Bufedron - wątek ogólny

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 441 / 1 / 0

nie pamietam gdzie, chyba na wiki, pojawila sie informacja, ze buf powoduje efekty zblizone do metkata, w wielokrotnie mniejszej dawce. Moze zle rozumiem sens tego stwierdzenia, ale moim zdaniem ogromna dawka bufa nie powoduje takich wfektow, jk metkat z 1 acataru/sudafedu.
Nie tyle co do metkata co jeszcze do metaamfetaminy. Powoduje nieziemską euforię , podniesienie libido, zwiększenie motywacji, super empatię i jakby tego było mało jest tani!.

Ja walę... od dzisiaj mój drag nr jeden %-D
  • 1353 / 43 / 0

bufedron podobny do mety? Srsly? :nuts:

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Udawał obcokrajowca. Okazało się, że ma przy sobie 55 g marihuany

Do niecodziennej interwencji doszło w piątek 15 lutego na obszarze Starego Miasta w Krakowie. Zainteresowanie patrolujących okolicę policjantów wzbudził swoim wyglądem i zachowaniem jeden z przechodniów...
  • 441 / 1 / 0

No chyba nie wątpisz w wyrocznię wikipedii? :old:
  • 1825 / 80 / 0

alfachem nigdy na oczy "metaamfetaminy" :-D (metamfetaminy) niewidzial,co dopiero mowiac o jej dzialaniu :-D .Nie no smiech na sali,buf ma sie tak do meth-y jak,nieprzebierajac w slownictwie trawa(taka z pola) do trawy (marihuany) :-D
  • 441 / 1 / 0

Eliot... ale wiesz.... w wikipedii tak napisali.... dla mnie to źródło wiedzy o świecie.
  • 1825 / 80 / 0

alfachem rozumie,ale nie wierz w wszystko co wyskoczy z googla,buf nie ma startu do meth-y,zapamietaj to sobie :finger:
  • 154 / 2 / 0

buf kiedyś był dobry (2-3 lata temu?), to z nim mam najlepsze wspomnienia, chyba, działał w sposób delikatny, lekka przyjemna faza z pewnością siebie, wyszukaną gadką bez większego namysłu, nie było czuć mega ućpania, ale nastrój mocno podbity, czas szybko płynął, każdy plan, każde słowo możliwe do zrealizowania. Czysta dopaminka bez schiz i kardioakcji. No kurwa idealny był bufik, teraz jak czytam o bufie to tak jakbym czytał o chujowych sortach penta. No szkoda, to juz nie wroci, nawet nie chcę zamawiać, bo dostanę co innego. Chociaż zawsze jest dostępne 99,1% czystości potwierdzone.
  • 441 / 1 / 0

Wiem, o którym bufie mówisz. Też mam z nim wspomnienia. A to co jest teraz to są jakieś popłuczyny. Albo tamto było czym innym %-D
  • 154 / 2 / 0

Magia ketonów
  • 43 / 1 / 0

Interesuje mnie wykrywalność substancji podobnych do bufedronu np. NEB na testach na amfetaminę. Czytam trochę i widzę ze to inne grupy związków ale mając na uwadze fałszywie pozytywne wyniki po spożyciu efedryny i np. to że w grupie beta-ketonów jest metkat który rozpada się na pochodne (czy tam samą efedrynę co daje wynik poz), a w samej grupie bk są butyrofenony do których należy neb prosiłbym o naprostowanie mnie bo jeśli dobrze rozumiem: "beta-ketony: Pochodne amfetamin, utlenione do ketonu w pozycji beta" będą dawały wynik fałszywie dodatni.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata