BUC-3

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3147 / 247 / 0

Partie testowe robily robote . Teraz ma tego 250 g i pradopodobnie dostawca taki szit mu wyslal.
  • 2510 / 129 / 0

Dobra jebać tego sniffa, pali za mocno, rzeczywiście śmierdzi to jakimś octem.

Po obiedzie walę bombkę 100mg+.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Narkotykowa afera w Anglii. Piłkarz klubu Premier League zażywał kokainę

Angielskie tabloidy ujawniły, że reprezentant Anglii i piłkarz jednego z klubów Premier League podczas świątecznego spotkania z kolegami zażywał kokainę.
  • 3147 / 247 / 0

oral nie działa z kilku TRów taki wniosek. Jak nie masz obiekcji, walnij PR,bo znowu nic nie będziemy wiedziec.
  • 2510 / 129 / 0

Nie mogę PR.

Oral działa lepiej niż sniff, dłużej i stabilniej. Ciekawe ile tego tak dokładnie wrzuciłem, ale na pewno placebo to nie jest, porównałbym tak do swojej tolerki, 75-100mg kodeiny.
  • 1 / / 0

Laboratorium związane z SIN sprawdziło, że BUC-3 (batch1) to Benzylfentanyl.
  • 2510 / 129 / 0

Poważnie ? i ciekawe.

Sam wysyłałeś ?

A odnośnie BUC-8 ?
  • 410 / 5 / 0

No to ladnie. Wg artykulu z wiki zerowy potencjal rekreacyjny, ale za to dzialanie depresyjne na oun... Co sie odwala na rynku rc. Fala zgonow przy ktorejs kolejnej substancji wprowadzonej w rownie nieodpowiedzialny sposob to tylko kwestia czasu.
Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 16 / 0

No niestety. Jutro dotra moje probki 3 i 8. Po 100mg takze, uwazajcie i nie testujcie dopoki nie bedzie oficjalnych komunikatow.

scalono - polymerase

Update od sin:
Wow
Mam update z Lab
Buc-8 to benzylfentanyl,
a buc-3 to benzylfentanyl z a-pvp!!
Laboratorium właśnie powtarza testy by określić stężenie alfy

Moje próbki dotarły/dotrą dopiero dziś.
  • 1353 / 43 / 0

Benzylfentanyl z alfą, o kurwa, gdyby szatan istniał to ćpałby taki mix %-D
  • 2510 / 129 / 0

Masakra, nic innego tutaj nie można napisać. Dobrze że pomyłkowe testy skończyły się bez koszmaru...
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata