Bufedron jako stymulant do pracy, nauki, odchudzania itp.

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 20 / / 0

fajna sprawa swietnie nadaje sie do pracy zwaly nie uswiadczylem... co ciekawe aby mefedron zadzialal tak jak tego oczekuje na dzien dobry musze wciagnac okolo 250mg bufedron dziala zadowalajaco w dawce okolo 70 mg
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010 przez wielkieYO, łącznie zmieniany 2 razy.

Yto

• 75 / / 0

wielkieYO pisze:
mysle ze mieszanie bufedronu z mefem nie ma najmniejszego sensu to zupelnie inne fazy kazda sluzaca do czego innego
dokładnie! mef do klubu raz na miesiąc żeby się po ciężkim tygodniu odprężyć, a bufedron jak nawał pracy/ nauki przygniata. ja przyjąłem dziś około 100mg i pełen zapału uczę się do egzaminu z psych. poznawczej (gdyby nie bufik to już bym nie mógł na to patrzeć...)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

W Polsce zatrzymano organizatora groźnej grupy narkotykowej z Krzywego Rogu

Policja Narodowa Ukrainy przypomniała, że ​​na początku 2019 r. w obwodzie dniepropietrowskim została rozbita organizacja przestępcza, która przez długi czas zajmowała wprowadzaniem do obrotu metamfetaminy i tramadolu.

Yto

• 75 / / 0

Po raz kolejny muszę pochwalić tą substancję. bufik zapewnił mi ostatnio wyborną zabawę na selectorze, znajomemu który pierwszy raz go skosztował zdanie egzaminu do którego zaczął uczyć się dzień wcześniej, dziś z jego pomocą zajebiście zdałem egzamin z procesów poznawczych co dosłownie graniczyło z cudem a teraz jeszcze mam siłę uczyć się do kolejnego egzaminu. Gdyby tylko wyeliminować tolerancję i niezbyt przyjemne uczucie w okolicach serca po większych dawkach to mógłbym go używać codziennie :) Niesamowicie wydajna substancja i ( wydaje mi się) że dość mało szkodliwa dla organizmu.
ps jako minus można by też zaliczyć przynajmniej w moim przypadku ogromną chęć do przebywania i rozmowy z ludźmi ale oczywiście czy jest to minus czy plus to zależy od kontekstu w jakim się z tą substancją spotykamy.

sll

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

jasne że zależy od sytuacji i celu, dla mnie rozmowa z ludźmi to plus (nawet zapomniana LOL) ;P
  • 2338 / 1 / 0

100mg wjebałem dogębnie, coby się wziąć za naukę. Wydawało się, że będzie git, a tu masakra totalna. Po przeczytaniu zdania nie wiem o czym ono było itp. Kurwa niedojebało mi mózg tylko. Gówno się pouczę. Ide nawale się kurwa gieblem jeszcze i spierdalam spać :moody: .
Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 3 / 0

Do nauki bierze się to w dużo mniejszych dawkach 20-30 mg.....
  • 2338 / 1 / 0

Tolerka z deczka- Zapomniałem dodać... myślę, że okolice 50mg bez tolerki. W ogóle to się wkurwiłem i zeruje dzisiaj worka (600mg) i tralala. :nuts:
  • 1167 / 12 / 0

Mi ta substancja przypadła nawet na domówkę. Parę piwek do tego i jest fajnie. Przynajmniej nie widać że ktoś coś brał :]
Użytkownik nieaktywny
  • 222 / / 0

i jak tam, panowie i panie zrzucił już ktoś zbędne kilogramy przy pomocy bufedronu ? ;-)
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 104 / / 0

mr_obscene pisze:
i jak tam, panowie i panie zrzucił już ktoś zbędne kilogramy przy pomocy bufedronu ? ;-)
Zrzucanie kilogramów na bufedronie to nie chudnięcie, tylko zwyczajny efekt jadłowstrętu / odwodnienia organizmu. Po zaprzestaniu przyjmowania substancji nastąpi efekt yo-yo. Nie tędy droga. Odchudzanie się na bufedronie to tylko niszczenie sobie zdrowia. Dieta + ćwiczenia aerobowe, nie substancje psychoaktywne.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata