i śmamto.No nic,nie będę marudził.Miałem nadzieję,że tu znajdzie się ktoś pomocny ale też rozumiem,że ludzie boją się prowokacji. Co w sumie jest całkiem normalne. Jakbym grzał to pół biedy.Wsiadam w auto ,150 km i jestem na Centralnym.Tam pewnie chemików nie brakuje.No ale ćpać nie chcę,dla mnie to już definitywny koniec historii.Tylko leczenie.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 63 / 3 / 0

Bunorfin jest Rpw. W Krakowie są może ze dwie apteki gdzie można to kupić . Generalnie w Chuj lepsza opcja niż ten bunondol
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 795 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości