Bufedron jako stymulant do pracy, nauki, odchudzania itp.

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 20 / / 0

fajna sprawa swietnie nadaje sie do pracy zwaly nie uswiadczylem... co ciekawe aby mefedron zadzialal tak jak tego oczekuje na dzien dobry musze wciagnac okolo 250mg bufedron dziala zadowalajaco w dawce okolo 70 mg
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010 przez wielkieYO, łącznie zmieniany 2 razy.

Yto

• 75 / / 0

wielkieYO pisze :
mysle ze mieszanie bufedronu z mefem nie ma najmniejszego sensu to zupelnie inne fazy kazda sluzaca do czego innego

dokładnie! mef do klubu raz na miesiąc żeby się po ciężkim tygodniu odprężyć, a bufedron jak nawał pracy/ nauki przygniata. ja przyjąłem dziś około 100mg i pełen zapału uczę się do egzaminu z psych. poznawczej (gdyby nie bufik to już bym nie mógł na to patrzeć...)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

"Nie jesteśmy gotowi na marihuanę w aptekach. Lek dla narkomanów, a nie dla pacjentów"

Handel opakowaniami, recepta od każdego lekarza, brak jasnych wskazań, nieprzygotowani farmaceuci – eksperci krytykują sposób wprowadzenia do sprzedaży medycznej marihuany

Yto

• 75 / / 0

Po raz kolejny muszę pochwalić tą substancję. bufik zapewnił mi ostatnio wyborną zabawę na selectorze, znajomemu który pierwszy raz go skosztował zdanie egzaminu do którego zaczął uczyć się dzień wcześniej, dziś z jego pomocą zajebiście zdałem egzamin z procesów poznawczych co dosłownie graniczyło z cudem a teraz jeszcze mam siłę uczyć się do kolejnego egzaminu. Gdyby tylko wyeliminować tolerancję i niezbyt przyjemne uczucie w okolicach serca po większych dawkach to mógłbym go używać codziennie :) Niesamowicie wydajna substancja i ( wydaje mi się) że dość mało szkodliwa dla organizmu.
ps jako minus można by też zaliczyć przynajmniej w moim przypadku ogromną chęć do przebywania i rozmowy z ludźmi ale oczywiście czy jest to minus czy plus to zależy od kontekstu w jakim się z tą substancją spotykamy.

sll

Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0

jasne że zależy od sytuacji i celu, dla mnie rozmowa z ludźmi to plus (nawet zapomniana LOL) ;P
  • 2338 / 1 / 0

100mg wjebałem dogębnie, coby się wziąć za naukę. Wydawało się, że będzie git, a tu masakra totalna. Po przeczytaniu zdania nie wiem o czym ono było itp. Kurwa niedojebało mi mózg tylko. Gówno się pouczę. Ide nawale się kurwa gieblem jeszcze i spierdalam spać :moody: .
Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 2 / 0

Do nauki bierze się to w dużo mniejszych dawkach 20-30 mg.....
  • 2338 / 1 / 0

Tolerka z deczka- Zapomniałem dodać... myślę, że okolice 50mg bez tolerki. W ogóle to się wkurwiłem i zeruje dzisiaj worka (600mg) i tralala. :nuts:
  • 1167 / 12 / 0

Mi ta substancja przypadła nawet na domówkę. Parę piwek do tego i jest fajnie. Przynajmniej nie widać że ktoś coś brał :]
Użytkownik nieaktywny
  • 222 / / 0

i jak tam, panowie i panie zrzucił już ktoś zbędne kilogramy przy pomocy bufedronu ? ;-)
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 104 / / 0

mr_obscene pisze :
i jak tam, panowie i panie zrzucił już ktoś zbędne kilogramy przy pomocy bufedronu ? ;-)

Zrzucanie kilogramów na bufedronie to nie chudnięcie, tylko zwyczajny efekt jadłowstrętu / odwodnienia organizmu. Po zaprzestaniu przyjmowania substancji nastąpi efekt yo-yo. Nie tędy droga. Odchudzanie się na bufedronie to tylko niszczenie sobie zdrowia. Dieta + ćwiczenia aerobowe, nie substancje psychoaktywne.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 57 uczestników Wejdź na czata